Korki na Trasie Toruńskiej

7
Share

4583 etap remontu Trasy Toruńskiej: przez weekend nie działa pół arterii.

Trasa Toruńska / fot. eInwestycje

Trasa Toruńska / fot. eInwestycje

Oczywiście liczba 4583 jest żartem. W niekończącym się remocie największej drogi w naszej dzielnicy różnych zmian, objazdów i etapów było prawdopodobnie jeszcze więcej.

Tym razem od soboty do poniedziałku (24-26 sierpnia) zamknięte będą główne jezdnie Trasy Toruńskiej (S8) w rejonie wiaduktu przy ul. Głębockiej. Ruch zostanie skierowany na jezdnie serwisowe.

Tym razem:

* od 24 sierpnia 2013 r od godz. 8:00 do 25 sierpnia 2013 r. do godz. 8:00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia trasy głównej S-8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Bielan). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej.

* od 25 sierpnia 2013 r od godz. 8:00 do 26 sierpnia 2013 r. do godz. 10:00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia trasy głównej S-8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Marek). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej.

Podobne ograniczenia w poprzednie weekendy sierpnia spowodowały spore korki, więc i tym razem lepiej naszą autostradę omijać szerokim łukiem. To zresztą nie koniec utrudnień na TT: w okresie wrzesień-listopad planowane są kolejne czasowe zmiany organizacji ruchu związane z remontem dwóch łącznic w rejonie węzła Marywilska.

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx