Korki na Trasie Toruńskiej | | targowek.info

Korki na Trasie Toruńskiej

4583 etap remontu Trasy Toruńskiej: przez weekend nie działa pół arterii.

Trasa Toruńska / fot. eInwestycje
Trasa Toruńska / fot. eInwestycje

Oczywiście liczba 4583 jest żartem. W niekończącym się remocie największej drogi w naszej dzielnicy różnych zmian, objazdów i etapów było prawdopodobnie jeszcze więcej.

Tym razem od soboty do poniedziałku (24-26 sierpnia) zamknięte będą główne jezdnie Trasy Toruńskiej (S8) w rejonie wiaduktu przy ul. Głębockiej. Ruch zostanie skierowany na jezdnie serwisowe.

Tym razem:

* od 24 sierpnia 2013 r od godz. 8:00 do 25 sierpnia 2013 r. do godz. 8:00 zamknięta dla ruchu będzie północna jezdnia trasy głównej S-8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Bielan). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej.

* od 25 sierpnia 2013 r od godz. 8:00 do 26 sierpnia 2013 r. do godz. 10:00 zamknięta dla ruchu będzie południowa jezdnia trasy głównej S-8 w rejonie węzła Głębocka (w kierunku Marek). Kierowcy będą poruszali się po równoległej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej.

Podobne ograniczenia w poprzednie weekendy sierpnia spowodowały spore korki, więc i tym razem lepiej naszą autostradę omijać szerokim łukiem. To zresztą nie koniec utrudnień na TT: w okresie wrzesień-listopad planowane są kolejne czasowe zmiany organizacji ruchu związane z remontem dwóch łącznic w rejonie węzła Marywilska.

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Korki na Trasie Toruńskiej

 • 24 sierpnia 2013 o godz. 11:25

  Powstaje Pytanie kto zlecił tak kosztowny tunel po co ? Marnortastwo, im drożej Tym więcej bokiem do kieszeni ??? pytanie ile można zbudować km drogi, przedszkoli, wyremontować domów, a to z Naszych Podatków ! a potem bufetowa szczerzy zeby w metrze i udaje że wszystko gra ! NA REFERENDUM POkazać że nikt nie ma krzesła przyspawanego a DEMOKRACJA własnie przejawia się w takije formie kazdy ma prawo opowiedzieć się za lub przeciw a nie nie idzicie na Referendum bo cos tam bo za rok wybory chodzi o pokazanie że nie sa nie tykalni ! PS inwestycje debilne mozna mnozyc Tunel przy wiśle sponsorowanie Stadiony Legi a jest w prywatnych rękach a Polonia co nie bardziej warszawska ? Kolesiostwo sie popiera za kulisami wały robią trzeba wpuścic świerzą krew

 • 24 sierpnia 2013 o godz. 12:43

  Z Trasą Toruńską to Pani Prezydent nic nie ma wspólnego (to GDDKiA), z tunelem wzdłuż Wisły też niewiele (to Prezydent Piskorski).
  Demokracja polega też na tym, że można się wstrzymać od głosu.

  Jaką masz gwarancję, że świeŻa krew coś zmieni? znasz już następnego prezydenta?

 • 24 sierpnia 2013 o godz. 13:43

  trasa torunska to wielki przekręt. osoby kumate i siedzace w przetargach to wiedza.

 • 24 sierpnia 2013 o godz. 13:59

  A Bufetowa, Piskorski inni to kto niby nie znają się z partii ??? Marszałek Województwa inni ! jak się popierają żeby nie był Referendum woli ludu Demokracja czy co ? miksują się stołkami a pod dywanem te same persony. Taką pewność że układy betonu partyjnego zostana rozwalone a bycie bez partyjnym jako urzędnik będzie normalnym procederem bo dla partii jest Sejm a nie urząd Miasta, Gminy Dzielnicy Urzednik jest dla Ludzi nie dla Partii i PR

 • 24 sierpnia 2013 o godz. 23:21

  Celem referendum jest ocena dzialalnosci prezydenta nie wybor nastepnego(to tak apropo @WOLNAWOLA, zreszta ewentualni kandydaci/tki beda zglaszani na serio pozniej i jest spora szansa trafienia na zasadzie chocby gorzej nie bedzie). Jakos Szwajcarzy glosuja wszystkie wazniejsze sprawy w referendach i zyja(u nas pewnie obawiaja sie, ze Alpy na Marszalkowskiej wyrosna)…

  Prezydent miasta ma dosc duzy wplyw na ruch pojazdow – w zasadzie nie zdziwie sie jak wyborcy jej „podziekuja” za bajzel na miescie, rozszerzenie strefy platnego parkowania i zaniedbania w budowie drog.

  Co do remontow – to trasy dojazdowe sa juz wlasnoscia miasta i zart na stronie o 4 tysiacach moze byc trafiony(ja juz nie licze ile tam remontow robia), owszem glownie wynika to z przekladanca za PRLu, ale HGW nie rzadzi 2 miesiace…

  Powiedzmy sobie szczerze – na tak waznych trasach mozna bylo polozyc beton, kontrolowac jego jakosc(a partia ta sama co HGW) i nie trzeba byloby rozkopywac co chwile, tylko w dluzszych odstepach(na zachodzie tak sie wlasnie robi) – wyszloby taniej(na dluzszy okres czasu), skuteczniej i bez zbednych nerwow..

 • 25 sierpnia 2013 o godz. 08:55

  13 października wyrzuć zmorę Targówka do śmietnika

 • 27 sierpnia 2013 o godz. 11:28

  Już czas Bufet zajść Podziękować układzikom za Stadion Narodowy w Łomiankach Kasa Na Legie a na Polonie, Prywatyzacje Zyskownych Przedsiębiorstw w Warszawie, Zadłużenie 3,6 mld, Bałagan Komunikacyjny, Debilne remonty jedno się robi rozwala się i robi drugie, Butnosc np Wilanów i straszenie strażnika wejście na krzywy ryj bez płacenia mimo że było to poza godzinami pracy i był to PR za nasza kase ! czy czyni cały czas kawa dla wyborców w metrze za moja kase A Słoiki nie płaca tu podatków ! No i Bufetowa raczej powinna iśc do Parti mniejszosci narodowej ze swoimi ziomami a nie mieszac w Warszawie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.