Akademia Hejmo dla dzieci i rodziców

4
Share

Kilka dni temu działalność na Targówku zainicjowało nietypowe, innowacyjne miejsce – Akademia Twórczego Rozwoju „Hejmo”, która mieści się tuż przy Urzędzie Dzielnicy na ul. Kondratowicza 18 (lokal nad pizzerią Bella Napoli).

Piotr Piasecki, właściciel Akademii oraz zaangażowany tata 3,5-letniego Mikołajka mówi, iż Hejmo jest nastawione głównie na warsztaty kulinarne dla dzieci.

„Zajęcia odbywają się w prawdziwej, bezpiecznej, ślicznej i – co najważniejsze – przystosowanej dla dzieci kuchni, co niewątpliwie wyróżnia nas na tle rosnącej konkurencji”

– mówi Piotr Piasecki.

Ponadto warsztaty są prowadzone przez wyspecjalizowaną i kompetentną kadrę, m.in panią Urszulę Szegda-Tomczyk, na codzień nauczycielkę wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, a w wolnych chwilach autorkę bloga kulinarnego smak-europy.pl.

Akademia Twórczego Rozwoju „Hejmo”

Akademia Twórczego Rozwoju „Hejmo”

Warsztaty kulinarne dla dzieci to okazja do poznania nowych smaków, zapachów, przepisów przygotowywanych na bazie naturalnych składników oraz kultur (nie tylko kulinarnych) innych części świata. Używane w Akademii składniki są codziennie świeże, przywożone bezpośrednio od pana Eko-Rolnika, a wiele rzeczy, np. makarony czy chleb, jest robione tuż przed zajęciami lub w ich trakcie.

Mali kucharze sami mieszają, ugniatają, wałkują i wypiekają pyszności, po czym w bezpieczny sposób mogą obserwować swoje dzieła jak nabierają pożądanych kształtów. Zajęcia uzupełnione są o zabawy i animacje dostosowane do wieku uczestników. Dodatkowo w Akademi Hejmo jest salka zabaw dla dzieci, w której każde dziecko, w ramach oderwania się od zajęć, będzie mogło sympatycznie spędzić czas wśród wielu wspaniałych zabawek.

Ponadto w Akademii będą prowadzone zajęcia:
* warsztaty kulinarne dla rodziców ze wsparciem dietetyka dziecięcego
* nauka i zabawa z niebanalnymi, aczkolwiek przyszłościowymi językami
* weekendowe teatrzyki
* warsztaty teatralne, dubbingowe
* nauka robienia orgiami, warsztaty plastyczne, muzyczne
* „raczkujące poranki” – codziennie inna tematyka
* warsztaty dla Małych Inżynierów
* „Manufaktura Wnętrza Osobistego” – spotkania dla mam ze wsparciem psychologa/seksuologa i stylistą/wizażystą jednocześnie
* „HejTATA” – zajęcia pogłębiające więź między dziećmi a zaangażowanymi ojcami
… oraz wiele więcej!

Wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie www.hejmo-akademia.pl lub na facebooku www.facebook.pl/hejmoakademia

Akademia Twórczego Rozwoju „Hejmo”

Akademia Twórczego Rozwoju „Hejmo”

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx