A na Trasie Toruńskiej (jak zwykle) bajzel

7
Share

Jeśli kiedyś Trasa Toruńska będzie całkowicie przejezdna we wszystkich kierunkach, otworzymy szampana i ogłosimy święto narodowe. No, ale na razie nam to nie grozi.

Na Trasie Toruńskiej cały czas remont / fot. targowek.info

Na Trasie Toruńskiej cały czas remont / fot. targowek.info

Znów, jak co weekend, drogowcy zweżają TT na Bródnie – tym razem w okolicach ul. Marywilskiej, czyli tam gdzie w wakacje zaczęły się walić niedawno odświeżone wiadukty i gdzie pięć dni temu TIR przygrzmocił w rusztowanie rozstawione na jezdni.

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do niedzieli 06.10. 2013 (do godz. 14:00) zamknięta jest dla ruchu lewa jezdnia trasy głównej S8 w rejonie węzła Marywilska (kierunek centrum Warszawy). Kierowcy muszą jechać po równoległej jezdni zbiorczo rozprowadzającej.

Oraz także do niedzieli 06.10. 2013 (do godz. 16:00) zwężono do dwóch pasów jezdnię prawą trasy głównej S8 w rejonie węzła Marywilska (kierunek Marki) .

Cały czas zwężone są też wszystkie jezdnie ul. P. Wysockiego pod Trasą Toruńską. Wciąż obowiązuje także zmiana w organizacji ruchu polegająca na wyeliminowaniu pojazdów ciężarowych o masie powyżej 3,5 tony oraz autobusów z łącznicy zjazdowej z Trasy Toruńskiej. Miejscy urzędnicy twierdzą, że zakaz ten będzie obowiązywał do połowy października. Zobaczymy.

 

 

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx