Lifting Matki Teresy z Kalkuty | | targowek.info

Lifting Matki Teresy z Kalkuty

Uwaga kierowcy. Dawna Budowlana, a dziś Matki Teresy z Kalkuty, jest przez cały weekend zamknięta. A od poniedziałku będzie  równa jak stół. 

 

Drogowcy przysłali na Bródno całą eskadrę walców, rozściełaczy asfaltu i innego sprzętu. Maszyneria zaparkowała w piątek rano na trawniku przy stadninie koni PGR, a czytelnik Michał pytał z nadzieją w mailu: Czyżby mieli wyrównać św. Wincentego…?

Niestety, nie tym razem. Walce i rozściełacze od piątkowego wieczoru ruszyły wygładzać ulicę Budowlaną Matki Teresy z Kalkuty. Zamknięta będzie w obu kierunkach od św. Wincentego aż do Wysockiego. Kierowcy znów będą mogli tędy jeździć nad ranem w poniedziałek.

Co ciekawe, remont nigdzie wcześniej nie był zapowiadany. Dopiero w piątek po południu Zarząd Dróg Miejskich podał na swojej stronie, że to naprawa awaryjna. Ponoć nawierzchnia była w tak fatalnym stanie, że trzeba było ją natychmiast zerwać i położyć nową. A my byśmy chcieli taki awaryjny remont także na św. Wincentego.

 

W związku z awaryjną naprawą nawierzchni Matki Teresy z Kalkuty od dn. 11.10.2013 r. od ok. godz. 22:00 do odwołania autobusy linii 104 i 134 zostają skierowane na trasę objazdową:

104, 134: BRZEZINY / OLESIN – … – Kondratowicza – Bazyliańska – Wysockiego – zawrotka na skrzyżowaniu z ul. Matki Teresy z Kalkuty – Wysockiego – postój na przystanku BUDOWLANA 02 – Wysockiego – Bazyliańska – … – BRZEZINY/OLESIN

Ruch tramwajowy w tym rejonie bez zmian.

PRZECZYTAJ TEŻ:

23 komentarzy na temat “Lifting Matki Teresy z Kalkuty

 • 12 października 2013 o godz. 11:30

  co za urzędnicze osły! już lepiej by położyli ten asfalt na Gilarskiej, gdzie są łaty na łatanych łatach. że już nie wspomnę o Wincentego. żenada. to się nawet na „kiełbasę referendalną” nie nadaje.

 • 12 października 2013 o godz. 12:03

  Hanka! Nic ci to nie da! Potem zajmiemy sie za mafie SM BRODNO!!!

  LEPIEJ HANDLOWA ZROBCIE!! Bo masakra. A zima tuz tuz

 • 12 października 2013 o godz. 12:29

  Co za zbieg okoliczności!!! Niezapowiadane, nieplanowane. Nie ma pieniędzy na remonty? A tu nagle w weekend referendalny. Takie referenda warto organizować co miesiąc.

 • 12 października 2013 o godz. 13:15

  Do ZAC. Jak widać arogancja władzy nie zna granic. Przez kilka lat prawie nic nie można było zrobić, nie było takiej możliwości, bo taka możliwość nie istniała, a teraz okazuje się, że MOŻNA! Ktoś ma naród za idiotów.

 • 12 października 2013 o godz. 13:57

  Po co to remontować, skoro nie jeżdżą tam żadne autobusy ani ciężkie samochody, ani kawalkada osobówek tocząca się do świateł w godzinach szczytu..

  To jest prawdziwy szczyt absurdu. A na Wincentego niedługo tylko czołgiem będzie można wyjechać i to tylko rosyjskim, bo niemieckie i amerykańskie utkną na koleinach…

 • 12 października 2013 o godz. 16:08

  Hanka jest idiotą. W ramach kiełbasy mogła wyrównać wincentego.

 • 12 października 2013 o godz. 16:29

  Ulica ma ledwo ponad 10 lat. Widać jaki kiepski materiał użyto.

 • 12 października 2013 o godz. 16:45

  Nic nikt już wam nie zrobi. Miasto zapłaciło za referendum właśnie z funduszu na drogi.

 • 12 października 2013 o godz. 17:27

  Kasiu – musisz mieć stołek u hgw ale jesteś krytyką.

 • 12 października 2013 o godz. 19:40

  Czy ktoś z was pamięta jak się nazywał burmistrz Targówka za PiS? No właśnie. Pewnie nikt. Bo gość – spadochroniarz z Mokotowa – przesiedział 3 lata na stołku i w dzielnicy nie działo się absolutnie nic. Pomnik z palet to za jego kadencji byłby szczyt osiągnięć.

  Więc chcecie teraz znowu powrotu takiego nieróbstwa połączonego z bogoojczyźnianą szopką? Macie tak krótką pamięć czy po prostu przeprowadziliście się tu w ciągu ostatnich kilku lat?

 • 12 października 2013 o godz. 20:07

  Do KOL
  1. Wiesz, że właściwie nikt nie potrafi wymienić jakiegokolwiek Burmistrza ostatniego dwudziestolecia, więc stosujesz takie tanie chwyty.
  2. Spadochroniarstwo w Warszawie raczej jest domeną PO.
  3. Jeżeli ludzie nie słyszeli jego nazwiska, to może i dobrze, bo głośno jest zazwyczaj gdy są afery.
  4.Pomnik za jego kadencji by w ogóle nie powstał, bo takie coś tylko za PO i Sld może powstać i faktycznie za PO powstało.
  5. Nieróbstwo w Warszawie faktycznie mamy i mieliśmy, tylko kto zazwyczaj rządził w Wawie? „Macie tak krótką pamięć ” – tak, KOL, ludzie mają krótką pamięć, więc warto im przypomnieć że po 1990r w Warszawie prawie cały czas rządzili ci sami: SLD(PZPR/SDRP) i PO (UW?PD). Odstępstwo od tego „układu Warszawskiego” było tylko raz. Niestety tylko raz.

 • 12 października 2013 o godz. 20:13

  Nie mam stołka u HGW ale popapranych pisorów nie cierpie.

 • 12 października 2013 o godz. 21:25

  KOL -> Marek Kamiński

 • 12 października 2013 o godz. 21:57

  Do kasi – nie odpowiam glupiemu wedle głupoty jego aby do głupiego nie byc podobnym

 • 12 października 2013 o godz. 22:04

  Co za kretyn wyznaczył remont tej ulicy, a nie Wincentego i Gilarska !!!

 • 13 października 2013 o godz. 06:37

  Korki są potęźne wracalem z targowka mieszkaniowego dookola przez brodno na wysockiego 25 kinut

 • 13 października 2013 o godz. 10:47

  Taa awaryjny remont Św. Wincentego, mała uliczka Teresy z Kalkuty spowodowała spore korki na Bródnie. Jakby zamknęli Wincentego to dopiero Bródno by stanęło a gadania byłoby o wiele więcej niż teraz przy tej małej uliczce. Zatem ja dziękuję, o ile tej Tersy to mogą sobie zamykać bo nie stanowi ważnego traktu komunikacyjnego o tyle Wincentego to już znacznie poważniejsze przedsięwzięcie i tego nie można sobie zamknąć awaryjnie bez uprzedzenia tak z dnia na dzień.

 • 13 października 2013 o godz. 13:28

  Co jak co, ale jeśli ktoś pisze, że stan Budowlanej był dobry to chyba dawno nią nie jechał. Szczególnie odcinek od Wincentego do Chodeckiej to była po prostu łata na łacie i do tego olbrzymie spękania. Już dawno zastanawiałem się kiedy coś z tym zrobią. Duży plus za ten remont.

 • 13 października 2013 o godz. 14:47

  TA ULICA W OGÓLE BYŁA NIERÓWNA? …

 • 13 października 2013 o godz. 14:53

  Tot, nikt tu nie pisał że był dobry, bo idealny nie był. ale chyba dawno nie skręcałeś z Wincentego w drugą stronę, zobaczyłbyś jak wygląda łata na łacie. duży minus za ten remont.

 • 14 października 2013 o godz. 07:05

  Zamknięcie ulicy spowodowało zablokowanie samochodów na parkingu pod murem cmentarza w pobliżu ulicy Chodeckiej. Tak właśnie „władze” mają w „poważaniu” dobro i własność obywateli.

 • 15 października 2013 o godz. 09:22

  DO Targówek .info . NIC NIE ZROBILI ! Proszę sie dowiedziec, po co ta szopka. Nic nie naprawiano! NIC!

 • 25 października 2013 o godz. 06:42

  Zgadza się. Na Matki Teresy był już niezły wyryp! Gorszy niż na Gilarskiej. Więc „lifting” sie jej należał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.