Nowa sieć sklepów na Targówku i Bródnie

21
Share

W wypatroszonym blaszaku przy Trockiej instaluje się nowy sklep spożywczy. Ta sama sieć zacznie działać też przy Łojewskiej na Bródnie. 

 

Blaszak obok bazarku przy Trockiej nie działa od kilku miesięcy, ale od niedawna ze środka da się usłyszeć głośne wiercenie. Zajrzeliśmy do wnętrza i okazuje się, że z dawnego spożywczego zostały tylko blaszana skorupa. Wszystko w środku, łącznie ze ściankami działowymi, zostało rozebrane. Na środku stoi tylko jedna stara lodówka na piwo.

Remont prowadzony jest na zlecenie firmy Topaz. Nowy sklep ma zacząć działać na Boże Narodzenie, będzie czynny do godz. 22. Jednocześnie firma zapowiada otwarcie drugiej swojej placówki przy Łojewskiej na Bródnie.

Topaz to sieć  mało znana w Warszawie, ale działająca już od 20 lat na wschodzie Polski. Pierwszy sklep powstał w Sokołowie Podlaskim w 1993 roku i stopniowo pączkuje na sąsiednie miejscowości w województwie podlaskim, mazowieckim, lubelskim. W sumie mają już 37 sklepów „normalnych” i 20 Topaz Express. W Warszawie na razie działa tylko jeden punkt tej sieci na Pradze Południe.

Z wieści o nowych sklepach odnotujmy też, że przy Dalanowskiej (boczna od Borzymowskiej) obok Lidla otworzy się wkrótce drogeria Rossmann. Kilka sklepów tej marki mamy już w dzielnicy, ale w tej części Targówka jeszcze ich nie było. Od dawna do wynajęcia jest za to duży lokal użytkowy na parterze sąsiedniego budynku (na zdjęciu po lewej stronie). Co by się tam według was przydało?

Sklep Rossmanna powstanie w nowym budynku przy Dalanowskiej. W mieszkalnym budynku po lewej stronie na parterze do wynajęcia jest duży lokal po sklepie z ubraniami / fot. targowek.info

Sklep Rossmanna powstanie w nowym budynku przy Dalanowskiej. Na parterze w siąsiednim budynku mieszkalnym do wynajęcia jest duży lokal po sklepie z ubraniami / fot. targowek.info

21
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx