Oficjalne otwarcie skweru Grzegorza Ciechowskiego! | | targowek.info

Oficjalne otwarcie skweru Grzegorza Ciechowskiego!

Będzie muzyka G.C., pokaz ognia i impreza w klubie dla motocyklistów. Będzie fajnie!

ciechowski_1Ratusz Targówka oficjalnie poinformował, że uroczyste otwarcie Skweru Grzegorza Ciechowskiego przy ul. Kondratowicza nad Kanałkiem Bródnowskim odbędzie się w sobotę 19 października o godz. 17:00!

Jak na nasze biedne dzielnicowe warunki, impreza szykowana jest ze sporą pompą: w programie znalazł się koncert zespołu iNNi / Szepty i Krzyki (który zagra utwory Grzegorza Ciechowskiego) oraz pokaz ognia w wykonaniu Teatru Mantra. A wieczorem tego samego dnia odbędzie się „afterparty” w Choppers Club przy ul. Radzymińskiej 154, gdzie o godz. 21 na scenie wystąpi zespół Knockout, też grający kawałki legendarnego muzyka.

Dyskretnie przypomnijmy, że nazwę tego skweru wymyśliliśmy my, czyli portal targowek.info, a poparliście swoimi podpisami wy, czyli nasi czytelnicy oraz po prostu fani Grzegorza Ciechowskiego, lidera kultowej „Republiki” i w ostatnich latach życia mieszkańca Targówka. Każdy etap akcji dokładnie opisywaliśmy na naszej stronie, a wszystkie artykuły na temat Skweru Ciechowskiego znajdziecie w tym miejscu.

Co ciekawe, na uroczyste otwarcie zapraszają burmistrz Targówka (ten, który już po złożeniu przez nas oficjalnego wniosku z podpisami poparcia zorganizował kuriozalny, urzędniczy, oficjalnie nigdy nie rozwiązany konkurs na jego nazwę) oraz przewodniczący rady Targówka (ten, który nawet po poparciu naszej propozycji przez miejskie komisje nazwenictwa, na długie miesiące skierował wniosek o nazwanie skweru imieniem G.C. “do zamrażarki”).

Ale nam to nie przeszkadza :) Choć nasi kochani urzędnicy nie raczyli pomysłodawców i organizatorów społecznej akcji nazwania skweru choćby symbolicznie poinformować o owym wielkim wydarzeniu, my tam i tak będziemy – i wy też koniecznie przyjdźcie!

Wreszcie mamy miejsce, z którego Targówek może być naprawdę dumny na całą Polskę! W sobotę 19 października o godz. 17:00 wszyscy spotykamy się na Skwerze Ciechowskiego!

 

 

wszystkie zdjęcia/montaż targowek.info

PRZECZYTAJ TEŻ:

21 komentarzy na temat “Oficjalne otwarcie skweru Grzegorza Ciechowskiego!

 • 9 października 2013 o godz. 10:19

  Sukces ma wielu ojców…

 • 9 października 2013 o godz. 10:42

  UWAGA! Juz niedlugo SKWER im. BRUDASA Juniora. Po tacie WIECHU :)

 • 9 października 2013 o godz. 11:01

  Fajnie, ja będę :)..

 • 9 października 2013 o godz. 12:44

  Pamiętam, że poddałam taki pomysł pod waszym artykułem z pytaniem, jakie są pomysły mieszkańców. Zanim jeszcze napisałam to na tym portalu i rozpoczęliście całą akcję, napisałam list do naszej gminy z obszernym uzasadnieniem swojego pomysłu. No ale satysfakcja jest, jak już ktoś napisał „sukces ma wielu ojców” ;)

 • 9 października 2013 o godz. 13:08

  Bardzo się cieszę, mam nadzieję, że tym urzędasom od idiotycznych konkursów zrobiło się głupio, a może się czegość nauczyli. To będzie wielki dzień dla naszej społeczności! A burmistrzowi i Poczesnemu zadedykowałbym „Białą Flagę” Republiki, nie jako złośliwość ale w celach edukacyjnych

 • 9 października 2013 o godz. 13:31

  Do Agata: no faktycznie, czyli wpadliśmy na to razem :) Oczywiście wspólnie z panem burmistrzem i panem przewodniczącym, prawda? ;)

 • 9 października 2013 o godz. 13:59

  Termin zarezerwowany :) Będe!!

 • 9 października 2013 o godz. 14:07

  Niestety, z wózkiem nie da się tam wjechać. A szkoda

 • 9 października 2013 o godz. 14:39

  da sie wjechać z wózkiem! nie przesadzajcie ludzie, są z boku podjazdy, nie wszystko musi być na środku, skwer mi sie podoba i fajnie ze bedzie koncert :)

 • 10 października 2013 o godz. 04:49

  Szkoda, bardzo brakuje fajerwerkow :-(. Przeciez nie sa chyba az tak drogie, najtansze kosztuja kilkanascie PLN czy mniej…

 • 10 października 2013 o godz. 08:53

  do MANIA: Podjazdy… na około trzeba obejść skwer, żeby dojśc z wózkiem z małym dzieckiem (tak, ze spacerówką z bólem się da, ale nie z niemowlakiem). Projektant wymyślił schodki, ale gdzie tu praktyczność? Co mają powiedzieć z kolei ludzie na wózkach inwalidzkich?

 • 10 października 2013 o godz. 10:09

  kto narzeka najbardziej? matki z wózkami. a to one walczyły najbardziej :D hahaha KOCHAM CIE TARGÓWKU!

 • 10 października 2013 o godz. 10:50

  mamuśki z wózkami, które nie mogą pokonać schodka z kostki,max wysokości granitowej kostki ????!!!!?????? żenada. siedzieć z bachorami w domach, skoro wam się nic nie podoba, wiecznie narzekacie i tylko wymagacie.

 • 10 października 2013 o godz. 13:15

  Szkoda Droga Redakcjo że zapomnieliście iż Wasz pomysł poparli także Radni Dzielnicy Targówek

 • 10 października 2013 o godz. 13:46

  ale nie wszyscy. przewodniczacy poczesny byl przeciw ;)

 • 11 października 2013 o godz. 20:46

  Do Max: napij się melisy

 • 11 października 2013 o godz. 20:48

  Do Max: i pomyśl o ludziach na wózkach zanim zaczniesz coś pisać

 • 11 października 2013 o godz. 22:08

  Szkoda troszkę że przedstawiacie fakty jednostronnie tzn. tak jak Wam wygodnie ale nie zawsze zgodnie z prawdą. Przypomnę że w tym roku Burmistrz się zmienił i nowy był za nazwaniem Skweru im. Ciechowskiemu, plus jak widać Radni Dzielnicy również.
  Może jakbyście spróbowali współpracować z Urzędem a nie tylko siać ferment to byłoby pozytywniej w Dzielnicy?? Poddaję to pod rozwagę ;)
  Łatwo jest komentować że na coś zostały wydane pieniądze z budżetu lub jak nic się nie dzieje tylko zastanówcie się drodzy Państwo że budżet nie jest z gumy i że wydarzenia planowane są z co najmniej rocznym wyprzedzeniem…

 • 11 października 2013 o godz. 22:10

  I jeszcze jedno – jak tacy mądrzy jesteście to zapraszam do pracy w Urzędzie ;)

 • 14 października 2013 o godz. 21:18

  ktoś rozdaje posady w urzędzie dzielnicy?…

 • 19 października 2013 o godz. 20:41

  Jak widac pederasty atakuja.A tak powazniej, to bylem na otwarciu. I wiele mam do napisania, ale ale spokojnie. Jak narazie to wielki szacun dla burmistrza. Naprawde pomimo ze nie jestem jego fanem bardzo pozytywnie wystapil. Brawa za brak opakowania. Za brak zadecia. I za wmiare spójną i krótką gadke.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.