Oficjalne otwarcie skweru Grzegorza Ciechowskiego!

21
Share

Będzie muzyka G.C., pokaz ognia i impreza w klubie dla motocyklistów. Będzie fajnie!

ciechowski_1Ratusz Targówka oficjalnie poinformował, że uroczyste otwarcie Skweru Grzegorza Ciechowskiego przy ul. Kondratowicza nad Kanałkiem Bródnowskim odbędzie się w sobotę 19 października o godz. 17:00!

Jak na nasze biedne dzielnicowe warunki, impreza szykowana jest ze sporą pompą: w programie znalazł się koncert zespołu iNNi / Szepty i Krzyki (który zagra utwory Grzegorza Ciechowskiego) oraz pokaz ognia w wykonaniu Teatru Mantra. A wieczorem tego samego dnia odbędzie się „afterparty” w Choppers Club przy ul. Radzymińskiej 154, gdzie o godz. 21 na scenie wystąpi zespół Knockout, też grający kawałki legendarnego muzyka.

Dyskretnie przypomnijmy, że nazwę tego skweru wymyśliliśmy my, czyli portal targowek.info, a poparliście swoimi podpisami wy, czyli nasi czytelnicy oraz po prostu fani Grzegorza Ciechowskiego, lidera kultowej „Republiki” i w ostatnich latach życia mieszkańca Targówka. Każdy etap akcji dokładnie opisywaliśmy na naszej stronie, a wszystkie artykuły na temat Skweru Ciechowskiego znajdziecie w tym miejscu.

Co ciekawe, na uroczyste otwarcie zapraszają burmistrz Targówka (ten, który już po złożeniu przez nas oficjalnego wniosku z podpisami poparcia zorganizował kuriozalny, urzędniczy, oficjalnie nigdy nie rozwiązany konkurs na jego nazwę) oraz przewodniczący rady Targówka (ten, który nawet po poparciu naszej propozycji przez miejskie komisje nazwenictwa, na długie miesiące skierował wniosek o nazwanie skweru imieniem G.C. “do zamrażarki”).

Ale nam to nie przeszkadza :) Choć nasi kochani urzędnicy nie raczyli pomysłodawców i organizatorów społecznej akcji nazwania skweru choćby symbolicznie poinformować o owym wielkim wydarzeniu, my tam i tak będziemy – i wy też koniecznie przyjdźcie!

Wreszcie mamy miejsce, z którego Targówek może być naprawdę dumny na całą Polskę! W sobotę 19 października o godz. 17:00 wszyscy spotykamy się na Skwerze Ciechowskiego!

 

 

wszystkie zdjęcia/montaż targowek.info

21
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx