Policyjna zasadzka na Trockiej | | targowek.info

Policyjna zasadzka na Trockiej

Ukradł z samochodu dokumenty, chciał je „odsprzedać” właścicielowi, skończył w kajdankach. Hmm, w zasadzie właśnie opisalismy już całą historię – ale jest jeszcze ciekawe, miłe zakończenie.

Pomiędzy pikselami można dostrzeć Pawła B. - złodzieja z Targówka / fot. Policja
Pomiędzy pikselami można dostrzeć ogoloną głowę Pawła B. – złodzieja z Targówka / fot. Policja

Historia zaczęła się z zeszłym tygodniu, gdy właściciel zaparkowanej na Targówku lancii zauważył, że ktoś włamał się do jego samochodu i ukradł z niego dokumenty, radioodtwarzacz oraz nawigację GPS. Wkrótce z okradzionym kierowcą skontaktował się niezbyt sympatyczny mężczyzna – który zaoferował mu tzw. „wykupkę”, czyli zwrot skradzionych dokumentów w zamian za 250 zł w gotówce.

Właściciel dokumentów zgodził się na transakcję. Nim jednak poszedł na spotkanie wyznaczone przez złodzieja na ul. Trockiej, zajrzał na komisariat przy Chodeckiej. Policjanci zareagowali tak jak powinni: szybko zorganizowali zasadzkę i w chwili transakcji zatrzymali podejrzanego mężczyznę.

Złodziejem i nieudacznym handlowcem okazał się 29-letni Paweł B. Jednak wsadzenie go do celi nie zakończyło policyjnej pracy. Przeciwnie – policjanci szybko udowodnili panu B. jeszcze jedno włamanie do innego samochodu, z którego mężczyzna ukradł radio. Więcej: działania kryminalnych z Targówka doprowadziły do zatrzymania jeszcze trzech kolejnych osób, które przechowywały przedmioty skradzione przez Pawła B.

Krzysztof K. (36 l.) Krzysztof P. (32 l.) oraz Jerzy S. ( 25 l.) usłyszeli zarzuty paserstwa umyślnego i jest cień szansy, że może kiedyś trafią za kratki na dłużej. Miłe zakończenie, prawda?

PRZECZYTAJ TEŻ:

9 komentarzy na temat “Policyjna zasadzka na Trockiej

 • 17 października 2013 o godz. 07:27

  Bardzo miłe. Najlepsze, że gdyby nie PO, to oni by żyli w dostatku,a tak muszą kraść.

 • 17 października 2013 o godz. 08:47

  To trzeba być bandytą made in Poland :)

 • 17 października 2013 o godz. 13:20

  Bo za rządów Pis i Sld nie było złodziei ? Jaki ty ograniczy jestes Bieda

 • 17 października 2013 o godz. 16:28

  @ANTYBIEDA za PiS wiekszosc zlodzieji wyjechala z Polski(„za chlebem”) lub siedziala za kratkami :-)… Nie jest to jednak sukces tej partii, tylko wtedy zlapano juz wiele gangow, a nowe jeszcze nie powstaly. Natomiast otwarcie granic wspolnoty bylo zachecajace dla nich i sporo wyjechalo. Potem za programu rzadowego PO „Powroty”, paradoksalnie wielu wrocilo :-), bo tam zagranica sie czesto z nimi tak nie bawia jak w Polsce, a dodatkowo czesci pokonczyly sie wyroki. Szkoda, ze w Polsce nie jest tak jak w Texasie – jakby prawie kazdy uczciwy obywatel mogl nosic legalnie bron to wielu z nich pewnie uznaloby, ze to jest niezbyt dobry sposob zarobkowania, a glupsi zostaliby wyeliminowani…

 • 17 października 2013 o godz. 22:29

  Co za pierdd….łysy grubas. Niech zdycha!

 • 18 października 2013 o godz. 09:35

  QWERTY ZŁAPANY!! w koncu bedzie bezpiecznie na TGK

 • 18 października 2013 o godz. 11:59

  Ja się nie dam złpać. Janek poluję na ciebie. Uważaj na każdym kroku:)

 • 19 października 2013 o godz. 17:36

  Co to za opis zdjęcia???!!! Co to za poziom dziennikarski tego opisu?! A jakby był owłosiony to też tak byście napisali???!!! Właśnie straciliście mój szacunek. Jak chcecie poprawiać wizerunek to zacznijcie od siebie prostaki, tfu

 • 21 października 2013 o godz. 11:10

  Super, więcej takich skutecznych akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.