Debata o bezpieczeństwie na Targówku (kolejna) | | targowek.info

Debata o bezpieczeństwie na Targówku (kolejna)

Już drugi raz w tym roku policjanci spotykają się z mieszkańcami żeby pogadać o lokalnej przestępczości.

debata_policja0
Debata o bezpieczeństwie na Targówku / fot. policja

Debata społeczna odbędzie się w środę 27 listopada 2013 roku o godz. 18.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek (ul. Kondratowicza 20). Tematy spotkania będą trzy:
* bezpieczeństwo w ruchu drogowym,
* przemoc w rodzinie,
* bezpieczeństwo w miejscu zamieszkania i w miejscach publicznych.

Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu „Razem Bezpieczniej”, jak również policyjnego programu zapobiegania przestępczości i ma na celu między innymi włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym. Na spotkanie mają przyjść burmistrz Targówka Sławomir Antonik i komendant rejonowy podinsp. Piotr Berent.

 

Poprzednia debata na podobny temat odbyła się w tym samym miejscu pół roku temu. O czym na niej mówiono możecie przeczytać tutaj.

PRZECZYTAJ TEŻ:

2 komentarzy na temat “Debata o bezpieczeństwie na Targówku (kolejna)

  • 27 listopada 2013 o godz. 11:31

    znouw denna debata za któa płacimy MY! nic po tych debatach nie ma. Dalej przy PGR kradną łańcuszki z szyi . DNO!!!A NIE ZARZADZANIE DZIELNICĄ

  • 28 listopada 2013 o godz. 08:42

    Ja pitole,Elsner w szkle wisi nad głowami!
    Widzę na focie że wielu emerytów skusiło się wizją skorzystania z darmowej wyżerki.Była pewnie woda z baniaka Eden i słone paluszki,ale najważniejsze że mogli ogrzać się i rozerwać przy slajdach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.