Galeria Rembielińska zmienia nazwę

14
Share

W najbliższą sobotę wielka zmiana w centrum handlowym na Bródnie – Galeria Rembielińska będzie miała nową nazwę, logo i więcej punktów z jedzeniem.

fot. Google Street View

Galeria Rembielińska z zewnątrz /fot. Google Street View

Nowa nazwa jest olbrzymią tajemnicą. Na razie nieformalnie mówi się na nią „Nowa Galeria Handlowa”, ale jak się dowiedzieliśmy, ostateczna nazwa będzie jeszcze inna. Jak dokładnie będzie się nazywać centrum handlowe przy ul. Rembielińskiej 20 będzie oficjalnie wiadomo dopiero w sobotę 30 listopada o godz. 12.

Oprócz nowej nazwy i nowego loga w pięciu intensywnych kolorach, galeria przeszła też mały remont. Jego najważniejszym elementem jest powstanie małego food-court’u, czyli enklawy kilku placówek gastronomicznych – obecnie działa tu kawiarnia Coffeeplace, a wkrótce po sąsiedzku dołączą do niej lokale serwujące m.in. hamburgery oraz dania kuchni tajskiej i polskiej.

„Przy okazji” zmieniają się też delikatesy Delima, które od soboty zostaną zastąpione przez supermarket Stokrotka.

Poza tym reszta zostaje po staremu. Centrum handlowe ma 13 tys. mkw. powierzchni, na których działały i będą działać m.in. drogeria i apteka Cosmedica, drogeria Rossmann, salon Empik, a także sklepy C&A, Top Secret, CCC, RTV Euro AGD i inne. Działa tu też fitness klub PURE JATOMI Fitness oraz szkoła tańca jurora “You can dance” Egurrola Dance Studio. Galeria posiada bezpłatny parking podziemny, z wjazdem od ul. Poborzańskiej.

Z okazji „nowego” otwarcia na sobotę 30 listopada galeria przygotowała sporo atrakcji:

– pokazy mody Top Model Fashion Show z udziałem modelek z programu Top Model
konkursy dla Klientów z nagrodami
– zabawy i konkursy dla dzieci w kolorowym kąciku zabaw
– specjalne oferty w sklepach i punktach Galerii – rabaty od 20% do 50%
– gwiazdą wieczoru będzie Ania Wyszkoni, której koncert zacznie się o godz. 18:00

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx