Gdzie wyrobić Kartę Warszawiaka na Targówku?

21
Share

Cóż, lista punktów nie jest długa…

Hologram na karcie warszawiaka

mat. ZTM

Od wczoraj warszawiacy, a ściślej: osoby mieszkające i płacące podatki w Warszawie (stołeczny meldunek, ani tym bardziej urodzenie,nie są konieczne) mogą uzyskać Kartę Warszawiaka uprawniającą do tańszych biletów komunikacji miejskiej, a docelowo do zniżek w teatrach, muzeach itd.

Kartę (a właściwie symbolizujący ją hologram) można zamówić na kilka sposobów – przez internet, zwykłą pocztę albo w urzędowym okienku – ale odebrać trzeba zawsze osobiście, z potwierdzającym tożsamość dokumentem w ręku.

Wszystkie szczegóły na ten temat znajdują się na stronach Urzędu Miasta oraz Zarządu Transportu Miejskiego.

Jednak nas zainteresowało co innego: gdzie w naszej dzielnicy można zdobyć taki hologram? Jest tylko jedno jedyne takie miejsce:

Wydział Obsługi Mieszkańców dla Dzielnicy Targówek, ul. Kondratowicza 20, czynny w dni powszednie (poniedziałek – piątek) w godz. 8:00 – 16:00, a dodatkowo w poniedziałki do godziny 18:00. I tyle.

Jeśli więc chcecie mieć hologram, musicie pofatygować się w godzinach urzędowania do dzielnicowego ratusza – lub do innych dzielnic Warszawy, gdzie punktów obsługi pasażerów ZTM jest całkiem sporo.

21
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx