Maria Czubaszek w… Klubie Męskim na Zaciszu

9
Share

Fani się cieszą, hejterzy też. Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi dziennikarka i felietonistka zawita we wtorek do DK Zacisze.

Dom Kultury Zacisze /  fot. Targowek.to

Dom Kultury Zacisze / fot. targowek.info

Klub Męski to stosunkowo nowa inicjatywa DK Zacisze – działa dopiero od września br., zawsze we wtorki po południu. Spotkania poświęcone są kontrowersyjnym tematom, ciekawym zjawiskom, na które uwagę zwraca świat mediów i społeczeństwo. Wbrew nazwie, mogą w nim uczestniczyć też kobiety. Do tej pory w Męskim Klubie pojawili się m.in. dziennikarz Tomasz Terlikowski, aktor Olgierd Łukaszewicz czy senator Marek Borowski. Moderatorem spotkań jest Bogusław Falicki.

W najbliższy wtorek gościem głównym będzie Maria Czubaszek – polska pisarka i satyryk, autorka tekstów piosenek, scenarzystka, felietonistka i dziennikarka zaprezentuje książkę „Boks na ptaku”.

Oprócz niej pojawią się też m.in.: Tomasz Sianecki, dziennikarz radiowy i telewizyjny, reporter TVN „Szkło kontaktowe”, Michał Komar, profesor w Collegium Civitas, autor książek, scenarzysta i krytyk filmowy, autor sztuk teatralnych, publicysta, scenarzysta filmowy i telewizyjny oraz Marek Krawczyński, wybitny architekt, króry zaprezentuje projekt najbardziej ekologicznego wieżowca świata – Elemental Flow Towers.

Klub Męski, 17 grudnia (wtorek), godz. 18:00, Dom Kultury „Zacisze” ul. Blokowa 1. Wstęp 10 zł – ale w cenie jest kawa lub herbata.

9
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx