Nowe sklepy ruszyły przed świętami

7
Share

…choć nie wszystkie – nowa Biedronka na Zaciszu zanotowała poślizg.

Może nie dla wszystkich to jest wielkie wydarzenie, ale np. dla kupców z bazarku przy ul. Trockiej owszem. W sobotę, gdy w wyremontowanym blaszaku został uruchomiony market firmy Topaz, sąsiadujący z nim bazarek niemal opustoszał – wszyscy stali w kolejkach do kas w nowym sklepie.

O planowanym otwarciu pierwszego Topazu na Targówku (oraz pierwszego na Bródnie – sklep na Łojewskiej działa od kilku tygodni) informowaliśmy już na początku października.

W tym samym październikowym artykule zapowiedzieliśmy otwarcie drogerii Rossman na ul. Dalanowskiej, tuż obok Lidla na Borzymowskiej. Remont pomieszczeń drogerii się przeciągnął, ale przed ostatnim weekendem sklep w końcu zaczął działać.

żółty sklep warszawa targówek

Tak Biedronka na Kraśnickiej wyglądała na początku grudnia. Sklep będzie otwarty po świętach /fot. targowek.info

Przed świętami „nie wyrobiła” się za to Biedronka, postawiona w nowiutkiej żółtej hali przy ul. Kraśnickiej, niedaleko Radzymińskiej (pomiędzy Obi, a torami kolejowymi). W sierpniu, gdy po raz pierwszy pisaliśmy o jej budowie, planowano otwarcie na 15 listopada.

Nie udało się ani wtedy, ani na Boże Narodzenie. W sklepie trwa już jednak układanie towarów na półkach i Biedronka przy ul. Kraśnickiej zostanie oficjalnie otwarta w ostatnią sobotę tego roku, 28 grudnia o godz. 7:00.

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx