Polski Messi gra w Targówku? | | targowek.info

Polski Messi gra w Targówku?

Najpoważniejsza gazeta sportowa w Polsce zachwyca się piłkarzem GKP Targówek. Sześcioletnim piłkarzem…

 

fot. youtube
fot. youtube

O Damianie Nowaku już słyszeliśmy, ale teraz wieść o zdolnym chłopaku z naszej dzielnicy dotarła do redakcji Przeglądu Sportowego. Gazeta, przynajmniej w wydaniu internetowym, już w tytule krzyczy „Polski Messi odnaleziony!”, a dalej mocno komplementuje chłopaka:

Damian Nowak, sześciolatek z GKP Targówek, ma niebywały talent. Jeśli jego kariera piłkarska będzie się rozwijała prawidłowo, niedługo może usłyszeć o nim nie tylko cała Polska, ale i świat.

Damian Nowak ma dopiero sześć lat, a z piłką radzi sobie jak doświadczony piłkarz. Kto wie, czy nie obserwujemy właśnie przyszłego Lewandowskiego, Błaszczykowskiego, a może nawet samego Messiego

– czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Dodajmy, że Damian choć urodzony w 2007 roku, na co dzień gra z kolegami rok starszymi, czyli w drużynie rocznika 2006 prowadzonej przez trenera Mateusza Gontarza.  Chłopaki nieźle sobie radzą i niedawno rozbili rywali podczas turnieju Dragon Cup. Pierwsza drużyna Targówka (z Damianem Nowakiem, który strzelił dwie bramki) zdobyła pierwsze miejsce, a rezerwy drugie. Poczynania drużyny możecie śledzić na ich stronie internetowej gkp2006.futbolowo.pl

Jak kiwa Damian Nowak zobaczycie na filmiku wrzuconym przez Przegląd Sportowy:

 

My mamy dla was jeszcze nowszy filmik, dosłownie sprzed kilku dni:

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

12 komentarzy na temat “Polski Messi gra w Targówku?

 • 7 grudnia 2013 o godz. 10:44

  Trzeba go sprzedać do Bundesligi i to jak najszybciej.

 • 7 grudnia 2013 o godz. 18:17

  ten dzieciak ma talent.trener niech wysyła ten filmik do Bońka,a on niech odkopie swoje kontakty.trzeba pomóc Damianowi wystartować,później wszystko samo potoczy się własnymi torami.Powodzenia!

 • 8 grudnia 2013 o godz. 01:55

  Och i achy widać, że są uzasadnione. Ma chłopak duuuży talent. Problem w tym, że ma dopiero 6 lat.W między czasie może odechcieć się być piłkarzem. Oby nie. Konsekwencji i powodzenia życzę :)

 • 8 grudnia 2013 o godz. 16:57

  nie dość, że dobry to jeszcze takie małe ciasteczko z niego…w sumie trener tych dzieciaków też niczego sobie:D

 • 8 grudnia 2013 o godz. 22:27

  ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
  Gonti widzę dorwał internet i sam sobie słodzi :D

 • 9 grudnia 2013 o godz. 08:37

  nie zepsujcie małego to może coś z tego bedzie… ale zepsujecie

 • 9 grudnia 2013 o godz. 14:05

  do rodziców chłopca:
  sprzedajcie wszystko co tu macie i wyjedźcie stąd najlepiej do Niemiec,zostaniecie tutaj to kariera chłopaka zatrzyma się na Dolcanie i pobliskim barze z %

 • 9 grudnia 2013 o godz. 19:57

  Chłopak ma talent ale musi się jeszcze dużo uczyć , żeby nie skończył jak Janusz Chomontek który z piłką też cuda robił a skończył na niskiej lidze. Wyjazd za granicę niczego nie rozwiązuje.

 • 11 grudnia 2013 o godz. 12:30

  Brawo Damian ! Brawo rodzice ! Brawo trenerzy ! Brawo GKP Targówek !

 • 15 grudnia 2013 o godz. 14:51

  A może kiedyś GKP Targówek będzie w I lidze i zagra w CL co wy tak chcecie wypychać ludzi za granicę ? trzeba eliminować nieudaczników łapówkarzy i Promować talenty Trenerskie, Piłkarskie Tutaj CO GŁSUPSI JESTEŚMY ? !

 • 3 marca 2014 o godz. 15:22

  co z tego że w takim wieku jest taki dobry skoro za 10 lat będzię marginesem społecznym jeśli nie uda mu się wybić z tego zadupia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.