Sylwester na Bródnie i Targówku | | targowek.info

Sylwester na Bródnie i Targówku

Udana impreza?

Mamy nadzieję, że żaden pies nie zwiał ze strachu i zabawa była szampańska.

Mamy filmik, na którym widać (choć słabo) fajerwerki odpalane pod Stadionem Narodowym z wiaduktu na ul. Kraśnickiej.  Co ciekawe, w to raczej odludne miejsce o północy przyszło całkiem dużo osób.

 

Pojawiła się też policja, ale wcale nie po to, żeby karać za picie szampana pod chmurką. Panowie policjanci szukali przez megafon… właściciela pokrowca na aparat :) Oczywiście zgubił go jeden z roztargnionych imprezowiczów.

Poniżej filmik z YouTube, na którym zobaczycie jak fajerwerki odpalało Bródno.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

3 komentarzy na temat “Sylwester na Bródnie i Targówku

  • 1 stycznia 2014 o godz. 22:04

    Po co ten sylwester?Marnowanie pieniędzy podatników!I tak Hanka znowu wypięła się na Targówek bo słabo było widać fajerwerki z naszej dzielnicy!A autobus wiozący ludzi z sylwestra zatrzymał się dopiero 53 metry od mojego domu chociaż przystanek jest zaledwie o 50m.Skandal.Trzeba zrobić śledztwo i ukarać winnych za taki stan rzeczy….

  • 2 stycznia 2014 o godz. 13:50

    Ten sylwester odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest sylwester na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym wydarzeniem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest sylwester dla wszystkich, w oparciu o sześć instytucji….

  • 5 stycznia 2014 o godz. 23:21

    Szkoda, ze w Parku Wiecha nie ma swiatecznych iluminacji. Takich jak np. na Zabkowskiej, Francuskiej, Krakowskim Przemiesciu, KEN, Al. Ujazdowskich itd..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.