Dźwiękowy plac zabaw – niezwykły koncert dla dzieci (i rodziców) w DK Świt | | targowek.info

Dźwiękowy plac zabaw – niezwykły koncert dla dzieci (i rodziców) w DK Świt

Warszawskie dzieciaki właśnie zaczęły ferie. Czas pomyśleć, jak mogą je interesująco zakończyć.

Niezwykły koncert muzyki improwizowanej dla rodziców i dzieci projektu terenNowy.kids pod tytułem „DŹWIĘKOWY PLAC ZABAW czyli w muzyczne zakończenie ferii” odbędzie się w bródnowskim Domu Kultury „Świt” w sobotę 1 marca.

cvbcb
Koncert terenNowy.kids / fot. mat. prasowe

terenNowy.kids to projekt muzyczny dla dzieci w wieku 5-10 lat oraz ich rodziców, realizowany przez kolektyw twórców terenNowy. Podczas koncertu artyści używać będą etnicznych instrumentów z różnych zakątków świata, naturalistycznych odgłosów i nowoczesnej elektroniki, aby w intrygujący sposób zaprezentować ideę improwizacji w muzyce. Gościem specjalnym będzie Piotr „Stiff” Stefański – wirtuoz gry na instrumentach perkusyjnych, pedagog, lider Studium Instrumentów Etnicznych.

Koncert będzie świetną okazją, żeby dzieci mogły zapoznać się z takim gatunkami muzycznymi jak muzyka etniczna, ambient czy muzyka eksperymentalna.

Tak wyglądała jedna z wcześniejszych edycji imprezy:

 

Na koncert zajrzała też niedawno telewizja TVN (żeby zobaczyć relację, kliknij tutaj). Więcej informacji o samej imprezie na stronie kolektywu terenNowy (kliknij tutaj)

 

terenNowy.kids z udziałem Piotra „Stiffa” Stefańskiego
DŹWIĘKOWY PLAC ZABAW czyli muzyczne zakończenie ferii

 1 marca 2014 (sobota), godzina 12.00, Dom Kultury „Świt” (ul Wysockiego 11, Warszawa)
Ceny biletów: w przedsprzedaży – 15 zł, w dniu koncertu – 20 zł, cena specjalna: 5 zł dla uczestników Bródnowskiego Uniwersytetu Dzieci

tN_kids_plakat

Patronem medialnym tego niezwykłego koncertu jest targowek.info Już wkrótce na naszej stronie odbędzie się konkurs, a w nim darmowe bilety na imprezę – bądźcie czujni!

PRZECZYTAJ TEŻ:

Jeden komentarz na temat “Dźwiękowy plac zabaw – niezwykły koncert dla dzieci (i rodziców) w DK Świt

  • 16 lutego 2014 o godz. 11:19

    na koncercie kidsów byłem już dwa razy, za każdym razem było inaczej, a młody zawsze pierwszy na scenie – zachwycony, efekt uboczny – potem próbował grać w domu na talerzach :) Wszystkim polecam, nawet dorośli dobrze się bawią… zdjecie dziecka na scenie – bezcenne, wszystkim ciotkom napewno się spodoba… Warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.