Finał Motoserce 2014 znów będzie w Parku Bródnowskim | | targowek.info

Finał Motoserce 2014 znów będzie w Parku Bródnowskim

Fajnie. I znamy dokładną datę.

 

„Motoserce” to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Co roku w ponad 80 miastach w całej Polsce organizowany jest finał akcji, który ma charakter jednodniowego pikniku, podczas którego odbywają się koncerty na dużej scenie, pokazy ratownictwa drogowego i bezpiecznej jazdy, wystawy motocykli, a także parada motocyklowa.

Jednak finał krajowy jest tylko jeden i znów odbędzie się w Parku Bródnowskim w Warszawie – organizatorzy właśnie podali jego dokładną datę: będzie to sobota 26 kwietnia 2014 r.

Motoserce001
Jeden z motocykli na zeszłorocznym „Motosercu” /fot. targowek.info

Dokładny plan imprezy jeszcze nie jest znany, ale według wstępnych planów na Bródnie odbędzie się parada motocyklowa, pokazy ratownictwa medycznego oraz straży pożarnej, pokazy edukacyjne bezpiecznej jazdy, prezentacje i wystawy motocykli, w tym jazdy próbne, pokazy ekwilibrystyki motocyklowej (uwaga: mają zostać zamknięte dwa pasy ulicy Kondratowicza), próba bicia rekordu Polski, a może świata w miniflipach, konkursy z nagrodami, atrakcje dla najmłodszych, tj. trampoliny, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa itp., pokazy sztuk walki, broni wojskowej, mini strzelnica dla najmłodszych itp.

Wstęp na piknik będzie całkowicie bezpłatny. Kwietniowa impreza na Bródnie zakończy 6. akcję „Motoserce”. W ciągu pięciu poprzednich edycji zostało zebranych blisko 15 tys. litrów krwi.

 

A zeszłoroczny przejazd przez Targówek oraz Bródno w ramach „Motoserca” wyglądał tak:

PRZECZYTAJ TEŻ:

2 komentarzy na temat “Finał Motoserce 2014 znów będzie w Parku Bródnowskim

  • 8 lutego 2014 o godz. 14:14

    Kierowcy puszek tak psioczą na motocyklistów, a czy któryś z nich pomyślał, żeby zorganizować taką akcję? Mam nadzieję, że pogoda tego dnia dopisze.

  • 8 lutego 2014 o godz. 15:54

    Si ę CHWALI takie info było jest będzie :) !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.