Koncert dla dzieci w DK Świt – mamy dla was bilety!

0
Share

Już w sobotę 1 marca odbędzie się „Dźwiękowy plac zabaw” – niezwykły koncert muzyki improwizowanej dla rodziców i dzieci. Dla czytelników targowek.info przygotowaliśmy darmowe wejściówki.

cvbcb

Koncert terenNowy.kids / fot. mat. prasowe

O koncercie kolektywu twórców terenNowy.kids pisaliśmy przed tygodniem. Przypomnijmy, że jest to projekt muzyczny dla dzieci w wieku 5-10 lat (oraz dla ich rodziców). Podczas koncertu artyści używać będą etnicznych instrumentów, naturalistycznych odgłosów i nowoczesnej elektroniki. Koncert będzie wspaniałą okazją, żeby dzieci mogły zapoznać się z takim gatunkami muzycznymi jak muzyka etniczna, ambient czy muzyka eksperymentalna.

Więcej na ten temat przeczytacie na naszej stronie oraz na stronie projektu.

 

Koncert odbędzie się w sobotę 1 marca 2014  o godzinie 12 w bródnowskim Domu Kultury „Świt” przy ul. Wysockiego, a bilety (tak dla dorosłych, jak i dzieci) kosztują w przedsprzedaży 15 zł, zaś w dniu koncertu 20 zł.

Ale najszybsi czytelnicy targowek.info mogą wejść na tę imprezę za darmo!

 

Mamy dla was 4 zestawy po dwa bilety (dla dziecka i rodzica) na sobotni koncert!

Żeby je zdobyć, wystarczy, że wyślecie na adres redakcja@targowek.info mejla, w którego tytule napiszecie „Chcę na koncert”, a w treści podacie imię i nazwisko dorosłego uczestnika koncertu. Nic więcej! Pierwsze cztery osoby, które to zrobią, dostaną od nas w prezencie darmowe dwuosobowe bilety na „Dźwiękowy plac zabaw”!

(Do zwycięzców najpóźniej w poniedziałek wyślemy zwrotnego mejla ze stosowną informacją).

Czas… start!

**** AKTUALIZACJA ****

Uwaga, koniec konkursu! Bilety na sobotni koncert są już rozdane. Szczęśliwcy, którzy jako pierwsi przysłali do nas mejla‚ mają już stosowną informację od nas w swojej skrzynce (gratulujemy!). Pozostałym dziękujemy za udział w naszej zabawie – i zapraszamy do kolejnych kokursów na stronie targowek.info (wkrótce!).

 

tN_kids_plakat

0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx