Gdzie najchętniej biegamy po Targówku? [MAPA]

17
Share

Takiej mapy dzielnicy jeszcze nie było – zaznaczono na niej najchętniej wybierane trasy biegowe. Niektóre zaskakują. 

 

Czarne linie poniżej, to najpopularniejsze trasy wybierane przez biegaczy w Warszawie. Przynajmniej tych używających aplikacji Endomondo, ale to jeden z najpopularniejszych automatycznych trenerów na smartfony. Internauta prowadzący stronę barsukov.net ściągnął trasy zaznaczane w Endomondo i naniósł je na mapy miast.

W Warszawie wygląda na to, że lepsze warunki do biegania są po lewej stronie Wisły. Skarpa Wiślana, Pole Mokotowskiej, Las Bielański są gęsto pokryte czarnymi liniami.

Za to w prawobrzeżnej części miasta można  powiedzieć, że  nasza dzielnica jest biegową potęgą. Wprawdzie wyraźnie zaznaczona jest pętla wokół Parku Skaryszewskiego, ale oprócz niej najwięcej biegaczy jest właśnie u nas.

źródło: barsukov.net/

źródło: barsukov.net/

 

Na Targówku najwięcej tras biegnie przez Las Bródnowski, ale zaskakująco dużo osób biega też wokół cmentarza Bródnowskiego i Żydowskiego. Dużo czarnych linii jest też na Zaciszu, ale tylko po zachodniej stronie Radzymińskiej. Są nawet śmiałkowie, którzy biegają wzdłuż Łodygowej, choć jak wiadomo nie ma tam nawet chodnika.

rrr

źródło: barsukov.net

 

 

17
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx