50 Cent zajrzy do Media Marktu w M1!

26
Share

Słynny amerykański raper przejedzie przez Targówek i zrobi dłuższy przystanek w centrum handlowym M1 w Markach. Całkowicie na serio.

50 Cent / fot. mat. prasowe

50 Cent / fot. mat. prasowe

Handlował narkotykami, siedział w więzieniu, kilkukrotnie był postrzelony – a potem został jednym z największych i najsłynniejszych raperów USA oraz świata. Mowa oczywiście o Curtisie Jacksonie III, lepiej znanym jako 50 Cent.

Oprócz tego wszystkiego – o czym nie wszyscy wiedzą – 50 Cent jest także aktorem (raczej słabym) i przedsiębiorcą (całkiem niezłym). Właśnie z najnowszym biznesem związana jest jego wizyta w naszej okolicy.

W piątek 4 kwietnia 50 Cent będzie promował w Polsce profesjonalne słuchawki marki SMS Audio, której amerykański raper jest pomysłodawcą, właścicielem, a także dyrektorem generalnym. Jak poinformowała firma FG Poland, dystrybutor tych słuchawek, tego dnia muzyk wpierw będzie je zachwalał w Saturnie w Złotych Tarasach, a potem przemieści się w naszą okolicę i ostatecznie dotrze na promocję w Media Markt w centrum handlowym M1, tuż obok Ikea Targówek.

Dokładne godziny imprezy jeszcze nie są znane. Jeśli to będzie popołudnie, to w pierwszy piątek kwietnia wszyscy będziemy mieli wielką szansę zobaczyć wielkiego 50 Centa stojącego w korku na Radzymińskiej…

 

 

**** AKTUALIZACJA (31.03.2014 godz. 12:00) ****
Już wiemy: 50 Cent pojawi się w Media Markt w M1 w piątek o godz. 17:00. Czyli będzie jechał przez Targówek dokładnie w godzinach szczytu :)

26
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx