Ogrody Targówek – nowa inwestycja na Bródnie

27
Share

No cóż, nie chodzi o ogrody botaniczne, tylko o 111 nowych mieszkań. Deweloperzy też poczuli wiosnę. 

 

Lubimy śledzić hasła reklamowe, jakimi deweloperzy przyciągają klientów do naszej dzielnicy. Tym razem slogan jest zaskakująco prawdziwy: „Targówek – dzielnica nr 1 w Warszawie pod względem dostępności do centrów handlowo-usługowych”. W sumie racja.

Tak swoją inwestycję reklamuje deweloper Victoria Dom, który właśnie rozpoczął sprzedaż mieszkań w Ogrodach Targówek. Nowe osiedle powstanie tuż przy Trasie Toruńskiej, na tyłach pawilonu handlowego przy Krasnobrodzkiej i słynnego bloku, w którym Paweł Althamer robił swój projekt „Bródno 2000”.

Deweloper udostępnił mapkę z zaznaczonym miejscem inwestycji

Deweloper udostępnił mapkę z zaznaczonym miejscem inwestycji

Formalnie to nieużytki, w praktyce to arena zmagań niedoszłych mistrzów saneczkarstwa. Czyli osiedlowa górka – niby jedna z wielu, ale powiedźcie to tym, którzy spędzili tu dzieciństwo…

Victoria Dom proponuje w tym miejscu „elegancki, 3-piętrowy budynek o nowoczesnej, geometrycznej architekturze”, który w dodatku jest:

Zaprojektowany zgodnie z panującymi trendami: nowoczesny styl, geometryczne kształty oraz prosta forma, szklane i metalowe elementy wykończeniowe zapewnią osiedlu charakter przez długie lata.

W budynku znajdzie się 111 mieszkań o metrażach od 25 mkw do 66 mkw spełniających wymogi programu Mieszkania dla Młodych.

Budowa ma się rozpocząć już za kilkanaście dni, czyli w kwietniu 2014, a skończyć w IV kwartale 2015 r.

Ogrody Targówek2

Tak mają wyglądać Ogrody Targówka. W tle istniejące osiedle / materiały inwestora

 

Przy Kondratowicza też budują

Wygląda na to, że rozpoczyna się też budowa przy skrzyżowaniu Kondratowicza ze św. Wincentego. Na działce stanęły baraki, za płotem widać pierwsze maszyny. Forumowiczka Iza podpowiada, że to jednak nie słynny wieżowiec, który miał być dwiema wieżami, ale ostatecznie będzie jedną, a kolejny etap istniejącego osiedla.

27
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx