Znamy wszystkie propozycje mieszkańców do budżetu! Zagłosuj już dziś!

41
Share

Mamy dla was listę wszystkich projektów złożonych dotychczas w ramach budżetu partycypacyjnego. Z podziałem na osiedla. Co wam się podoba najbardziej?

 

Pod poniedziałkowym artykułem niektórzy komentujący zarzucali nam, że wybraliśmy tylko niektóre projekty, tymczasem my tylko podaliśmy propozycje opublikowane przez ratusz. Ale w urzędzie doszli do takich samych wniosków i od pełnomocniczki dzielnicy ds. budżet partycypacyjnego dostaliśmy pełną listę zgłoszonych dotychczas projektów (wg stanu na 3 marca). Zabawmy się zatem w głosowanie raz jeszcze!

Podział na obszary /  materiały ratusza

Targówek – podział na obszary

Poniżej projekty z podziałem na cztery obszary. W każdym do wydania jest 340 tys. zł. Oficjalne głosowanie z podaniem danych osobowych itp. będzie się odbywało w czerwcu na specjalnej stronie internetowej urzędu miasta albo osobiście w urzędzie dzielnicy. Będzie można głosować tylko na jeden projekt, ale niekoniecznie w swoim obszarze zamieszkania, a nawet niekoniecznie w swojej dzielnicy.

Poniżej zapraszamy do typowania pomysłów tylko w ramach zabawy. Każdy może oddać po jednym głosie w każdym z czterech obszarów. Wiele z tych projektów wymaga podania bardziej szczegółowych informacji, często brakuje np. lokalizacji, nie znamy też kosztów. Ale z całą pewnością przed oficjalnym czerwcowym głosowaniem te wątpliwości będą rozwiane.  Lista może się jeszcze wydłużyć, bo projekty można składać do poniedziałku 10 marca.

you_targowek

Można oddać jeden głos w każdym obszarze
 

* Przy „Smoczych łodziach” nie podano konkretnego obszaru, więc „tymczasowo” dopisaliśmy je do Elsnerowa. Tylko tam w naszej dzielnicy będzie jezioro, po którym takie łodzie mogłyby pływać…

41
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx