Odnajdź swoją kobiecość w tańcu! | | targowek.info

Odnajdź swoją kobiecość w tańcu!

Egurrola Dance Studio na Bródnie – miejsce, w którym króluje kobiecość. Zajęcia taneczne pod okiem tancerzy z programu „Taniec z Gwiazdami”!

Egurrola Dance Studio na warszawskim Bródnie to miejsce, w którym zajęcia taneczne prowadzą najlepsi w Polsce profesjonaliści. Sercem szkoły są instruktorzy, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę i miłość do tańca innym. Wielu z nich można oglądać w telewizyjnych programach „Taniec z Gwiazdami” oraz „You Can Dance – po prostu tańcz”.

Reprezentacja Egurrola Dance Studio na Bródnie wraz z trenerem Stefano Terrazzino (turniej Ladies Challenge, Warszawa, luty 2014 r.)
Reprezentacja Egurrola Dance Studio na Bródnie wraz z trenerem Stefano Terrazzino (turniej Ladies Challenge, Warszawa, luty 2014 r.)

Tancerze tacy, jak Magdalena Soszyńska-Michno, Paulina Bierat, Janja Lesar, Tomasz Barański, Stefano Terrazzino stali się ikonami tanecznego świata. Są wspaniałymi, wielokrotnie nagradzanymi tancerzami i pasjonatami. Zarażają energią i radością, a każde zajęcia to niesamowita przygoda.

Taniec wydobywa z kobiety zmysłowość, z której często sama nie zdaje sobie sprawy. Wydaje jej się, że jest nieatrakcyjna, ma kompleksy. Na zajęciach okazuje się, że jej ruchy nabierają seksownego wdzięku, rośnie świadomość własnego ciała i poczucie własnej wartości. W oczach pań, które wychodzą z zajęć pojawia się blask. Czują się piękne i pięknieją z każdą chwilą

– powiedział w jednym z wywiadów Agustin Egurrola.

Instruktorzy Egurrola Dance Studio przed programem Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami (Rafał Maserak, Tomasz Barański, Magdalena Soszyńska-Michno, Nina Tyrka)
Instruktorzy Egurrola Dance Studio przed programem Dancing with the Stars Taniec z Gwiazdami (Rafał Maserak, Tomasz Barański, Magdalena Soszyńska-Michno, Nina Tyrka)

Dlaczego warto wybrać się do Egurrola Dance Studio?

Egurrola Dance Studio jest największą i najnowocześniejszą szkołą tańca w Warszawie. Obecnie, poza siedzibą przy ul. Rembielińskiej 20 na Bródnie, ma swoje placówki także w Śródmieściu, na Ochocie, Tarchominie oraz w Konstancinie-Jeziorna.

Poza zajęciami dla dzieci, młodzieży, kobiet i par, Egurrola Dance Studio oferuje dodatkowe atrakcje – warsztaty i wyjazdy taneczne. Każdy warsztat, maraton taneczny lub wyjazd jest okazją do poznania nowych styli tanecznych, nawiązania bliższych relacji, a także relaksu i zrobienia czegoś wyjątkowego dla siebie. Atmosfery takich imprez i niesamowitej energii nie da się opisać słowami. Na wyjazdy taneczne przyjeżdżają osoby zafascynowane tańcem z całej Polski. Nie wszystkie z nich tańczą regularnie, ale wszystkie chcą zrobić coś dla siebie i oderwać się od rzeczywistości. To taka taneczna terapia – dla ciała i ducha.

Zapraszamy Cię do niesamowitego świata tańca. Wybierz swój styl i tańcz!

Bądź sobą. Wyglądaj pięknie. Poruszaj się z wdziękiem.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony szkoły: www.dancestudio.pl

Kursantki grupy LATINO podczas odebrania certyfikatów za ukończony kurs (z instruktorem Stefano Terrazzino)
Kursantki grupy LATINO podczas odebrania certyfikatów za ukończony kurs (z instruktorem Stefano Terrazzino)

1780875_276814229141681_1465091907_n

PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Odnajdź swoją kobiecość w tańcu!

 • 18 kwietnia 2014 o godz. 22:38

  No dobra ale zwykła uczciwość prosi aby dopisać, że to artykuł sponsorowany

 • 19 kwietnia 2014 o godz. 10:02

  @antypederasta – dzizes… a co wymaga żeby dokładnie czytać??? Pod reklamą nad tytułem widzisz co jest napisane?

 • 19 kwietnia 2014 o godz. 10:47

  To jest żerowanie na ogłupionych tvn-owskimi showami ludziach. Jakiś laluś kochający inaczej przyjeżdża z Italii, bo tam nosiłby ulotki i tu wciska naiwnym sny o ruszaniu d na estradzie. Myślą naiwne, że wezmą ich na wizję, a naprawdę biorą tylko tych, których wyznaczy dyrektor programowy tvn, do konkretnego produktu komercyjnego, związanego m.in. z emitowaniem reklam i słaniem sms-ów.

 • 19 kwietnia 2014 o godz. 14:24

  @wysysk – mały,zakompleksiony,b.prosty człowieczek :-)

 • 19 kwietnia 2014 o godz. 14:56

  Klasyczna kryptoreklama, łamiąca prawo prasowe

 • 19 kwietnia 2014 o godz. 16:56

  Stefano dla mnie zawsze byłeś,jesteś i będziesz No. 1 !!!
  CMOK! :-)

 • 21 kwietnia 2014 o godz. 23:36

  Olivka, wysysk z terazzino sie jej marzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.