Filmy Woody’ego Allena w Świcie. Kto chce bilety?

7
Share

Za tydzień na Bródnie rusza przegląd filmów słynnego amerykańskiego reżysera. Mamy dla was 5 podwójnych karnetów na całą imprezę!

fot. mat. prasowe

fot. mat. prasowe

Woody Allen może mieć kłopoty w życiu prywatnym, ale wciąż pozostaje jednym z najwspanialszych filmowców w dziejach świata. Nad fenomenem jego twórczości będą się zastanawiać widzowie przeglądu filmowego „Być jak Woody Allen”, który odbędzie się w warszawskim kinie Świt w dniach 25-27 kwietnia 2014 r.

Na przeglądzie będzie pokazanych sześć filmów reprezentujących różne okresy twórczości Allena, którym towarzyszyć będą prelekcje przekrojowo prezentujące cały dorobek reżysera. Dla wszystkich kinomanów, pragnących poznać bliżej jego twórczość nadarza się do tego znakomita okazja.

Uwaga, szybki konkurs! Mamy dla was pięć podwójnych karnetów na cały przegląd! Żeby zdobyć jeden z nich, wystarczy że wyślecie na adres redakcja@targowek.info mejla, a w jego tytule napiszcie “Chcę na Woody’ego Allena”, zaś w treści podajcie swoje imię i nazwisko. Nic więcej!

Pierwsze pięć osób, które przyślą takiego mejla, dostanie darmowe podwójne wejściówki na cały przegląd „Być jak Woody Allen” (Do zwycięzców jeszcze dziś wieczorem wyślemy zwrotnego mejla ze stosowną informacją).

**** AKTUALIZACJA ****

Zaproszenia rozdane! Pierwszych pięć osób, które wygrały podwójne karnety na przegląd w kinie Świt, jeszcze dziś otrzyma od nas mejla z odpowiednią informacją. Tych, którzy lekko się spóźnili z mejlem, zapraszamy do kolejnych szybkich konkursów na stronie targowek.info (które wkrótce z pewnością będą).

 

Przegląd „Być jak Woody Allen” jest kolejnym etapem projektu „Bródno kocha kino”, 25-27.04.2014 r., Kino Świt ul. Wysockiego 11, bilety: 10 zł za każdy film, szczegóły na stronie DK Świt

Program:

piątek 25 IV  g. 17.00

„Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać” 1972 r.

 g. 19.00

„Annie Hall” 1977 r.

sobota 26 IV g. 17.00

„Manhattan” 1979 r.

 g. 19.00

„Zelig” 1983 r.

 niedziela 27 IV g. 17.00

„O północy w Paryżu” 2011 r.

 g. 19.00

„Blue Jasmine” 2013 r.

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx