Motoserce i Piersi w Parku Bródnowskim | | targowek.info

Motoserce i Piersi w Parku Bródnowskim

Jakby to powiedzieć: będzie zabawa, będzie się działo! Doroczny finał akcji Motoserce w sobotę zapowiada się wyjątkowo hucznie.

fot. timparkinson/Flickr
fot. timparkinson/Flickr

„Motoserce” to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Co roku w ponad 80 miastach w całej Polsce organizowane są pikniki, jednak finał krajowy jest tylko jeden i – jak zwykle – ma miejsce w naszym warszawskim Parku Bródnowskim.

Tegoroczna impreza odbędzie się w sobotę 26 kwietnia 2014 w godz. 10-22. Wśród atrakcji jest m.in. parada motocyklowa, pokazy ratownictwa medycznego oraz straży pożarnej, prezentacje i wystawy motocykli, w tym jazdy próbne, pokazy ekwilibrystyki motocyklowej (uwaga: zamknięte zostaną dwa pasy ulicy Kondratowicza!),  trampoliny, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa itp. dla najmłodszych, pokazy sztuk walki, broni wojskowej, mini strzelnica i nie tylko.

Zobaczcie zapowiedź wydarzenia na wideo:

 

 

Na całe Motoserce wstęp jest oczywiście bezpłatny – także na główną atrakcję imprezy, czyli koncert zespołu Piersi, który odbędzie się w godz. 20:15- 21:50. Piersi, jeśli ktoś jeszcze przypadkiem nie wie, to twórcy największego muzycznego hitu w Polsce w ciągu ostatniego roku:

 

 


PRZECZYTAJ TEŻ:

7 komentarzy na temat “Motoserce i Piersi w Parku Bródnowskim

 • 25 kwietnia 2014 o godz. 08:23

  Piersi już chyba bez Kukiza od zeszłego roku?

 • 25 kwietnia 2014 o godz. 08:26

  A może będą tylko same PIERSI!!!

 • 25 kwietnia 2014 o godz. 08:54

  Teraz zamiast kukiza jest asanow. zmiana wyszla im na dobre :)

 • 25 kwietnia 2014 o godz. 19:48

  Tylko o parasolach nie zapomnijcie i ciepłych kurtkach ….

 • 27 kwietnia 2014 o godz. 21:09

  Impreza imprezą ale jaki bałagan został…, porozjeżdzane trawniki przez organizatoró imprezy w całym parku. Zniszczenia totalne, czy ten park jest dla ludzi czy dla offroad’u? JAK WYGLADA NASZ PARK PO TEJ IMPREZIE! Gdzie były służby porzadkowe, policja, straż, kto na to pozwolił????!!!

 • 28 kwietnia 2014 o godz. 12:14

  straż pożarna to akurat sama park rozjechała ciężkim sprzętem…

 • 28 kwietnia 2014 o godz. 15:02

  piersi piersi… wam tylko jedno w głowie szowinistyczne sfine.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.