Motoserce i Piersi w Parku Bródnowskim

7
Share

Jakby to powiedzieć: będzie zabawa, będzie się działo! Doroczny finał akcji Motoserce w sobotę zapowiada się wyjątkowo hucznie.

fot. timparkinson/Flickr

fot. timparkinson/Flickr

„Motoserce” to cykliczna ogólnopolska akcja zbiórki krwi, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Co roku w ponad 80 miastach w całej Polsce organizowane są pikniki, jednak finał krajowy jest tylko jeden i – jak zwykle – ma miejsce w naszym warszawskim Parku Bródnowskim.

Tegoroczna impreza odbędzie się w sobotę 26 kwietnia 2014 w godz. 10-22. Wśród atrakcji jest m.in. parada motocyklowa, pokazy ratownictwa medycznego oraz straży pożarnej, prezentacje i wystawy motocykli, w tym jazdy próbne, pokazy ekwilibrystyki motocyklowej (uwaga: zamknięte zostaną dwa pasy ulicy Kondratowicza!),  trampoliny, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa itp. dla najmłodszych, pokazy sztuk walki, broni wojskowej, mini strzelnica i nie tylko.

Zobaczcie zapowiedź wydarzenia na wideo:

 

 

Na całe Motoserce wstęp jest oczywiście bezpłatny – także na główną atrakcję imprezy, czyli koncert zespołu Piersi, który odbędzie się w godz. 20:15- 21:50. Piersi, jeśli ktoś jeszcze przypadkiem nie wie, to twórcy największego muzycznego hitu w Polsce w ciągu ostatniego roku:

 

 


7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx