Tak wygląda nowa alejka w Lesie Bródnowskim | | targowek.info

Tak wygląda nowa alejka w Lesie Bródnowskim

Widać już fragment alejki, którą ratusz buduje wzdłuż Rowu Zaciszańskiego i ul. Bystrej. Ścieżka została poszerzona i obudowana solidnymi krawężnikami. 

 

Od strony Kondratowicza widać jedynie plac budowy i sterty piasku, ale ekipa zaczęła budowę od drugiego końca i tam możemy zobaczyć, jak będzie wyglądała cała alejka.

alejka w lesie Bródnowskim01

Przypomnijmy, że według wytycznych nawierzchnia miała być pokryta mieszanką mineralną koloru beżowego na podbudowie z kruszywa. Droga ma spełniać parametry potrzebne do poruszania się po niej ciężkiego sprzętu.

Faktycznie wzdłuż drogi wkopywane są solidne krawężniki, nawieziono mnóstwo kruszywa.

alejka w lesie Bródnowskim06

alejka w lesie Bródnowskim03

Czym dalej, tym budowa jest bardziej zaawansowana.

alejka w lesie Bródnowskim05

 

Tak wygląda efekt końcowy. Urokliwa, leśna alejka została przebudowana na drogę.

alejka w lesie Bródnowskim09

 

W ramach tego samego zadania mają też powstać trzy kładki nad Rowem Zaciszańskim, ale ich budowa jeszcze się nie zaczęła. 

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

16 komentarzy na temat “Tak wygląda nowa alejka w Lesie Bródnowskim

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 14:18

  Efekt końcowy bardzo fajny :)

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 15:23

  „Ratusz buduje”! Wreszcie pracownicy ratusza wstali zza biurek!

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 15:57

  Na Bystrej XIX wiek,a po drugiej stronie ścieku New York!Jest super,więc o co mi chodzi?

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 20:15

  Fotoradar powinni ustawić :P Skoro ścieżka awansowała na drogę… I jeszcze kilka znaków pionowych, poziomych… W ogóle: cały las obłożyć kostką. Będzie pięknie…

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 21:17

  Skąd i dokąd będzie prowadzić? Fajnie byłoby dojechać bezpiecznie do CHMarek na rowerze…

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 22:45

  Tylko dlaczego w lesie nie może być leśnych ścieżek, duktów? Czy nie mogę jechać polną stegną tylko muszę po betonowej kostce? Nie rozumiem, muszę gnać? Nie mogę sunąć?

 • 13 kwietnia 2014 o godz. 23:11

  To sa chyba jakies zarty. Po co robic sciezke w Lesie Brodnowskim? Malo betonu, beznadziejnej Bauma w stolicy? Nazwa Las ma byc tak samo wazna jak ulice z szumnymi nazwami drzew bez nich samych? Jak ktos chce dojechac na rowerze do CH to jest taki dojazd, prosze sobie zobaczyc. Z drugiej strony mozna po malo uczeszczanym chodniku. Ale oczywiscie szpecacy tysiacami rowerow(bo tego domagaja sie fanatycy, zobaczcie jak te zlomowiska-parkingi wygladaja w Holandii, maja ich dosc i robia podziemne) ludzie nie zrozumieja, ze przynajmniej w Lesie powinna byc zielen….

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 06:50

  szkoda…myslalem ze deweloper postawi tam jakies ladne grodzone osiedle…

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 07:59

  a taka fajna ścieżeczka była… spokojna …. szkoda…

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 08:27

  Znowu ktoś wziął kasę naszą! Jak można tak publiczne pieniądze marnować. A tyle dzieci głodnych jest na Targówku.

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 09:41

  Ekonomie,to je nakarm za swoje

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 10:55

  Droga prezentuje się świetnie,na uporządkowanie czeka jeszcze pas zieleni przy kanałku.

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 11:12

  Anna, domagamy się przeprowadzenia utwardzonej drogi dla rowerów przez twój ogródek-ale chyba raczej mieszkasz w zagrodzonym betonowym getcie. Na uporządkowanie czeka twój zachwaszczony mózg (szczątkowy).
  P.S.
  Współczucia dla pacanów z lu,tk,no, którzy nie wiedzą jak dojechać do m1. Michał, droga będzie prowadzić do nowego osiedla na polu, jest utwardzona właśnie pod betoniary.

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 11:55

  Wyjątkowo solidne wykonanie,sądząc po zdjęciach.Po zakończeniu inwestycji wszyscy skorzystamy z fajnej,równej,bezpiecznej,szerokiej drogi prowadzącej wzdłuż kanału.Jeśli w przyszłości nawierzchnia wymieniona zostanie na asfalt lub beton,nie mam nic przeciwko.Teraz wszędzie tylko te pylące żwiry :-(

 • 14 kwietnia 2014 o godz. 13:34

  @anna a gdzie rezerwa na tramwaj do Ząbek?Dlaczego buduje się głupie ścieżki a nikt nie pomyśli o porządnym skrócie łączącym Radzymińską z Kondratowicza?

 • 2 maja 2014 o godz. 02:44

  Od strony kondratowicza widać jedynie płac budowy i sterty piasku oraz okropne wszechobecne tablice reklamowe, które jeśli tam pozostaną to zepsuja cały efekt tych prac, w tej chwili wyglada to paskudnie, śmietnik reklamowy. Podobna sytuacja na kondratowicza i skrzyżowanie z Wincentego, niemal przy ratuszu. Powstaj skwery przy kawałku, ścieżki rowerowe i spacerowe, sadzi sie drzewa i porządkuje teren przy kanału, a wielkie obrzydliwe tablice reklamowe i info gdzie można kupić muszlę klozetowa zasłaniają i tak to wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.