Targowek.info jest już na Twitterze

4
Share

Niedawno zaczęliśmy ćwierkać. Zastanawiacie się po co? My też.

 

twitterTwitter wciąż nie przekonał do siebie Polaków. W naszym kraju to taki dziwny serwis, z którego korzystają głównie dziennikarze i politycy, ale normalni ludzie raczej nie. Śmiejemy się w redakcji, dlaczego akurat ten serwis społecznościowy upodobali sobie politycy? Bo wpisy mają tylko po 140 znaków. A gdy trzeba powiedzieć coś więcej, to już sobie nie radzą.

Jednak w końcu i my przekonaliśmy się, żeby spróbować ćwierkania. Mimo wszystko konta w tym serwisie ma sporo wpływowych osób i wiele informacji rozchodzi się właśnie w ten sposób.

Jak nam idzie? Już w pierwszych dniach tweetowania ustaliliśmy, że znany dziennikarz RMF i TVN Konrad Piasecki pochodzi z Bródna.

 

 

 

Broniliśmy honoru naszej lokalnej koszykówki :)

 

 

Wdaliśmy się też w krótką dyskusję (o ile można dyskutować w 140 znakach) z kandydatem na prezydenta Warszawy z SLD. Sebastian Wierzbicki twierdzi, że od lat stara się o budowę Trasy Świętokrzyskiej, ale akurat wtedy gdy zapadała najważniejsza decyzja o odrzuceniu projektu trasy, wyszedł z sali…

 

 

 

Oczywiście da się żyć bez tych informacji, ale zawsze to jakaś rozrywka. Jeśli chcecie śledzić jak dajemy prztyczki w nos i sami obrywamy, to zapraszamy.

Nasze konto na Twitterze: twitter.com/targowek_info


 

Cały czas jesteśmy też w innych media społecznościowych:

na Facebooku (kto będzie trzytysięcznym fanem?)

na Google+ (ktoś to odwiedza?)

na Vimeo (czasami wrzucamy tam filmy, ale zawsze i tak znajdziecie je na stronie głównej targowek.info)

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx