Trenerzy i piłkarze odchodzą z GKP. "Brak szacunku ze strony pracowników klubu" | | targowek.info

Trenerzy i piłkarze odchodzą z GKP. „Brak szacunku ze strony pracowników klubu”

Dziś żarty na prima aprilis urządzają sobie radni, więc my piszemy na poważnie. Czy koniec GKP Targówek jest coraz bliżej? [AKTUALIZACJA!]

Ostatniego dnia marca GKP Targówek opuściło trzech doświadczonych trenerów zajmujących się dotąd grupami młodzieżowymi: Mateusz Gontarz, Rafał Piasecki i Bogumił Bonisławski. Nie wyszli sami. Razem z nimi z klubu na ul. Kołowej odeszli wszyscy ich podopieczni – łącznie kilkudziesięciu młodych piłkarzy w wieku od 7 do 12 lat.

Z dniem 31.03.2014 r trenerzy grup młodzieżowych GKP Targówek z roczników -2002 -2003 -2006/07 opuszczają Gminny Klub Piłkarski „Targówek” Warszawa i od 1.04.2014 r. zasilą nowo utworzone Stowarzyszenie Sportowe „Talent” Targówek.  Wierzymy że dobro dzieci oraz dbanie o ich prawidłowy rozwój jest celem nadrzędnym w funkcjonowaniu Stowarzyszenia Sportowego i będziemy dokładać wszelkich starań aby tak właśnie było w szeregach „Talentu”. Decyzja ta została podjęta w porozumieniu z rodzicami dzieci trenujących w ww. rocznikach w związku z czym GKP opuści około 80 dzieci.

– czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

GKP Targówek 2003 /fot. Tomasz Sujecki/GKP
GKP Targówek 2003 /fot. Tomasz Sujecki/GKP

Oznacza to, że z GKP pożegnała się większość młodych piłkarzy – w klubie, w którym jeszcze dwa lata temu trenowało 250 dzieciaków z Targówka, dziś zostały już raptem dwie grupy kilkunastu chłopców.

Wszyscy, którzy odeszli,  już w środę 2 kwietnia zaczną zajęcia w klubie „Talent” na stadionie Junaka przy ul. Blokowej na Zaciszu. Wśród nich jest także 6-letni Damian Nowak, którego wielkim talentem zachwycaliśmy się nie tylko my, ale nawet „Przegląd Sportowy” i „Dzień Dobry TVN”.

Dlaczego trenerzy i kilkadziesiąt dzieci odeszło z GKP?

Decyzję o opuszczeniu dotychczasowego klubu motywujemy aktualną sytuacją w klubie m.in: brakiem szacunku ze strony pracowników klubu oraz rozbieżną wizją programu szkolenia młodzieży.

– informują Mateusz Gontarz, Rafał Piasecki i Bogumił Bonisławski w oświadczeniu.

Próbowaliśmy dowiedzieć się, czy przejawiał się „brak szacunku ze strony pracowników klubu”, ale trenerzy nie chcą poruszać tej kwestii na forum publicznym. W rozmowie z targowek.info podkreślają jednak, że GKP Targówek nie gwarantował odpowiednich warunków do podwyższania umiejętności młodych piłkarzy. Ponadto klub nie wywiązywał się ze swoich zobowiązań i obietnic.

Z innego źródła wiemy też, że klub ma nieuregulowane płatności wobec swoich pracowników.

Niestety, wczoraj nikt z biura GKP Targówek nie odpowiedział na nasze pytania dotyczące zaistniałej sytuacji. Strona internetowa klubu także nie zareagowała na wydarzenia – wciąż wiszą na niej nieaktualne informacje o grupach młodzieżowych z wszystkich roczników oraz planowanych zebraniach z rodzicami młodych piłkarzy, które już się nie odbędą.

Rozpad grup młodzieżowych nie ma bezpośredniego przełożenia na drużynę seniorów grających w III lidze. Jednak fatalna atmosfera na ulicy Kołowej – spowodowana przez tragiczną kondycję finansową klubu i wielki konflikt jego władz z urzędnikami, o czym już wielokrotnie pisaliśmy – odbija się także na nich. W sobotę, przy niemal pustych trybunach, GKP przegrał u siebie ligowy mecz z Omegą Kleszczów 0:2.

Od strefy spadkowej do IV ligi piłkarzy Targówka dzielą już tylko dwa punkty.

 

******** AKTUALIZACJA (1.04.2014 godz. 16:30) ********

We wtorek po południu zarząd GKP Targówek wreszcie zareagował na odejście trenerów i młodych piłkarzy. Oficjalne oświadczenie, podpisane przez prezesa klubu Mirosława Papieża, jest bardzo długie i bardzo ostre.

Zarząd GKP oskarża trenerów Gontarza, Bonisławskiego i Piaseckiego m.in. o celowe działanie na niekorzyść pracodawcy, szkalowanie wizerunku klubu, pomówienia i dezinformację, manipulacje i malwersacje finansowe (wszystkie te słowa padają w oświadczeniu).

Jest też ostrzeżenie dla młodych piłkarzy i ich rodziców, że zgodnie z przepisami PZPN nie mogą „z dnia na dzień” i bez zgody GKP zmienić barw klubowych.

Innymi słowy – awantura w klubie z ulicy Kołowej dopiero się zaczyna…

Całe oświadczenie Zarządu GKP Targówek znajduje się na stronie internetowej klubu.

PRZECZYTAJ TEŻ:

260 komentarzy na temat “Trenerzy i piłkarze odchodzą z GKP. „Brak szacunku ze strony pracowników klubu”

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 08:22

  Po co inwestować w piłkę nożną jeśli, na poziomie reprezentacji, jesteśmy w rankingu FIFA poza Libią, w której to grał sam syn dyktatora Kadafiego? Inwestujmy w dyscypliny, w których mamy międzynarodowe sukcesy.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 09:46

  Kto kogo nie szanował Panowie Trenerzy którzy założyli sobie klub 23.09.2013r i dalej prowadzili zajęcia w G.K.P żeby przezimować częściowo za pieniądze klubu czy Zarząd G.K.P za to ze trener koordynator zaczął od Panów Trenerów wymagać .

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 10:46

  Zgadzam się z przedmówcą. Wymagając od innych kultury i szacunku należało by najpierw zacząć wymagać tego od siebie. Młodzi trenerzy nie potrafili dostosować się do wymogów stawianych przez trenera koordynatora, który po prostu zaczął rozliczać Panów z prowadzonych działań, tak jak rozlicza się każdego pracownika z powierzonych mu zadań.
  Należy również wspomnieć o tym, że trenerzy nie informowali rodziców o spotkaniach z Zarządem Klubu, rozgłaszali nie prawdę wśród młodych zawodników, że nie dostają wynagrodzenia. Uważam takie zachowanie za karygodne.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 10:57

  Gkp nie zapewnialo dzieciom kompletnie NIC, treningi na mini salach i klepisku. Trenerzy podjeli sluszna decyzje.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:03

  Oj jak zawsze „ZENEK” i losowo wybrany nick wraz z nim atakują wrogów GKP (Pracownicy GKP). Czekamy jeszcze na „KaKa”.

  Ten klub to BETON, mentalnie jeszcze w latach ’80, tam każdy uważa że „mamy klub więc nam się należy”. Jeżeli w tym klubie co pół roku zmienia się praktycznie wszystkich pracowników sportowych to coś jest nie tak, ktoś tu kłamie. Nie wierzę że przez tyle czasu to tylko Zarząd jest w porządku a wszyscy inni są „be”. Frekwencja na ostatnim meczu III ligi świadczy sama za siebie.

  Zarządzie (wraz z Panem Z.B): Panowie wszyscy mają was już dość i największą krzywdę robicie temu klubowi właśnie WY, nie miasto, nie dzielnica, nie byli pracownicy, WY! Zrobiliście sobie z GKP swoją prywatną zabawkę na którą kończy wam się kasa i nagle jesteście mili dla innych, za późno.

  Teraz gdy tracicie ostatnią broń w wojence z miastem będziecie krzyczeć jacy to wszyscy są źli i niedobrzy, ale jak mieliście za sobą całą armię ludzi popierających klub to interesował was tylko wasz interes.

  Piłka Nożna na Targówku to nie tylko GKP.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:07

  Prezes jak i koordynator sugerowali trenerom zmianę miejsca treningów jednak Trenerzy uważali że nie ma takiej potrzeby.
  Należy zapoznać się ze stanowiskiem Zarządu w tej sprawie ponieważ jak już wspomniałam wyżej Trenerzy o wielu sprawach nie informowali rodziców bądź zwyczajnie kłamali.

  Pozdrawiam.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:08

  Okna mojego bloku wychodzą na boisko gkp i przeraża mnie widok gdzie blisko 60 chłopców biega po 1/4 terenu boiska i to tego gdzie zazwyczaj stoi woda i przechodząc gołym okiem widać nierówności a pozostała część boiska stoi pusta! Czy te dzieci na prawdę tak bardzo poniszczą pozostałą część boiska że III liga nie będzie mogła rozgrywać tam meczy??? A co z pieskiem który jest tam dosyć często wyprowadzony rozumiem że w celu użyźnienia trawy :-) Z tego co wiem to te dzieci nie trenują tam za darmo a za takie warunki to raczej klub powinien tym dzieciom dopłacać

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:11

  Mili, wszyscy wiemy że aktualnie siedzisz za biurkiem na Kołowej 18
  I powiem tylko tyle: Oj skończą się pieniążki skończą…

  80 dzieciaków to jak chodzący worek z pieniędzmi w oczach GKP.

  Wypłaćcie pieniądze ludziom którzy na nie czekają (niektórzy jeszcze za Sierpień/Wrzesień 2013 nie dostali). A później zgrywajcie dobrych i walczcie z innymi.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:15

  KIBIC i właśnie po to trzeba inwestować. Lepiej w piłkę inwestować, niż w himalaizm, przez który giną ludzie. Daje się setki tys kasy dla wąskiej grupy ludzi.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:19

  Cała filozofia GKP utworzyc rocznik by pozniej calkowicie go roz***ac tak bylo za czasow GKP rocznik 92 czy 91 .
  Pozdrawiam chołote z Grubym na czele

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:25

  Najwięcej do powiedzenia mają zazwyczaj Ci, którzy po prostu stracili pracę w GKP, stracili bo nie wywiązywali się z powierzonych im zadań :)

  Niech te osoby wypowiedzą się lepiej od kogo zazwyczaj dostawali pieniądze :)

  Pozdrawiam,

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:32

  MILI siedząc za biurkiem na kołowej piszesz komentarze zamiast skupić się na pracy to nie ma co się dziwić że później kontrole urzędu skarbowe wychodzą źle i GKP dostaje mandaty a sytuacja wygląda jak wygląda!!!!!!!!

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:38

  Właśnie… Najlepiej o tym jaki cyrk jest w tym klubie świadczy fakt że pracownicy w swoim czasie pracy zamiast pracować, zajmować się bieżącymi sprawami klubu. Stukają durne komentarze tylko po to żeby bronić swojego jaśnie panującego.

  A jeżeli chodzi o to od kogo „dostawali pieniądze” to kolejny szczyt głupoty w wypowiedzi pracownika GKP bo trenerzy roczników młodzieżowych powinni dostawać wypłaty ze składek swoich roczników które poszły do klubu a nie od osób trzecich bo wtedy świadczy to o tym że pieniądze które był w klubie na pensję dla trenera gdzieś „wyparowały” :)

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:44

  Pracownik :) uważam że należało by potwierdzić ten fakt i dopiero pisać takie głupoty ;)

  Jeśli chodzi o pieniążki chodziło jak napisałam wyżej (czytaj ze zrozumieniem :)) o byłych „Pracowników” GKP o ile takimi można ich nazwać za nic nie robienie :) a nie o trenerów :).

  Pozdrawiam :)

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:53

  Do nicków „MILI”, „ZENEK”. Nie pozwolimy na to aby oczerniać naszych trenerów. Mam przypomnieć zebranie „wigilijne” jak to Pan prezes obiecywał złote góry? Jak zwykle nic z tych obiecanek nie wyszło. Płaciliśmy składkę 120 zł miesięcznie a nic z tych pieniędzy nie szło na młodsze roczniki. W regulaminie GKP mamy takie zapisy:

  GKP Targówek zapewnia w ramach opłat tytułem „uczestnika w zajęciach sportowych” każdego rocznika:

  1) profesjonalną obsługę szkoleniową,
  2) stroje sportowe,
  3) opiekę lekarską w czasie zorganizowanych zajęć,
  4) przynależność do klubu piłkarskiego,
  5) obiekty sportowe utrzymywane przez cały rok – dwa pełnowymiarowe, trawiaste boiska,
  6) wynajmowanie sztucznego boiska,
  7) zagwarantowanie transportu na wyjazdowe mecze i turnieje,
  8) zagwarantowanie transportu autokarowego na mecze rozgrywane daleko od Warszawy,
  9) częściowe pokrycie sprzętu piłkarskiego 50%,
  10) organizowanie ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów piłkarskich,
  11) nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników,
  dofinansowanie do obozów piłkarskich, według możliwości finansowych klubu – dotacje,
  12) opłaty zgłoszeniowe MZPN do występów ligowych,
  13) opłaty sędziów po meczach ligowych,
  14) okresowe badania lekarskie,
  15) aktualizowanie na bieżąco oficjalnej strony internetowej,
  16) napoje w trakcie meczów,
  17) prezenty świąteczne, podczas imprez wewnętrznych – 3 razy do roku (Wielkanoc, Dzień Dziecka, Święta Bożego Narodzenia),
  wpisowe na turnieje za zgodą na uczestnictwo Zarządu Klubu,
  w wyjątkowych sytuacjach Zarząd GKP Targówek może udzielić indywidualnej dyspensy od powyższego regulaminu na wniosek rodziców lub trenerów.

  Zacznę od końca:
  Prezenty??? Jak sami rodzice nie kupili prezentów, to dzieci dostały…po czekoladowym Mikołaju i na Wielkanoc pewnie by teraz dostały po czekoladowym zajączku!!
  Napoje w trakcie meczów?? Pamiętam jak biegaliśmy my rodzice i sami kupowaliśmy wodę dla chłopców…
  Strona internetowa była aktualizowana na bieżąco dopóki zajmował się nią już były kierownik I składu.
  Nagrody rzeczowe dla wyróżniających się zawodników…raz na rok i to bardziej wpływ trenerów zapewne na to był a nie zarządu klubu.
  Częściowe pokrycie sprzętu piłkarskiego….i tutaj już leżę ze śmiechu…
  A najlepszy żart to zagwarantowanie transportu…Przez prawie dwa lata uczęszczania mojego syna do tego klubu ani razu nie zdarzyło się aby nasze dzieci na sparingi, mecze ligowe lub turnieje zawożeni byli transportem załatwionym z klubu.
  Gdyby nie rodzice, którzy sami rozwozili chłopców to byśmy grali…
  Stroje sportowe?? – za stroje płaciliśmy sami z własnych kieszeni!!
  Drogi Zarządzie!! Mieliście czas żeby się wykazać, nie zrobiliście nic od ostatniego spotkania z rodzicami żeby było lepiej!! Więc miejcie honor i przyznajcie się, że dzięki Wam klub się rozpadł!!

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:54

  Oczywiscie moje komentarze to zart na prima aprillis pozdrawiam serdecznie :* :*

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:54

  Księgowa to gruba świnka ktorej pali sie grunt pod nogami i teraz próbuje ratować sie głupimi komentarzami – wez sie do roboty psycholko a nie tylko na każdego nagadujesz łącznie z zarządem ktory jest przez ciebie obgadywany w każdym rejonie Warszawy – gadasz na wszystkich do okoła zdradzając największe tajemnice klubu – sitnickiego i buconia tez wyzywasz od złodziei a przy nich pewnie cicha mysz pod miotła

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 11:59

  Przepraszam już nie będę :(( jaka ja jestem gruba i głupia

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 12:37

  80 rodzicow nie odchodzi bez powodu,te cale gkp od dawna stoi na glowie! Brawo Trenerzy! Brawo Rodzice

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 12:50

  Z tego co się orientuje to stronę internetową prowadził inny człowiek nie kierownik I składu :-), ale mniejsza o większość rację napisałeś Rodzic GKP

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 12:56

  Ktoś to wspomniał o braku szacunku ?? Własnie taką postawę reprezentują nasi młodzi Trenerzy brak szacunku wobec ludzi, chamstwo, pogarda, mściwość – „najpiękniejsze” cechy do przekazania swoim podopiecznym.
  Od stycznia wprowadzane były zmiany przez koordynatora grup młodzieżowych. Wiele informacji jednak nie było przekazywanych do rodziców. Trenerzy wręcz jak fanatycy nagabywali rodziców opowiadając bajki na temat klubu w którym (chyba) zapomnieli że nadal pracowali i z którego dostawali wynagrodzenie co jest udowodnione.
  Bardzo proszę o zapoznanie się z obiema stronami i dopiero wysuwanie jakikolwiek oskarżeń wobec klubu i jego władz, bowiem jak już wspomniałam wcześniej wiele informacji nie była przekazywana przez Trenerów.

  Haniebne kłamstwa i oszczerstwa rzucane w stronę Księgowej Klubu świadczą tylko o ogromniej mściwości, chamstwie i braku szacunku. Proszę trzymać nerwy na wodzy.

  Pozdrawiam,

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 12:58

  wydawanie pieniędzy na młodych kopaczy to wyrzucanie pieniędzy w błoto,żadnych sukcesów a co lepsze talenty i tak Niemcy zabiorą do siebie

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 13:07

  Mili a Pani/Pan dalej swoje.
  Żaden z trenerów, a na pewno nie z naszego rocznika nie opowiadał, ani tym bardziej nie „bruździł” na klub. Byłam praktycznie na każdym treningu dziecka, nie mówiąc o meczach i złego słowa o klubie nie usłyszałam!
  To my rodzice się oburzaliśmy na to co dzieje się w klubie i to raczej od rodziców trenerzy mogli usłyszeć gorzkie słowa w kierunku GKP a nie odwrotnie!
  Jeżeli takie same słowa mają padać dzisiaj na zebraniu, to na Państwa miejscu dwa razy bym się zastanowiła zanim zaczniecie coś takiego mówić, bo gwarantuję, że ludzie z zebrania wyjdą szybciej niż na nie przyjdą!

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 13:08

  80 dzieci to 160 rodziców, niby mamy uwierzyć że 3 trenerów po prostu „zmanipulowało” 160 osób które miały same dobre wspomnienia związane z GKP?! Ktoś tu chyba ma jakieś problemy ze świadomością.

  Gdyby klub był bez winy rodzice nie podchodziliby tak ufnie do zmiany klubu. Ale jak zawsze w komentarzach pracownicy GKP twierdzą że klub jest krystalicznie czysty a Ci którzy na niego źle mówią są nienormalni.

  Z resztą na meczach seniorów (nawet jeszcze w okręgówce) mówiło się że klub szanuje roczniki młodzieżowe tylko jak trzeba dotację na dzieci dostać a przez resztę roku zapomina że w ogóle tam trenują.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 13:15

  Wiele informacji dotyczących chociażby zebrań z rodzicami nie były przekazywane przez Trenerów o czym dowiaduje się klub od samych rodziców, w rozmowach telefonicznych.
  Droga Pani na prawdę zachęcam do wysłuchania drugiej strony a nie tylko tego co przekazywał trener bo jak się okazuje wiele w tym nieprawdy.

  Pozdrawiam,

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 13:19

  Nie mowa tutaj o wszystkich rodzicach, bo jak już wiadomo wielu z rodziców bardzo chętnie chce się spotkać i wysłuchać tego co ma do powiedzenia Zarząd, bo jak się okazało nie ma pojęcia o wielu sprawach.
  Droga Pani nie chodzi tu w tej chwili o ocenę Klubu bo wiadomo zawsze są jakieś niejasności to jest nieuniknione w takiej sytuacji jakiej jest klub. Zarządowi jednak zawsze bardzo zależało na rozwoju młodzieży dlatego tak bardzo zależy na wyjaśnieniu tej sprawy i przedstawienia namacalnych faktów haniebnego zachowania co niektórych Trenerów.

  Pozdrawiam,

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 13:30

  Ależ z wielką chęcią przyjdę na zebranie i posłucham jakie „kity” tym razem Pan Prezes nam wciśnie.
  Podkreślam kolejny raz, że trenerzy nie wypowiadali się na temat klubu i proszę przestać takie rzeczy pisać.
  O jakich zebraniach trenerzy nas nie informowali? Rozumiem, że nie macie Państwo dostępu do swoje strony internetowej i nie możecie takich informacji napisać na stronie?
  Ciekawie będzie dzisiaj na zebraniu, oj ciekawie…

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 13:48

  Ludzie,

  Ogarnijcie sie i otwórzcie oczy! Ten klub zawsze ma jakieś konflikty z trenerami! Cudem jest fakt, ze ci ludzie tak długo tam wytrzymali! A dlaczego ma konfilkty ze swoimi pracownikami? BO KŁAMIE I OSZUKUJE!!!

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 13:53

  Grupy mlodziezowe sa potrzebne dla gkp tylko dla utrzymania III ligi ewentualnie aby wyciagnac kase od miasta i wydac ja na seniorow. Dobro dzieciakow i ich rozwoj kompletnie nie interesuje. Panow z zarzadu.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 14:07

  Ten sam syf jest w UKS Orzeł na Pradze. Jakbym czytał o tym co się dzieje w klubie mojego syna….a już mieliśmy go przepisywac do GKP. Dobrze że to przeczytałem….

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 14:13

  Macius nie pojedziemy na mecz 3 ligi bo dzieci nie zapłaciły składek ,a miasto nie daje kasy od roku dramat masz pomysł Zenek

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 14:18

  do MATKA PRACA – talent.futbolowo.pl – zapraszamy :)

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 14:38

  O prosze jak zarzad sie nagle zdziwil ze dzieciaki i trenerzy nie sa w pelni zalezni od nich :) zamiast zajmowac sie karaniem. trenerow ,zalatwianiem sprzetu dla seniorow i weszeniem zeby tylko sie do czegos przyczepic (a to bloto w szatni,a to zgubiony klucz itp itd) mogli by pomyslec ze dzieci nie maja gdzie trenowac,ze trenuja w sali 10×20 metrow , ze trenuja na bocznym „boisku” (ciezko przechodzi to slowo przez usta bo ci3zko to cos boiskiem nazwac) razem z innymi 5 rocznikami na skrawku trawy i piachu,ze rodzice miimo 120 zl skladki musza placic.za transport ,prezenty,sprzet itp . Wielki pan koordynator prawnik zamiast mowieniu rodzicom o papierkach do wypelnienia moglby wziac sie za zalatwianie boiska do trenowania zeby dzieciaki mialy gdzie trenowac bo chyba po to jest… I teraz wielkie zdziwienie ze cos takiego sie stalo, jaka szkoda.. naprawde:) Dbajac tylko i wylacznie o swoj wlasny interes bylo pewne ze obudzicie sie z reka w nocniku . ale nie martwcie sie, bedziecie duzym wzmocnieniem w b-klasie :)

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 14:59

  Na pewno obowiązkiem klubu jest dokładać i utrzymywać grupy młodzieżowe.a potem pan trener nakręci rodziców i po grupie a co do B-klasy tam tez graja w piłkę Myślę ze za tym wszystkim stoi Z.B i to jest jego wina jak wszystkie nieszczęścia tego klubu Zenek

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:05

  Marna prowokacja Budi/Zenek

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:06

  Rodzice mają swój rozum, i doskonale wiedzą co widzą i jak to wyglądało w GKP. Trener nie musiał „nakręcać” nikogo. Odeszły już w historii roczniki między innymi 92, 94, 97, 2000. Przypadek? Nie sądzę !!!

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:09

  i 2004/05 ŁĄCKIEGO

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:21

  Zapytajcie Pana Krzyżanowskiego r.1992,1994.Pana Krawczyka r. 1997,Pana Tomczaka r.2000 ,Pana Łąckiego r.2004/05 to wam odpowiedzą zapewne dlaczego pozdrawiam dlaczego Z.Bucoń

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:24

  Znając życie to GKP z trenerów zrobi złodziei i oszustów bo jak pamiętam tak było z jednym z trenerów który odszedł od nich. Jak padnie to całe GKP to będzie mi szkoda tylko jednego …………….. tego biednego pieska, gdzie on będzie sr** ?? na parkingu biedronki ??

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:30

  Ojj Zbysiu spokojnie, tak to jest jak ma się w klubie nie kompetentne osoby na paru stanowiskach, a pozybwa się wartościowych ludzi, którzy by ten klub uratowali. Prosty przykład tablica świetlna kto ją zamawiał, odbierał, przecież jakoś obrazu na niej jest tragiczny tylko nienormalna osoba by chciała się na niej reklamować. A co do trenerów kij ma dwa końce, ale uważam że bardzo dobrze zrobili wychodząc z GKP bo tam faktycznie nikt się nimi nie interesował. Co do kilku wcześniejszych wypowiedzi powiem tak: pracownicy klubu nie wypowiadajcie się bo chyba płacą Wam za pracę a nie siedzenie na necie. Pozdrowienia dla pani księgowej może znowu fakturę zgubiła ;) HAHAH

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:49

  Wartościowych ludzi :), którzy własnie teraz gdy zostali zwolnieni z powodu nie wywiązywania się ze swoich obowiązków obsmarowują Zarząd bo tylko tyle im pozostało :). Zbyt duża interesowność działalnością Trenerów, którzy nie są w stanie rozliczyć się z turniejów :0 tak rzeczywiście nikt się nimi nie interesuje :)

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 15:53

  Mili daj przykłady tego tzw. obsmarowania Zarządu przez tych ludzi o których wspomniałaś?! Zresztą pani Kasiu nie będę z panią wchodził w rozmowy jakiekolwiek znam panią na tyle dobrze, że wiem jak umie się pani zachowywać i rozmawiać. Pamiętajcie tylko jedno nikt ich na siłę nie zatrzyma w GKP, podjęli taką decyzję więc uszanujcie ich wole.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:01

  Jeszcze raz powtórzę nie jestem pracownikiem Klubu GKP Targówek. Widzę że czytanie ze zrozumieniem to dla Pana problem bowiem cała dyskusja wyżej to obsmarowanie Zarządu w większości przez byłych pracowników GKP :), którzy z tej rozpaczy i przesiąknięci mściwością podają argumenty w żadne sposób nie potwierdzone faktami autentycznymi :).

  Myślę że Zarząd uszanuje zdanie rodziców, chciałby je jednak poznać ponieważ Trenerzy nie byli w stanie przez trzy miesiące ustalić spotkania z rodzicami.

  Pozdrawiam

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:02

  Zeniu ci wartościowi ludzie nic nie zrobili bez kasy ,zapytaj wymienionych Panow ile dostali pieniedzy na te roczniki tez bylo zle .Prawda jest taka ze oczekiwania sa bardzo duze a rodzice dofinasowuja zajecia swoich pociech kwota 7 zl 50 groszy (tyle wychodzi podzielenie skladki na ilosc treningow i meczow przyjalem 16 jednostek )Mam troche inne zdanie na temat 3 Panow Trenerow jest to moja osobista porazka .Mysle ze i to zawirowanie pokonamy pozdrawiamZ.Bucon

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:13

  To skoro wam (GKP) się to nie kalkuluje, jest tak bidnie to dlaczego nie chcecie uszanować decyzji rodziców o odejściu do „Talentu”? To nie jest tak że napięcie jest w związku z jakimiś zmianami na początku roku. Rodzice od dłuższego czasu mieli pretensje do zarządu że nie wywiązuje się z obietnic. Miarka się przebrała, każdy ma jakąś granicę cierpliwości. A wy teraz na siłę groźbami w stronę trenerów, że to kodeks cywilny, że to prokuratura, że PZPN staracie się wszystkich zastraszyć żeby zostali.

  A Pan Zbigniew był nie raz proszony na spotkania z rodzicami i nie przychodził a teraz się wypowiada.

  Mili pewnie jesteś pracownikiem BUMAPu więc żadna różnica.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:18

  Dlaczego http://www.targowek.info nie zamieści 1 kwietnia artykułu np ” HGW rozpoczyna inwestycję na Targówku. Wszyscy by się pośmieli”

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:21

  Pan Zbigniew od pewnego czasu nie zasiada w władzach klubu a wiec i nie chodzi na spotkania natomiast nie przeszkadzało mi to w niczym żeby te grupy wspierać finansowo co do odejścia to obowiązują przepisy PZPN ,demokracja pozwala mi się wypowiadać pozdrawiam Z.Bucon

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:41

  Tradycyjnie-wszyscy źli i nieuczciwi a zarząd GKP nieskazitelny, uczciwy i najlepszy ! hahaha

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:50

  HGW BUDUJE MOST ORAZ TRASE SWIETokRZYSKĄ. To uwierzył?

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:54

  Hehe dobre to Zbigniew Bucon nie zasiada w zarządzie. To czemu na stronie jest dyrektorem sportowym. To czemu każda decyzja dot. Klubu jest podejmowana przez niego?! Proszę nie bądźcie żałośni. Te wasze argumenty i pretensje do wszystkich są śmieszne

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 16:58

  I przepisy PZPN nie zabraniają dzieciom trenowania w różnych klubach. Bo piorąc pod uwagę logikę tej wypowiedzi to równie dobrze jak dziecko trenuje piłkę to zabronicie mu w tym samym czasie chodzić na pływanie albo dodatkowy angielski? Rodzice nie mają obowiązku wam zapłacić za kwiecień i mogą z dnia na dzień zabrać dziecko z GKP i zapisać je na zajęcia w innym klubie, gdzie będzie normalnie trenowało. Jedyne ograniczenie to brak możliwości brania udziału w oficjalnych meczach do sezonu 2015/2016.

  Proszę nie opowiadać bzdur że nie można zmienić miejsca treningu bo nawet przepisy PZPN nie są tak drastyczne i byłoby to złamanie konstytucji.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 17:12

  Wszystkie pieniądze które ida na tzw.Polską piłkę pownny zostać skierowane na budowę tanich mieszkań dla warszawiaków

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 17:24

  Za to jeden z ogolnych, wiekszych portali pozwolil sobie na zart i proponuje mozliwosc wybrania miejsca mostu w stolicy :-), w tym takze jest opcja glosowania na ten, ktorego imienia nie mozna wymawiac i dawno powinien powstac, chocby jako tymczasowy z Zoliborza…

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 17:32

  Panie Zbigniewie proponuję najpierw przeczytać przepisy PZPN odnośnie odejścia dzieci z klubu. Podkreślam dzieci, które nie są zawodowcami. Jeżeli uważacie, że na zebraniu zamydlicie nam oczy to się grubo mylicie.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 17:34

  Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem … było minęło…
  Są Trenerzy którzy podjęli decyzję o odejściu już dawno temu i dzięki temu odnieśli sukces .. a reszta pozazdrościła i też postanowiła spróbować …i tyle …

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 18:21

  No napewno dzieci i trenerzy odeszli bez powodu… TO JEST SKANDAL JAK GKP NISZCZY PILKE NOŻNA NA TARGÓWKU.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 21:10

  SZKODA CZYTAĆ O PROBLEMACH W KLUBIE NIE OCENIAM ŻADNEJ STRONY NIE ZNAM SPRAWY .GRAJĄC JESZCZE W DKS TARGÓWEK LATA 80-TE NIKT NIE MUSIAŁ PŁACIĆ ZA MÓJ TRENING NIKT Z RODZICÓW NIE PRZYWOZIŁ NIE STAŁ NA TRENINGU CZASAMI PRZYSZEDŁ NA MECZ.DO DECYZJI P. TRENERA (NOWAK ,PÓŻNIEJ WITKE)KTÓRYCH SERDECZNIE PODRAWIAM NIKT SIĘ NIE WTRĄCAŁ .W WIEKU STARSZYCH TRAMPKARZY ZOSTALIŚMY MISTRZAMI WARSZAWY POKONUJĄC LEGIE NA KARNE .PISZĘ O TYM PONIEWAŻ PATRZĄC NA DZISIEJSZE TRENINGI ( NA PODSTAWIE SWOICH DOŚWIADCZEŃ Z SYNEM W INNYM KLUBIE )GDZIE CZĘŚĆ RODZICÓW ROBI AWANTURY PODSRYWA OPINIE TRENERA DLACZEGO JEGO GWIAZDA NIE ZAGRAŁA W MECZU ITD.STWIERDZAM ŻE W MOICH CZASACH BYŁO NA PROSTYCH ZASADACH ZAWODNIK TRENER KAŻDY RODZIC BYŁ DALEKO OD NAS.NA PIERWSZYCH DWÓCH TRENINGACH PIELIŁEM BOISKO I BYŁEM SZCZĘŚLIWY ŻE JESTEM NA PŁYCIE BOISKA DKS TARGÓWEK .ŻYCIE W KLUBIE TĘTNIŁO SEKCJA BOKSERKA CZASAMI AKROBACI WSPANIAŁE WSPOMNIENIA SERDECZNE POZDRAWIAM SZACUNEK

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 23:37

  Proponowałbym aby do GKP weszła kontrola i sprawdziła ich finanse. Ciekawe czy wtedy dalej byliby pewni siebie.

  Druga sprawa to wypowiedź na spotkaniu rodziców Pana koordynatora/prawnika/specjalisty od PZPN itp, który zamiast skulić ogon i nie robić z siebie pośmiewiska, poczuł wiatr we włosach i stał się obrońcą tak strasznie pokrzywdzonego zarządu (tego oficjalnego i nie oficjalnego) strasząc, że „ostatecznie klub nałoży karę na dzieci, które odeszły zawieszając ich”.

  Gratulacje dla zarządu. Osobiście zawsze byłem za GKP ale to co się działo przez ostatni czas to olewanie dzieci a nie dbanie o ich dobro.
  Zajrzała im bieda w oczy to ponownie składają puste obietnice i jadąc po trenerach chcą się wybielić. Nie tedy droga.

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 23:46

  „Pan Zbigniew od pewnego czasu nie zasiada w władzach klubu a wiec i nie chodzi na spotkania natomiast nie przeszkadzało mi to w niczym żeby te grupy wspierać finansowo co do odejścia to obowiązują przepisy PZPN ,demokracja pozwala mi się wypowiadać pozdrawiam Z.Bucon”

  Dlatego też Pan Zbigniew pojawił się dzisiaj na zebraniu i opowiedział piękną historię jak to od 20 lat łoży i łoży na GKP i nic z tego nie ma.
  Usłyszeliśmy, że od początku tego roku wyłożył już 190 tys zł!
  Piękny gest Panie Zbigniewie. Wielki szacun aby inwestować w coś z czego jak sam Pan powiedział nie ma żadnych zysków.
  Pierwszy raz spotykam się z taką osobą, żeby takie ogromne pieniądze wykładała w ramach totalnego wolontariatu.
  Aż łza się kręci…

 • 1 kwietnia 2014 o godz. 23:55

  jedyny sukces jaki pamietam u grup mlodziezowych to mistrzostwo Warszawy r 92 za Krzyzanowskiego w duzej mierze dzieki panu Adamowi ktory walczyl o ten rocznik i wspieral, odszedl i jest teraz szanowanym trenerem w Polonii reasumujac Brawo panowie za decyzje w GKP nikt juz nie odniesie sukcesow

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 00:17

  „Talent”, zaglądając w finanse fajnie by było żebyś wiedział ile pieniędzy dawało miasto, a kto to wszystko utrzymywał- i to bez oczekiwanych profitów. Mam nadzieje, że wiesz. Jedno jest pewne, że Panowie trenerzy „młodych” nie wiedzą co znaczy sentyment i szacunek. Wydoili krowę do kiedy się dało, a teraz bezczelnie odchodzą, w konspirze podbierajac dzieciaki z klubu. I to ma być wporzadku postawa? Ugadywanie się z rodzicami dzieci za plecami klubu w którym to trenują ich pociechy? To chyba troszkę nie na miejscu..

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 06:16

  Po pierwsze gdyby nie Ci trenerzy, dzieci przez tyle lat ten klub nie dostałby żadnego dofinansowania z Dzielnicy i Miasta. Po drugie jakie dojenie krowy?! Człowieku jakbyś nie dostawał hajsu za swoją pracę przez trzy miesiące ciekaw jestem czy też byś tak chętnie pracował. Po prostu zdecydowali odejść. To, że rodzice chcą zabrać dzieci to chyba normalne. Jeżeli widzą, że ich obecni trenerzy dobrze trenują te dzieciaki. Klub przez tyle lat mało zrobił, aby te dzieci i ich rodzice wiedzieli, że klub jest z nimi Wystarczy popytać się rodziców co oni kupili a co klub. Te argumenty w oświadczeniu klub jak dla mnie są bardzo płytkie. Strona gdy prowadził ją ogarnięty człowiek prezentowała się profesjonalnie, a teraz?! co to ma być przeglądając ją jet tam tyle podstawowych błędów, że szok.

  A tak z ciekawości chciałbym zobaczyć wszystkie faktury na te niby 190 tys. zł o których mówił pan Zbigniew. Ciekaw jestem ile z nich poszło na głupie długi, które zrobił ten klub a ile na młodzież.

  bez odbioru

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 09:19

  Panie Prezesie, Panie Dyrektorze, Panie Koordynatorze wczorajsze zebranie które zorganizowaliście było jedynie Waszą kompromitacją! Kolejny raz usłyszeliśmy puste obietnice na które nie macie pokrycia! Kolejne zwalanie winy na „poprzedników” zarządzających i tłumaczenie ja nie wiem bo mnie jeszcze wtedy nie było to jak dla mnie jest słabym argumentem i raczej nie przemawiającym ku temu abym Panom zaufał po raz kolejny! Dlaczego wszystkie te obietnice z wczorajszego zebrania nie ukarzą się w formie podobnego oświadczenia oczerniającego Trenerów jakie „stworzył” Pan Prezes na głównej stronie?? Dlaczego w dniu wczorajszym na głównej stronie w godzinach rannych widniał inny regulamin a dziś możemy przeczytać „ten sam regulamin” ale bardzo zmodyfikowany?? Dlaczego zarzucając Trenerom malwersacje finansowe na zebraniu nie pojawiła się Pani Księgowa w celu udowodnienia tych słów tylko zrobiła zestawienia tabelaryczne które nie są po pierwsze dokumentem księgowym potwierdzającym fakt wypłaty wynagrodzeń Trenerom a po drugie Panie Koordynatorze Pan jako prawnik z wykształcenia powinien wiedzieć iż zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29-08-1997 nie powinniście ujawniać tych zestawień i tu się tyczy do Zarządu przepis rozdz. 8 art. 51.1!!!!
  Idąc na to spotkanie my rodzice spodziewaliśmy się przedstawienia jakiś konkretnych propozycji udokumentowanych a nie tylko pustych słów a obrażanie trenerów uświadomiło nas tylko w przekonaniu iż tonący brzytwy się trzyma!
  Dajcie spokój Trenerom bo wszyscy wiemy jak zaczniecie grzebać to wyjdą jeszcze większe BRUDY i NIEPRAWIDŁOWOŚCI a na pewno to nikomu nie pomoże!!!!!!!!!
  Myślę że Trenerzy mają tak duże poparcie i pomoc ze strony rodziców że ich będziemy wspierać i pomagać dla dobra naszych dzieci jak do tej pory to robiliśmy!!!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 11:04

  rozwiązać to GKP a za kasę ze sprzedaży stadionu zrobić coś dla judoków czy skoczków,kopacze pociągną polski sport na samo dno

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 12:06

  Z informacji uzyskanych w dniu dzisiejszym od Pani Księgowej z GKP zostało potwierdzone, że jeden z trenerów nie otrzymał wynagrodzenia za trzy ostatnie miesiące. Dokumenty (tabelki), którymi wczoraj nas „straszono” nie są dokumentem potwierdzającym, że trenerzy otrzymali pieniądze, bo nigdzie na tych dokumentach nie było takiego potwierdzenia, że pieniądze zostały na ich kontach zaksięgowane.
  Najważniejsza kwestia, która była wczoraj największym szkalowaniem trenerów to ostatni turniej Drukarza – my rodzice otrzymamy pisemne potwierdzenie jaka kwota została wydana na wpisowe i nie będzie to potwierdzenie z GKP, bo klub zasłania się ochroną danych osobowych. Oczywiście pokazanie „niby” zarobków trenerów nie było już objęte ochroną danych osobowych.
  Ja decyzję podjęłam i jej nie zmienię. Nikt mnie nie będzie straszył (GKP) nałożeniem kar na moje dziecko i nikt mi nie zabroni odejść z tego klubu.
  Od dzisiaj jesteśmy w TALENT TARGÓWEK :) :) :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 12:41

  jak to wszystko czytam to wnioskuję że jeżeli Państwo podpisali deklaracje członkowskie w klubie z innym regulaminem a teraz w ostatnich dniach pojawił się inny regulamin to wasze deklarację i zobowiązania wobec klubu są nie ważne, ponieważ powinniście podpisać aneks do deklaracji akceptując nowy regulamin klubowy

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 12:49

  Droga Pani w jaki sposób można sprawdzić zaksięgowanie na kontach trenerów, przecież do dostępu prywatnych kont trenerów mają tylko sami trenerzy i bank :) To jest śmieszne wręcz co Pani napisała :). Potwierdzenie przelewu na konto trenerów jest wystarczającym dowodem na to że pieniądze zostały przelane :). Widzę ze Trenerzy maja przeogromny wpływ szczególnie na matki ich podopiecznych :) Przypadek nie sądzę :) Pisemne potwierdzenie od trenerów którzy wymyślą sobie kwotę :0 to już jest żenada potwierdzeniem wiarygodnym jest faktura za turniej droga Pani a nie jakieś wypociny Trenerów :).

  Głupota ludzka nie zna granic :), przedstawia się ludziom konkretne fakty dokumenty faktury na potwierdzenie niejasności a oni nadal w zaparte że młodzi Trenerzy są świetni. :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 12:55

  Poprosi Pani swojego ulubionego Trenera niech wyciąg z konta Pani przyniesie :)

  Żenada :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:07

  Heh jutro tez spotkanie w sprawie najmłodszych w UKS Orzeł / czyżby przysłowiowa historia lubiła się powtarzać ? ;)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:09

  Obojętny:

  Może zrobimy konfrontację Zarząd GKP – Rodzice – Trenerzy i usiądziemy nad STARYM (tym który bez wiedzy rodziców staracie się zmienić) regulaminem i punkt po punkcie przeanalizujemy ile dla dzieci robił klub. Jak w szatniach nie było ciepłej wody, jak smród był taki że wytrzymać się nie dało bo nikt nie sprzątał przez jakiś czas, jak 4 roczniki na raz trenowały na połowie bocznego boiska (boisko to, to tylko z nazwy jest) bo seniorzy zajmowali całe główne i połowę bocznego (bla bramkarzy). Jak się wyganiało roczniki z miejsca na miejsce podczas treningów. Jak sam Pan dyrektor nigdy nie interesował się dzieciakami tylko III ligą.

  A teraz gdy trenerzy odeszli a za nimi rodzice z dziećmi to klub nagle kocha piłkę młodzieżową. Jak wam uciekł „haracz” z każdego rocznika który grupy musiały wam płacić, a w zamian nie dostawały nic poza możliwością grania jako GKP.

  A jeżeli chodzi o płatności to wśród drużyny seniorów (także tych którzy odeszli zimą) można również rozpytać jak wyglądają zaległości klubu w stosunku do pracowników. Jak to pięknie w Gminnym Klubie Piłkarskim czeka się na pensje po pół roku.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:14

  Ale co wy się dziwicie, nas kibiców Zarząd też wiele razy okłamywał a jak trzeba było ratować klub to nas kochali, namawiali do zbierania podpisów, autokary nam chcieli opłacać żeby pikiety pod ratuszem robić a później kopnęli nas w dupę. W tym klubie zawsze tak było że jak kogoś potrzebowali to go kochali a jak już załatwili to co chcieli to „wykładali na niego laskę”. I tak będzie dalej dopóki Ci sami ludzie będą tam siedzieć.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:15

  Panie Obojętny w odróżnieniu od Pana wykonuję przelewy i za każdym razem otrzymuję potwierdzenie, że druga strona takowy przelew dostała.
  Nikt nie musi mieć wglądu do kont trenerów.
  Proponuję czytać ze zrozumieniem bo ja nie napisałam, że mamy sprawdzić konta trenerów.
  Sama Pani księgowa powiedziała, że te dokumenty które wczoraj przekazała na zebranie nie były potwierdzeniem, że trenerzy otrzymali pieniądze od klubu!!! Sami zaczynacie motać się w swoich zeznaniach.
  Co do turnieju to nie otrzymamy potwierdzenia od trenerów.
  Ja z chęcią tą fakturę zobaczę od GKP.
  I proszę mi nie pisać że przedstawia się ludziom fakty i dokumenty bo nie przedstawiliście wczoraj nic. Tymi papierami które wczoraj zobaczyliśmy można sobie podetrzeć cztery litery.
  Głupota ludzka to się wczoraj przejawiła w zachowaniu Pana, który nas straszył zawieszeniem naszych dzieci.
  To, że w tej chwili na prędce wymyślany jest nowy regulamin, na stronę wrzucone jest śmieszne oświadczenie, które nie zostało poparte żadnymi ale to żadnymi dowodami to jest dopiero śmieszne i żenujące szanowny Panie.
  Dalej czekam na puste słowa ze strony GKP nie poparte niczym więcej niż tylko…słowami.
  Jak zaczniecie mieć dowody to możemy z wami poważnie porozmawiać.
  A do tej pory drogi Panie proponuję nie komentować i nie ośmieszać się jeszcze bardziej.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:19

  cala prawda,jasno widać iż trenerzy mają większy wpływ na rodziców -mamy -niż na same dzieci.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:24

  Proszę nie pisać w imieniu wszystkich rodziców bo z tego co wiadomo część dzieci i rodziców chce zostać w klubie i dopiero teraz dostrzegło kłamstwa i malwersacje jakich dopuszczali się młodzi Trenerzy.
  Mamy którym trenerzy mydlą oczy już od kilku miesięcy choćby im się teraz i faktury pokazało i potwierdzenia przelewów pensji nie uwierzą więc to jest jak walka z wiatrakami :) Regulamin został wprowadzony wraz ze zmianami wprowadzanymi przez trenera koordynatora ;). Droga pani pracuje w poważne korporacji i również dokonuje przelewów potwierdzeniem dokonania przelewu jest po prostu wydruk że taki przelew został dokonany ;). Może po prostu poprosi Pani swoich ulubieńców o wyciąg jak nie Pani to zapewne sąd poprosi :) w odpowiednim czasie.

  Każda jakaś polemika i odmienne zdanie jest tu traktowane jako największy wróg.
  Ja po prostu uważam, bo też jestem rodzicem że zawsze należy wysłuchać obu stron. Skoro Zarząd na wczorajszym zebraniu przedstawił jak dla mnie bardzo konkretne i rzeczowe dowody na kłamstwa Trenerów to nalezy to sprawdzić.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:26

  I to tyle na temat konkretów ze strony GKP (patrz komentarz BOLO) :) :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:31

  sitnicki zajmij sie pierwsza druzyna a nie wypisywaniem komentarzy bo zaraz spadniecie do 4 ligi

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:34

  Oskarżanie czyjegoś imienia na forum nie mając jakiegokolwiek potwierdzenia jest karalne :), poza tym jestem rodzicem jednego z chłopców trenujących na GKP :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:35

  Panie Obojętny czy na zebraniu wczoraj były same kobiety??
  Z tego co pamiętam to ojcowie bardziej się wypowiadali, więc na Pana miejscu przestała bym pisać takie głupoty. Bo tak jak wczoraj nie potrafił Pan nic ciekawego powiedzieć, odsyłając nas abyśmy sami sobie poszukali paragrafów, tak dziś też nadal nie przeczytałam żadnych konkretów oprócz tego że zostały dokonane malwersacje, które oczywiście nie zostały poparte żadnymi dowodami.
  Niech się Pan nie martwi. Będzie czas, że odezwie się również mój mąż i to na pewno jeszcze przed tym sądem :)
  Kończę temat bo tak jak wczoraj Pan Koordynator nie potrafił mi zamydlić oczu bo za mądra byłam, tak dziś też nie obrazi mnie swoimi tekstami :)
  Pozdrawiam serdecznie…
  Aha na Pana miejscu trzymała bym się mocno stołka w tej korporacji bo w GKP zapewne za 3 miesiące już Pana nie będzie :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:36

  Droga Pani może po prostu są też rodzice którzy dokładnie widzą co się dzieje i jak niektóre Panie reagują na młodych Trenerów. Widzą też że trenerzy przestają być dla podopiecznych tylko dla rodziców albo matek.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:38

  A ten dalej swoje…

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:40

  Zawiść po prostu przez Panią przemawia oskarża Pani koordynatora a ja byłem na zebraniu i dostrzegłem że właśnie jest to jedyny konkretny facet na swoim stanowisku, który chce wykazać niejasności bo jak sie okazało jest ich dużo.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:44

  Nie rozliczenie się z turnieju jednego z Trenerów przez trzy miesiące, czy też pobieranie od rodziców po 100 zł na turniej gdy wpisowe było tylko 450 zł, przelewy które zostały dokonane na konto trenerów z ich wypłatami to są czyste fakty. Trenerzy okłamali Nas mówiąc że nie dostawali wypłat, nie mówili nam o spotkaniach które chciał zorganizować Prezes klubu i koordynator już od dłuższego czasu. Dla mnie to są konkretne fakty Droga Pani i dlatego chciałbym aby zostało to wyjaśnione a nie od razu przenosić własne dziecko. Jaki przykład daję taki Trener mojemu dziecku, skoro kłamie i do tego nastawia jeszcze mojego syna opowiadając dzieciom że nie dostają wypłat po co w to mieszać dzieci.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:49

  Tak tak Panie Koordynatorze jestem strasznie zawistna i Pan wybaczy, że nie zauważyłam tego cudownego serduszka, które chciało tak wszystko wyjaśnić…Jak już się Pan wypowiada to proponuję mieć odwagę i się podpisać a nie kryć za rodzicem z GKP.
  Jest Pan podobno z wykształcenia prawnikiem, więc powinien być Pan również inteligentny…proszę więc przejść do komentarzy w górę tam gdzie się Pan wypowiadał i jeszcze raz przeczytać swoje wypowiedzi…
  Czy Pan uważa mnie za idiotkę?? Na Pana miejscu odpowiedziała bym, że nie…bo ciężki ze mnie przeciwnik…

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:54

  Czy pokazał nam Pan wczoraj tą fakturę na 450 zł?? Jeżeli nie to nie mamy o czym tu rozmawiać…
  Jak zobaczę fakturę i to od GKP to ja sama osobiście przyjdę i przeproszę GKP, że nie uwierzyłam…ba publicznie na forum to napiszę…a na razie Panie prawniku…bez dowodów to Pan sobie może dalej pisać :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:55

  dajcie spokój bo jak to czytam to jestem pewien że to piszą te same osoby co wczoraj tylko nazwy zamieniają , przestańmy wdawać się w dyskusję i zobaczycie że dalej będą pisać bo mam wrażenie że oni sami piszą o jakimś problemie i sami sobie odpowiadają. a co do malwersacji to jeszcze „obojętny” zajmie miejsce w klubie prezesa i wsadzi Z.B.
  WRÓĆMY DO CODZIENNYCH SPRAW I NIE ZWRACAJMY UWAGI NA GKP BO IM TYLKO O TO CHODZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 13:59

  Dlatego kończę ten temat i nie zmienię zdania dopóki nie zobaczę konkretów i dowód na te oszustwa, malwersacje itd.
  Może Pan obojętny ma czas w korpo żeby pisać….ja wracam do pracy :) :)
  Ale z chęcią poczytam jeszcze więcej głupot :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:07

  bvb

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:09

  na szczęście mojego syna już tam niema,dziwi mnie tylko tak zażarta walka o trenerów,przecież pamiętam doskonale jak to po każdym obozie rodzice szeroko komentowali ich brak przygotowania pedagogicznego,podejścia do dzieci,odzywki,brak organizacji podczas jakichkolwiek wyjazdów,brak doświadczenia itd.
  ucierpią na tym tylko dzieci pod każdym względem, a moim zdaniem w większości z winy trenerów.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:18

  Droga Pani ile razy mam powtarzać że jestem rodzicem dziecka które trenowało u jednego z tych trenerów.

  Takie oskarżenia są nie na miejscu.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:24

  Zgadza się to jest hipokryzja co niektórych rodziców którzy najpierw narzekali na trenerów a teraz ich tak bronią.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:38

  Dlatego akurat Ci narzekający rodzice zostali w GKP. Pozdro

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:40

  Droga Pani trzymam Panią za słowo że jeśli tylko ukaże się faktura na stronie Pani oficjalnie Przeprosi. :) Co nastąpi już niedługo.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:42

  Zostali ponieważ zmieniły się rządy i teraz będzie trener posiadający odpowiednie kwalifikacje. :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:47

  Kolego Obojętny czytam te Twoje komentarze i tak sobie myślę. Skąd jako rodzic wiesz, że niedługo na stronie ukaże się ta faktura?? Masz lepsze wejścia niż ja jako rodzic, który byłem wczoraj na zebraniu?
  Chyba jednak koleżanka miała rację odnośnie Koordynatora

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:56

  Obserwator słusznie zauważyłeś. A skąd pan Obojętny wie, że teraz jak zmieniły się rządy to będzie lepszy trener? Chyba ktoś nas w jajo robi? Znowu zarząd nie umie się podpisać.
  Wczoraj jeszcze zastanawiałem się gdzie mam być. Dzisiaj jak tak sobie poczytałem to wolę żeby mój dzieciak nigdzie nie trenował niż został w Gkp.
  Zobaczymy co nasi byli trenerzy wymyślą dla tej nowej grupy i jak będzie OK to wtedy syna przeniosę.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:57

  SKORO GKP TRENEROM ZARZUCA MALWERSACJE FINANSOWE TO DZIWNE ŻE OD BARDZO DAWNA ZARÓWNO KSIĘGOWA JAK I ZARZĄD SIĘ POD TYMI MALWERSACJAMI PODPISYWALI I TOLEROWALI BO RACZEJ DEKLARACJI NIE SPORZĄDZAJĄ TRENERZY!!!! ZA NIEPRAWIDŁOWOŚCI W DOKUMENTACJI (KTÓRA NIEKIEDY BYŁA SPORZĄDZANA NA „POTRZEBĘ”)TO ODPOWIADA KSIĘGOWA!!! MOŻE GKP POTRZEBUJE KONTROLI Z URZĘDU I KOLEJNYCH MANDATÓW??? WTEDY DOPIERO WYJDĄ MALWERSACJE I ROZLICZENIA POD STOŁEM!!!!!!!!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 14:58

  Wystarczy zadzwonić do Pani księgowej klubu i można się dowiedzieć że faktura zostanie niedługo nam przedstawiona. Co do lepszego trenera uważam że każdy będzie lepszy od wcześniejszych trzech Trenerów.
  Proszę myśleć moi drodzy.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:00

  To chcecie nam powiedzieć, że przez ostatnie dwa lata gdy mój syn trenował to nie było trenera z odpowiednimi kwalifikacjami? Klub pozwolił takim osobom prowadzić treningi?

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:06

  Sam przecież Pan nie raz widział jak trenerzy zachowują się wobec naszych dzieci. Mówię głównie o jednym trenerze których najpierw dzieli grupe na lepszych i gorszych wobec niego odsyła ich do Trenera który według mnie nie nadaje się na trenera a później gdy brakuje mu dzieci bo koszty utrzymania jego rocznika są wyższe nagle chce je z powrotem? Co tą są jakieś zabawki które można wyrzucić gdy grają słabiej niż inni? Poza tym to powinna być dla dzieci w takim wieku głównie tylko zabawa a nie chora rywalizacja której uczą trenerzy.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:08

  Wcześniej z tego co mi wiadomo kierownikiem i koordynatorem tych grup był jeden z tych Trzech trenerów to jak można było dopatrzeć się malwersacji i kłamstw miał donosić sam na siebie??

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:16

  ALE Z TEGO CO WCZORAJ NA ZEBRANIU NAM POWIEDZIANO OD SIERPNIA NIE JEST I PRZEZ OKRES OD 1 WRZEŚNIA 2013 DO 31 MARCA 2014 NIKT NIE WIDZIAŁ TYCH MALWERSACJI FINANSOWYCH!!! DOKUMENTAMI ZAJMUJE SIĘ I ZA WSZYSTKIE NIEZGODNOŚCI ODPOWIADA WYŁĄCZNIE KSIĘGOWA!!! CHYBA ŻE W GKP TRENERZY SPORZĄDZAJĄ TAKIE ROZLICZENIA A KSIĘGOWA MA PŁACONE ZA UDZIELANIE SIĘ NA FORACH I CZYNNY UDZIAŁ NA FACEBOOKU!!!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:23

  A może istniało coś takiego jak zaufanie wobec trenerów, które sam jako rodzic posiadałem? Dopiero jak przyszedł nowy koordynator i zaczął od nich wymagać i wprowadzać zmiany, dokładnie wszystko sprawdzać zaczęły wychodzić niejasności. Chciałbym poznać jednak drugą stronę medalu. Znam wielu rodziców którzy ze względu na swoje pociechy nic się nie odzywali nawet wtedy gdy coś im się nie podobało. Obawialiśmy się późniejszego traktowania dzieci przez trenerów którzy potrafili nie wystawiać chłopca bo rodzic się poskarżył że coś mu się nie podoba.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:25

  To świadczy o niedojrzałości Trenerów. Mścić się na dziecku za to że rodzicowi się nie podobało ich postępowanie to jest straszne zachowanie.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:25

  A nikt nie zauważył że komentarze (90% z nich) broniące GKP pojawiają się tylko w godzinach pracy biura klubu? Oj sądzę że przez to wypisywanie głupot i bronienie tego postkomunistycznego betonu to najcięższa praca jaką Księgowa, Koordynator oraz „Śliczniutka” Pani z biura wykonali od dłuższego czasu :)

  Zawsze jak odchodziły roczniki to Zarząd je oczerniał a później dzieciaki odnosiły sukcesy.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:31

  Ja jakoś wszystkie moje niejasności i wątpliwości na bieżąco wyjaśniałam z trenerem i jakoś moje dziecko nie było gorzej traktowane! Po prostu niektórzy nie umieją podejść i porozmawiać tylko narzekają za plecami a później się robią plotki niepodparte dowodami!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:36

  Jak można tak oskarżać niewinnych ludzi nie rozumiem tego. Nie wiem nawet o jakiej Pani pisze przedmówca bo z tego co wiadomo w klubie pracuje księgowa i koordynator.

  Komentarze wystawiane są w różnych godzinach i przez różnych ludzi każdy ma do tego prawo a ja jako rodzic również.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:38

  Najpierw byłem koordynatorem teraz jeszcze jakimś pracownikiem biura to żałosne i śmieszne :) Jakakolwiek osoba na tym forum mająca inne zdanie i nie popierająca tych Trenerów traktowana jest z góry jak wielki sojusznik GKP.
  Ja jako rodzic wysłuchując obu stron uważam że w tym co koordynator wczoraj mówił na zebraniu jest wiele prawdy i chciałbym aby zostało to wyjaśnione.
  Droga Pani Księgową może akurat Pani syn znalazł się w grupie pupilków Trenera i dlatego tak było.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 15:59

  hahaha padam ze śmiechu, byłem na zebraniu po to aby posłuchać co ma do zaoferowania klub GKP dla naszych dzieci, oczywiście do zaoferowania nie ma NIC !!!!!!!!!!!! tylko z zebrania zrobił sobie nagonkę na trenerów aby tylko nie było tematu co się ma zmienić na GKP. W tym klubie mój syn trenuje już prawie 4 lata, takich koordynatorków i prezesów papierowych było już kilku i zapewne tych obecnych dni też są policzone ( każdy wie kto tam rządzi i komu trzeba się kłaniać w pas). To jeżeli ci trenerzy są tacy źli to dlaczego choćby trener Bogumił trenuje tam o ile pamiętam ze trzy lata i nikt nigdy nie miał do niego pretensji ze strony zarządu? hahaha to pewnie wpływ trenera Rafała na niego albo może trenera Mateusza ??? TO ONI SĄ WINNI TEGO ŻE DZIECI TRENUJĄ NA TRAGICZNEJ „murawie” ( specjalnie z małych liter bo to murawą nazwać się nie da) poszedł bym dalej, to wina Tuska !!!!!!!!!!!!! dajcie se spokój i dajcie naszym dzieciom trenować w nowym klubie !!!!!!!!!!! może to będzie Talent a może Drukarz ale nie GKP !!!!!!!!!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 16:29

  PANIE OBOJĘTNY!!!!c!!!!
  czy zapomniał pan o tym że jak autokar przyjechał po dzieci jak jechali na mecz wyjazdowy to nie pytał dokąd jedziemy tylko o kasę za wyjazd bo mu klub nie płacił?
  A NO TAK NIE BYŁ PAN WTEDY KOORDYNATOREM!!!!!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 16:33

  Brawo EWA

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 16:33

  ups… czyżby „obojętny” zaczął się szykować do treningu seniorów GKP i nie może komputera zabrać na boisko

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 16:39

  Klub zaprzecza sam sobie, maja bajzel od dawna i miedzy innymi dlatego nie dostawali dotacji od miasta. Teraz caky burdel, niescislosci i wiele innych spraw próbuja obarczyc trenerow, mowiac ze byli slabi-to zalosne i to bardzo, poniewaz gdyby trenerzy sami nie zozyli wypowiedzen, byliby trenerami GKP jeszcze dlugo dlugo i nikt by nie mowil o slabych trenerach. Oraz nie wymyslal klamstw i oszczerstw na ich temat. Zreszta sukscey tych druzyn i indywiudalne umiejetnosci chlopcow swisdcza o super pracy wykonanej przez trenero w iscie spartanskich warunkach

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 17:28

  Witam. Czytam powyzsze komentarze i jestem zdania wiekszosc z Was nie ma zadnej wiedzy na temat trenerow i klubu. Ludzie obudzcie sie i otworzcie oczy. Piszecie ze w klubie jest bajzel a nawet nie macie zielonego pojecia jak ma funkcjonowac prawidlowo taki klub. Nic sobie nie robicie z tego ze miasto i gmina od dluzszego czasu nie daja pieniedzy a klub ledwo sie trzyma z miesiaca na miesiac. Pewnie wiekszosc z Was mysli ze skladka miesieczna to takie wielkie pieniadze ze moga utrzymac wszystkie dzieci a takze przy okazji 3lige… Jesli mowa o tym ze klub ciagle zmienia sztab szkoleniowy i zawsze pozniej ich oczernia prosze sobie wpisac te nazwiska w google i poczytac jakie to „zlote” osoby… Co do trenerow – moze maja jakas wizje swojego stowarzyszenia – super ale czy Panstwo naprawde myslicie ze to jest tak hop siup i do przodu? Troche skladek, wynajem boiska i jest ekstra szkolenie? hyhy odpowiedzcie sobie sami na to pytanie :) Panowie Trenerzy zle zrobili nie oglaszajac nikomu o powstaniu ich stowarzyszenia i wizji w odpowiednim czasie (dodajac do tego ze GKP rozwinal ich skrzydla i umiejetnosci trenerskie dajac im szanse wstapienia do sztabu szkoleniowego ale o tym sie nie mowi klub jest przeciez „zly”). Mysle ze zamiast sie tu klocic i szukac niepotrzebnych sporow trzeba logicznie spojrzec na sprawe i znalesc rozwiazanie.
  ps. taki maly tekst do Pani/Pana co ma mieszkanie naprzeciwko boiska i mowi ze murawa jest fatalna – brawo! Tylko zacznijmy od tego ze prosze wylaczyc telewizje gdzie pewnie leci Gran Derbi albo derby Menczesteru. Zyjemy w Polsce gdzie murawa GKP jest jedna z lepszych w tej lidze (prosze specow z blokow naprzeciwko zapytac sie obserwatorow lub sedziow przed meczem a pozniej gadac brednie :))
  ps2. przepraszam z gory za pisownie. Pisalem w mobilnym telefonie

  Pozdrawiam

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 18:12

  co klub robi z pieniędzmi z parkingów i pokoi?

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 19:37

  Powiem tak czytając wszystkie wypowiedzi. Zadajmy podstawowe pytanie skoro „Problemy” piszą, że ze składek klub nie dofinansowuje 3 ligi to ja się zapytam czemu połowa składek idzie na cele klubowe?! Zapomniał Pan o tym napisać. Co do murawy ojj chyba Pan nie rozmawiał z sędziami mówiąc o tej murawie jedna z najlepszych. Wiadomo kij ma dwa końce, ale każdy kto był przez chwilę w tym klubie wie, że tam jest jeden wielki bajzel decyzje zmieniają się wciągu kilku chwil ze trzy razy. Była też mowa, że Pan Bucoń nie jest w zarządzie itp. to czemu jest jako dyrektor klubu?! Czemu pojawił się na spotkaniu z rodzicami?! Proszę Was darujcie już sobie te durne komentarze i przepychanki. Każdy wie dobrze, że dopóki będą w tym klubie nie kompetentne osoby (każdy wie o kim mówię – 3 osoby) nie ma mowy o prawidłowym funkcjonowaniu klubu. Spójrzcie tylko jak wyglądała drużyna jak były konkretne osoby, jak wyglądała strona jak robił to ktoś z pasją. Był facebook, relacje na żywo a teraz co jest? BAJZEL bo ten kto prowadzi stronę z całym szacunkiem do niego nie ma zielonego pojęcia o tym. Znam dobrze realia 2 i 3 ligi i wiem jedno na GKP niestety cudownie tak nie jest. O czym świadczy same podejście do trenerów, byłych zawodników, trenerów oraz pracowników. Najlepiej zrzucić wszystko na nich. Ale trzeba pamiętać że ocenę najlepiej zacząć od siebie. Bezsensowne inwestycje (reklama świetlna, ) – utopione pieniądze (hehe może to część z tych 190 tys. o których wspomniał p. Bucoń).

  Klub sportowy to taki biznes, w którym trzeba umieć się poruszać. Tu niestety nikt nie myśli przyszłościowo wszystko jest robione na chwilę, tzw. prowizorka. Nie rozumiem straszenia rodziców dzieci zawieszeniem?! Jak można zmienić regulamin grup młodzieżowych bez konsultacji z rodzicami tych dzieci, to jest nie poważne.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 22:08

  Nie chce m się czytać całego wątku, ale trafiłem na to zdanie:

  „Klub sportowy to taki biznes…”

  No właśnie w lokalnym, dzielnicowym wydaniu to nie powinien być biznes. To nie jest prywatny folwark prezesów zarabiających na nim pieniądze, tylko instytucja której powierzono atrakcyjny teren, żeby zapewniła treningi piłkarskie dla dzieci. Kropka.

  Jeśli prezesi sobie nie radzą z tym powierzonym zadaniem, to trzeba im podziękować. Kiedyś może mieli zasługi, ale czasy się zmieniają. A zasiedziali prezesi, działacze, kierownicy itd., to główny problem Polski.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 22:09

  ZEP poczytaj jednak cały wątek ograniczony umysłowo człowieku

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 22:40

  Ale wy nie wiecie o co idzie walka, oni mają w nosie nasze składki bo faktycznie to jest kropla w morzu potrzeb prezesików, mu jako klub jesteśmy tylko i wyłącznie potrzebni do utrzymania 3 ligi ale nie chodzi o pieniądze tylko o grupy młodzieżowe bo muszą ich mieć chyba trzy aby utrzymać licencję czy jak to tam się nazywa. Rozwiązanie tych roczników wiąże się z wykluczeniem GKP z 3 ligi a co za tym idzie zabraniem im terenu bo po co to trzymać? a wtedy żegnajcie pieniążki z parkingu, baru , wynajmu pokoi, i czego tam jeszcze się da. Dlatego nawet jestem w stanie uwierzyć że może i dokłada się do tego interesu ale to jest wliczone w koszta aby utrzymać resztę folwarku.

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 22:58

  Czytam i mysle ze moze najlepiej gdyby naprawde zarzad odszedl i tak jak polowa mysli Z.B ktory podobno „trzyma nad tym piecze”. Wtedy na 100% nikt nie przejmie tego biznesu i klub upadnie a na terenie postawia bloki. Bedzie fajnie i przyjemnie moze nawet dostawia dodatkowy autobus zeby mieszkancy Targowka miescili sie w przetloczonych ikarusach. Nasza dzielna mlodziez o ktorej jest ten temat zostanie rozebrana. Lepsi pojda do Legii czy innych bogatych, dobrze rozwijajacych sie klubow a slabsi pokopia pilke jeszcze kilka miesiecy i skoncza przed komputerem lub zacznac grywac w szachy (tez ciekawy ksztalcacy sport). Wtedy bedzie po problemie > zarzad nie bedzie zly i łapczywy na pieniadze bo poprostu go nie bedzie a rodzice beda szczesliwi bo ich kochane pociechy beda robic co im sie podoba :)

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 23:20

  To wy dalej polemizujcie co zarząd może a co nie może. Co chce a czego nie chce, a mój syn zamiast grać w szachy gra w innym zespole :)
  Zarząd i pracownicy GKP niech dalej się tutaj wypowiadają a na pewno przyniesie to klubowi samo poparcie. Powodzenia!

 • 2 kwietnia 2014 o godz. 23:36

  Walka nie idzie o III ligę bo oni mogą w każdym momencie zgłosić się do jakiejś akademii, czy szkółki i podpisać z nią umowę że w imieniu GKP prowadzą 3 roczniki i wtedy i tak dostaną licencję na gre. Walka idzie o dotację, bez dzieciaków nie ma kasy z miasta/dzielnicy (która miała w końcu być) a jak nie ma kasy nie można zrobić numeru z fakturowaniem wydatków z III ligi na dzieciaki (np. trenerowi wypłacić kasę za bycie koordynatorem zamiast trenera seniorów itp.), to się nazywa „kreatywna księgowość” w której to się specjalizują :)

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 00:17

  balcer pdfl

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 01:33

  Do Tata – Brawo niech gra :) zycze mu osobiscie powodzenia (pilka nozna to piekny sport moj ulubiony, oczywscie inne tez polecam). Niech gra w innym zespola a jego kariera sie rozwija :) a po kilku/kilkunastu latach jak kupi mieszkanie gdzie beda bloki zamiast boiska GKP niech sobie przypomini gdzie zaczynal :)

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 06:46

  Sprawa wydaje się bardzo prosta. Chcą jak najdłużej utrzymać ten klub, ponieważ w sądzie cały czas toczy się sprawa z miastem o zasiedzenie. Jeżeli uda się nim uzyskać zasiedzenie cały teren GKP będzie ich na własność, a co za tym idzie jak już będzie fatalna sytuacja sprzedadzą te tereny dla dewelopera i zgraną pokaźną sumkę. Czy nikt tego nie widzi? Tu sport to drugoplanowy etap, a młodzież to już w ogóle jest mało ważna.

  Tereny GKP są bardzo atrakcyjne ze względu na dwie stacje metra, które powstaną w pobliżu. Miejmy nadzieje, że Dzielnicy uda się zmienić plan zagospodarowania przestrzennego przed ewentualnym zasiedzeniem dla GKP.

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 09:55

  wprowadzić komisarza z PZPN-u ;-D

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 11:21

  Proszę bardzo nasz Znawca zamiast pracować jako wielki Pan urzędas stał się specem od GKP :) Ciekawe skąd ma tyle informacji na ten temat :) Czyżby kolejny wyrzucony były pracownik GKP, który ciągną najwięcej a najmniej robił :) Znawca od wszystkiego jest zawsze do niczego :)

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 11:29

  Panie Koordynatorze to że zmieni Pan nick, to nie oznacza że nikt nie zorientuje się, że to właśnie Pan pisze komentarze.

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 11:38

  Ojj Jarosławie przecież każdy o tym wie, kto trochę poczytał o problemach klubu, więc zrzucanie po raz kolejny winy na byłych pracowników mija się z celem. Przecież o zasiedzeniu była już mowa na zebraniach z rodzicami jak dobrze pamiętam.

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 12:00

  To już wiemy dlaczego Pan Koordynator tak walczy o GKP :P Może coś mu potem skapnie od Z.B. z tych sprzedanych terenów.
  I doszliśmy do sedna sprawy dlaczego przez tyle lat jedna osoba inwestuje w ten klub, bo wie że prędzej czy później sprzeda ten teren z takim zyskiem, że wynagrodzi sobie wszystkie te lata cierpienia :P

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 12:13

  Szalony znawca zza biurka urzędowego komputera nie może pogodzić się z faktem że nie dostanie jakże zaszczytnych upów ha ha ha ha :) :) :)

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 12:28

  Panie Znawca – widac jaka jestes osoba. Pracowles w GKP i dobrze znasz Z.B. i smarujesz tutaj ze chodzi mu tylko o pieniadze w dobrze wiesz ze wcale tak nie jest :)

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 12:34

  Dobrze dobrze o to mi chodziło żeby Pan Koordynator znowu napisał. Nie mam nic wspólnego z tym klubem oprócz tego, że moje dziecko tam grało. Gdybym był tam pracownikiem to już dawno byście mieli kontrole na głowie, którą sam był zawołał.

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 12:40

  Brawo Patrzący w Przyszłość :) Słuszna uwaga teraz wychodzi jaki to Pan Znawca jest lojalnym człowiekiem. Zawiść przez niego przemawia bo nie może pogodzić się że nikt go już nie chce na tym GKP :)a on taki niezastąpiony przecież i najlepszy we wszystkim :) w końcu Znawca wszystkiego :)

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 14:57

  Panie Koordynatorze jeżeli uważa Pan, że osoba pisząca pod nickiem Znawca jest osobą, która pracowała w GKP to potwierdza Pan tylko swoimi wypowiedziami, że faktycznie to co jest napisane to jest prawda. Wypowiedzi o zawiści to ta sama bajka co wypowiedzi z dnia wczorajszego o matkach wpatrzonych w trenerów. To ta sama bajka z zebrania gdy nie miał Pan co powiedzieć, to mówił Pan do rodziców, że starają się Pana zakrzyczeć.
  Żaden z nicków tu wpisywanych nie jest prawdziwy. W końcu sam Pan powinien o tym wiedzieć. Ale ostrzegałam, że ciężki ze mnie przeciwnik :P
  Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich którzy wiedzą kim jestem :P :P

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 15:22

  Dziękuję za pozdrowienia, wiem kim jesteś

  Zbychu-Zenobiusz-Marlena-Basia

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 15:25

  „Jarosław” , „Gienek” , „Patrząc w przyszłość” i „Henio” piszą z tego samego IP. Ciekawe bo podobno w klubie pracują tyko dwie osoby. Hmmm…

  Przyszłość zweryfikuje kto miał rację ale tak czy inaczej wystarczy popytać w środowisku Piłkarskim co sądzą o GKP i po temacie.

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 15:48

  Ludzie dajcie sobie już spokój, przepychanki były fajnie przez pierwszy dzień po tej informacji, teraz bardziej już wygląda to na żałosny akt desperacji. Kto chciał zabrać dziecko z GKP, zabrał je. Kto chciał zostawić to zostawił. Wylewanie na siebie pomyj do końca życia nie ma najmniejszego sensu bo kompletnie nic już nie zmieni.

  Fakt jest taki że „Talent” powstał i szkoli dzieci, a GKP dalej istnieje i też się tym zajmuje. Tyle.

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 15:59

  Szeryfie jest Pan do zwolnienia bo slaby z Pana detektyw :) Zamiast strzelac kto jest kim nie latwiej napisac swoje prawdziwe dane lub nie drazyc smesznych postow ze polowe komentarzy pisze koordynator czy trener? Zaraz oczywscie ktos mnie spyta dlaczego ja nie podaje swoich danych wiec odpowiem ze jestem tylko obserwatorem, ktory wyraza tutaj swoje zdanie i nie bawie sie w zgadywanie kto jest kim gdyz mnie to nie obchodzi :) Poza tym i tak moje dane nic tutaj nikomu nie pomoga w rozgrywkach slownych. Dlatego tez nie jestem zadnym z rodzicow, trenerow czy dzialaczy GKP dla swiadomosci osob czytajacych to :) pozdrawiam

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 20:28

  Ja w ogóle nie rozumiem o co chodzi w tym konflikcie,ludziska kupcie parę flaszek,wypijcie,pogadajcie,dajce sobie ostro po mordach i się pogódźcie,jak przystało na prawdziwych Polaków

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 20:55

  najbardziej szkoda młodych piłkarzy – byli chlubą GKP Targówek, oby znaleźli równie dobre warunki do stałego podnoszenia swoich umiejętności piłkarskich, reszta jest milczeniem

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 22:23

  chłopcy i ich rodzice już znaleźli świetne miejsce do treningów i jeszcze lepszego rozwoju-Talent Targówek !

 • 3 kwietnia 2014 o godz. 23:14

  nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować TATA – ze zdaniem rodzica już się zapoznałem, chłopców jeszcze nie pytałem

 • 4 kwietnia 2014 o godz. 09:13

  Zycze wszystkim miłego weekendu ,wszystkim specom od sportu,finansów G.K.P,wylewania pomyj na klub i jego działaczy oby poświecili swój cenny czas co by tu jeszcze wymyślić i anonimowo bo anonimowo zaistnieć na tym portalu,w końcu każdy ma swoje przysłowiowe piec minut nawet anonimowo ze sportowym pozdrowieniem Z.Bucon

 • 9 kwietnia 2014 o godz. 11:41

  Przeczytałem dzisiaj w/w komentarze i w kontekście bzdur, które niektórzy wypisują Oświadczam, że : w dniach 2-5.04.2014 przebywałem na służbowym szkoleniu i co się z tym wiąże nie udzielałem się na jakimkolwiek forum. Pomówienia i kłamstwa na mój temat są zapewne odwetem za próbę wprowadzenia niezbędnych zmian w grupach młodzieżowych w klubie GKP Targówek. Nie będę się wypowiadał na temat byłych trenerów i ich moralności czy kodeksu etycznego-szkoda cennego czasu. Ponadto informuję, że nie jestem prawnikiem! Ktoś państwu naopowiadał głupot,tak jak w przypadku innych zagadnień, ale każdy ponosi konsekwencje swoich działań i takimi wpisami wystawia sobie wizytówkę. Nie mam czasu na internetową polemikę z osobami, które nie potrafią dyskutować. Nie zmienia to faktu, że rozumiem rozgoryczenie rodziców, dzieci trenujących w klubie GKP Targówek. Z moich obserwacji wynika, że problem nawarstwiał się przez długi czas i żadna ze stron nie potrafiła pójść na kompromis, popełniono wiele błędów i każda ze stron jest współwinna temu co się stało. Nie zamierzam jednak ponosić odpowiedzialności za wcześniejsze decyzje innych osób, tym bardziej, że w klubie jestem od zaledwie od stycznia. Oczywiście najlepiej jest obrzucać się błotem na forum, czując się bezkarnym ( chociaż nie końca tak jest ). Nie będę się zniżał do poziomu adwersarzy, ukrywającymi się za pseudonimami. Jestem do dyspozycji tych z państwa, którzy mają cywilną odwagę na dyskusję na argumenty. Kontakt do mnie jest dostępny na stronie internetowej klubu. Pomyje wylewane na moją głowę oraz skala złośliwych i kłamliwych pomówień skłania mnie do refleksji, że nie warto próbować zmieniać świata na lepszy. Niektórzy doskonale odnajdują się w totalnym bałaganie i oszustwie. Lepiej ciągle narzekać i oczerniać wszystkich wokół – to nam Polakom wychodzi chyba najlepiej. Spotkałem wiele osób, które deklarowały, że kochają ten klub! Szczególnie wtedy, kiedy czerpią z tego niezłe profity! Szkoda w tej całej sytuacji tylko dzieci – zarząd, trenerzy i rodzice mogą się sprzeczać, ale to dzieci poniosą konsekwencje tych działań. Warto się nad tym zastanowić.
  Życzę wszystkim młodym zawodnikom powodzenia w nowym klubie-ich rodzicom, aby nie żałowali swoich decyzji. Sam jestem ojcem i rozumiem, że każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej. Ale to , że jesteśmy rodzicami nie zwalnia Nas od myślenia i zachowania podstawowych zasad kultury osobistej. Pozdrawiam Grzegorz Sitnicki

 • 10 kwietnia 2014 o godz. 22:24

  widzę że emocje już opadły,jak po wielkiej bitwie kurz!!!
  zaprzestano już wylewania pomyj jedni na drugich!!!!
  a więc na spokojnie spróbuje powiedzieć co JA o tym wszystkim myślę.
  -normalne jest to że jak ktoś komuś nie płaci to ten drugi za darmo pracował nie będzie/jeśli zarząd klubu uważa inaczej-zrobić konfrontacje-trenerzy-zarząd klubu/
  -zarząd klubu oskarża o malwersacje finansowe-prosty sposób;spotkanie zarząd-rodzice-trenerzy /jeżeli to będzie prawda rodzice powrócą do klubu/
  -kwalifikacje i umiejętności trenerów chyba nie złe -wysokie miejsce drużyny w lidze
  -co do kultury osobistej trójki trenerów,współpracowałam tylko z p.bonisławskim i mogę tu przyznać racje zarządowi klubu/chodzi o pobieranie składek i opłat za wyjazdy i obozy-brak zrozumienia sytuacji finansowej rodziców/
  -to samo dotyczy p.kierownika drużyny-ojca trenera/tylko płać,płać,płać/
  -obowiązkowe wyjazdy na obozy sportowe/jak nie jedziesz nie będziesz grał/
  -kiepskie warunki socjalne na tych obozach/w stosunku do ponoszonych opłat 160 złotych osobo-dzień/
  -liczę że w swoim nowym klubie trenerzy i kierownik/prezes/ wezmą sobie uwagi do serca i będzie OK.

 • 15 sierpnia 2014 o godz. 16:28

  i co Panie Sitnicki? na koordynował się pan za wsze czasy haha

 • 16 grudnia 2014 o godz. 11:28

  haha to prawda szczekał i co jajco zwolnili koordynatora sitnickiego jak psa bez budy , ale akcja trwa dalej znowu kolejny koordynator chyba juz 4 w ciagu roku , wiec wiadomo o co chodzi tylko uciekac

 • 17 stycznia 2015 o godz. 16:58

  WYSZŁO WSZYSTKO NA JAW. KTO DZIAŁAŁ NA SZKODĘ KLUBU, A KTO GO PIĄŁ DO GÓRY. PO TAK KRÓTKIM CZASIE (NIECAŁE PÓŁ ROKU) TALENT NALEŻY DO CZOŁÓWKI WARSZAWSKICH KLUBÓW A GKP UPADA I TYLKO NARZEKA.

  ODSZCZEKUJCIE

 • 18 lutego 2015 o godz. 13:33

  dokładnie gdzie jest ten cały sitnicki co obiecał złote góry ? już w hutniku warszawa gdzie ściąga byłych zawodników gkp targówek a najpekniejsze jest to że synus papieża już tam się znalazł jaki piekny zbieg okoliczności ?
  talent w pół roku zrobił z 50 chłopców 250 i żadnych kłopotów z boiskiem wynajem hal a co najważniejsze wypłaty regularne dla trenerów bo jak wiemy nie płacili zawodnikom i trenerom , cyrk na kółkach

 • 25 lutego 2015 o godz. 12:30

  Ostrzegam tylko nie „talent” !!!!!!!!!!! to drugie Buconiowo !!!!

 • 25 października 2015 o godz. 08:23

  Przeczytalem dzisiaj tj. 24.10.2015 to oswiadczenie klubu. Z perspektywy czasu cale to oswiadczenie to stek klamstw. Niesamowite jak spaczone umysly ma/mial zarzad gkp Targowek. Zakladam ze zarzad poprostu ma na celu zdobycie terenu i sprzedaz go deweloperowi bo z miloscia do pilki nie ma to nic wspolnego.

 • 21 czerwca 2016 o godz. 12:11

  Wszystko super ale dla mlodszych chlopaków jakoś tak nędznie sie zrobiło. Ciągle odwolane treningi ,no i nic dodatkowo oprócz treningów. Jakis taki marazm. Kontakt trenerzy – rodzice nijaki. Ceny jak z kosmosu no i ciągłe kupuj a to jakies koszulki a to kubeczki bidoniczki.

 • 31 maja 2018 o godz. 00:53

  Szczerze muwiąc bardzo lubie gkp targówek warszawa jest to klub z mojich dawnych lat e to co teraz sie dzieje to skandal boisko gkp targówek to tragedia w tych czasach szkoda że koordynatoor i trenerzy nic sobie z tego nie zdają wsumie sie nie dziwie czemu większość dzieci przeszło do uks talent warszawa #targówek#tutej są nie otpowiednie warunki do trenowania a szkoda bo klub w 2013 robił furrore ale wszystko co dobre zawsze sie kończy teraz w klubie gra zaraptem ze wszystkich roczników 130 dzieciaków ze 11 10 roczników tragedia remont boiska by sie przydał przede wszystkim uważam że stroje piłkarskie gkp targówka powinny zmienić barwy na białe lub czarne lub żółte ?

 • 23 października 2020 o godz. 21:34

  Hi, i think that i saw you visited my weblog so i came to “return the favor”.I am attempting to find things to enhance
  my site!I suppose its ok to use some of your ideas!!hienanhdo.com

 • 24 października 2020 o godz. 23:45

  reduslim

 • 25 października 2020 o godz. 00:19

  come dimagrire

 • 25 października 2020 o godz. 00:50

  come dimagrire

 • 25 października 2020 o godz. 02:23

  come perdere peso

 • 25 października 2020 o godz. 04:00

  come dimagrire

 • 25 października 2020 o godz. 05:02

  come dimagrire

 • 25 października 2020 o godz. 13:51

  reduslim

 • 25 października 2020 o godz. 16:35

  reduslim

 • 26 października 2020 o godz. 04:30

  come dimagrire

 • 27 października 2020 o godz. 13:50

  Want to Hire essay helper online, who can write your essay assignment help? My Assignment Help writers Would Be Glad To Assist You with the best assignment help at reasonable prices. AllAssignmentHelp organization available 24*7 to help the students with the best assistance.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.