Derby Warszawy na koniec majówki

7
Share

Piłkarze GKP grają dziś na Kołowej z warszawiakami z drugiej strony Wisły.

 

Mecz piłkarskiej III ligi Targówek – Ursus odbędzie się w niedzielę 4 maja o godz. 17 na stadionie GKP przy ul. Kołowej. Jesienią w Ursusie nasi piłkarze przegrali 0:1.

Tak tamto spotkanie wyglądało w obiektywie lokalnej telewizji Ursus.tv:

 

Czy piłkarzy GKP stać na udany rewanż? Nie wiadomo, bo borykająca się z niemającymi końca kłopotami finansowymi i organizacyjnymi (przypomnijmy, że miesiąc temu klub opuścili grupowo trenerzy młodzieży) drużyna gra bardzo nierówno – ostatnio obok zwycięstwa 3:2 po niezłym meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, przegralismy też z kretesem m.in. 1:3 z Bronią Radom i 1:4 z GKS Bełchatów.

Na szczęście na razie GKP udaje się utrzymać dystans nad grupą spadkową. W tej chwili drużyna z Targówka zajmuje w tabeli 14 miejsce z 37 punktami – od najbliższego miejsca spadkowego dzielą nas cztery punkty.

Jednak powiększenie w niedzielę dystansu od grupy spadkowej będzie ciężkie – tak jak my walczymy o utrzymanie, tak w Ursusie mają coraz większą chrapkę na awans do II ligi. Ursus Warszawa tej wiosny jeszcze nie przegrał meczu i w tej chwili w tabeli jest już na 3. miejscu., zaledwie trzy punkty za Bronią Radom i jeden punkt za Legią II Warszawa.

Fragment meczu GKP Targówek - Start Otwock /fot. GKP

GKP Targówek gra na stadionie przy ul. Kołowej /fot. GKP

7
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx