Joga w parku za darmo, a w lasku nowa dyscyplina

19
Share

W zeszłym roku ćwiczyło mnóstwo osób, więc w tym będzie powtórka. Od 7 czerwca w Parku Bródnowskim zaczyna się darmowa joga. A w Lasku Bródnowskim treningi funkcjonalne. 

To zdjęcie pochodzi akurat z zajęć w innym parku, ale klimat jest podobny / fot. Flickr/ArakuS.

To zdjęcie pochodzi akurat z zajęć w innym parku, ale klimat jest podobny / fot. Flickr/ArakuS.

To był jeden z lepszych pomysłów poprzedniego lata. W Parku Bródnowskim co sobotę można było spróbować jogi pod okiem doświadczonych instruktorów. Próbowali doświadczeni mieszkańcy, ale też sporo osób spotkało się z jogą po raz pierwszy.

Zajęcia odbywały się w ramach akcji Warszawa Ćwiczy. Treningi różnych dyscyplin organizowano w całym mieście. Te na Bródnie cieszyły się bardzo dużą frekwencją, więc będzie powtórka.

Treningi jogi będą odbywały się od 7 czerwca do 26 lipca 2014 r. w każdą sobotę o godz. 11 w Parku Bródnowskim (polanka niedaleko skrzyżowania ulic: Kondratowicza i Chodeckiej). Prowadzą je specjaliści ze szkoły Zacisze Jogi.

Ale to nie wszystko.

Na stronie warszawacwiczy.pl organizatorzy podają, że na Bródnie będzie także inny rodzaj treningów. W czerwcu i lipcu w niedziele o godz. 11 odbywały się będą treningi funkcjonalne. To dość nowy nurt fitnessu, który polega na tym, że nie ćwiczy się poszczególnych mięśni (jak biceps czy brzuch), ale całe sekwencje ruchów. Zajęcia będą się odbywały w Lesie Bródnowskim.

19
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx