Joga w parku za darmo, a w lasku nowa dyscyplina | | targowek.info

Joga w parku za darmo, a w lasku nowa dyscyplina

W zeszłym roku ćwiczyło mnóstwo osób, więc w tym będzie powtórka. Od 7 czerwca w Parku Bródnowskim zaczyna się darmowa joga. A w Lasku Bródnowskim treningi funkcjonalne. 

To zdjęcie pochodzi akurat z zajęć w innym parku, ale klimat jest podobny / fot. Flickr/ArakuS.
To zdjęcie pochodzi akurat z zajęć w innym parku, ale klimat jest podobny / fot. Flickr/ArakuS.

To był jeden z lepszych pomysłów poprzedniego lata. W Parku Bródnowskim co sobotę można było spróbować jogi pod okiem doświadczonych instruktorów. Próbowali doświadczeni mieszkańcy, ale też sporo osób spotkało się z jogą po raz pierwszy.

Zajęcia odbywały się w ramach akcji Warszawa Ćwiczy. Treningi różnych dyscyplin organizowano w całym mieście. Te na Bródnie cieszyły się bardzo dużą frekwencją, więc będzie powtórka.

Treningi jogi będą odbywały się od 7 czerwca do 26 lipca 2014 r. w każdą sobotę o godz. 11 w Parku Bródnowskim (polanka niedaleko skrzyżowania ulic: Kondratowicza i Chodeckiej). Prowadzą je specjaliści ze szkoły Zacisze Jogi.

Ale to nie wszystko.

Na stronie warszawacwiczy.pl organizatorzy podają, że na Bródnie będzie także inny rodzaj treningów. W czerwcu i lipcu w niedziele o godz. 11 odbywały się będą treningi funkcjonalne. To dość nowy nurt fitnessu, który polega na tym, że nie ćwiczy się poszczególnych mięśni (jak biceps czy brzuch), ale całe sekwencje ruchów. Zajęcia będą się odbywały w Lesie Bródnowskim.

PRZECZYTAJ TEŻ:

19 komentarzy na temat “Joga w parku za darmo, a w lasku nowa dyscyplina

 • 21 maja 2014 o godz. 09:15

  Polecam,ćwiczyłam w ubiegłym roku i byłam bardzo zadowolona.

 • 21 maja 2014 o godz. 09:34

  znowu jakas fałszywa Anna. To ja jestem tą prawdziwą. Jogi nie uprawiam, bo od niej człowiek durnieje. Za to polecam spacery z pieskiem i biegi.

 • 21 maja 2014 o godz. 09:44

  A kupki po piesku zbierane?

 • 21 maja 2014 o godz. 09:47

  A piesek na smyczy? bo jak nie to mandat. zawsze zawiadamiam służby, jak widzę słoików z os. Park Leśny puszczających luzem psy po Lesie.

 • 21 maja 2014 o godz. 09:48

  spacerki z pieskiem? to tak to sie teraz to nazywa…. a ha

 • 21 maja 2014 o godz. 10:19

  kupki same ulegają biodegradacji. nie sprzątam, nie ma potrzeby. są służby miejskie, które tym sie zajmują. ja płacę podatki i sprzątać nie muszę. my feministki nie bedziemy sie poniżać.

 • 21 maja 2014 o godz. 11:04

  Anna, feministki sprzątają. Nie sprzątają matki po małych dzieciach zalatwiajacych sie na trawnikach.

 • 21 maja 2014 o godz. 11:46

  ja nie sprzątam. płace podatki, wiec nie muszę. Dzieki temu inni mogą zarobić.

 • 21 maja 2014 o godz. 11:57

  Naróbcie razem z psami Annie na drzwi i wycieraczkę w jej gettowym przytułku. Może nauczy się zasad współżycia społecznego i odrobiny przyzwoitości. Jak widać ciemnota panuje, g…na chodnik, podpaska pod krzew na skwerku, butelki za okno samochodu, torba po macścierwie do lasu.

 • 21 maja 2014 o godz. 13:14

  MARCIN – brawo..! jednak z kulturą to u nas jest zle, jak kiedyś zwróciłam uwagę dziecku które papierek po cukierkach rzuciło na chodnik, to zostałam zlinczowana wzrokiem przez jego „mamuśkę” której to nie przeszkadzało.

 • 21 maja 2014 o godz. 15:24

  do Marcin,

  a co zazdroscisz mi mieszkania w Parku Lesnym? Nie stac cie na nie. Nie będę sprzątac. Bede puszczac psa bez smyczy po lesie. Bede glosowac na Palikota. A wy katole co bijecie swoje zony, mozecie mi naskoczyc!

 • 21 maja 2014 o godz. 15:39

  Joga dla ciała,joga dla duszy-polecam!

 • 21 maja 2014 o godz. 15:49

  Aniu,domyślasz się chyba,że post powyżej nie jest mojego autorstwa :(

 • 21 maja 2014 o godz. 22:25

  tak Marcinku:

  ***

  wszyscy sie domyślamy

 • 22 maja 2014 o godz. 05:48

  ide kupe zrobic na chodniku i ONI sprzatna i mnie podetra (bo place podatki!!)

 • 22 maja 2014 o godz. 09:26

  Klita w Parku Leśnym za ogrodzeniem z burdelem i zsypem za ścianą, spłacana przez 30 lat, a 2 piętrowy dom z ogrodem wart parę razy tyle- nie stać cie anna.

 • 22 maja 2014 o godz. 09:56

  @Anny: Anno, podkreślanie Twojego statusu majątkowego w połączeniu z deklaracją, iż jesteś chamką, co nie widzi potrzeby sprzątać g.. swojego psa z trawników nie świadczy najlepiej o Tobie i Twoim statusie intelektualno-kulturalnym…

 • 22 maja 2014 o godz. 17:17

  w lasku bródnowskim dzik przegalopował 5 metrów przed moim rowerem i co ja mam teraz iść na jogę żeby taki straszny dzik yogi mnie zjadł?

 • 23 maja 2014 o godz. 19:56

  Puszczanie psa po Lasku Brodnowskim jest proszeniem sie o klopoty. W Lasku Brodnowskim jest dzika zwierzyna, wlacznie z dzikami(na relatywnie malej przestrzeni i namnozylo sie jej ostatnio), ktora nie dosc, ze takiego samotnego pieska moze spokojnie pokonac to jeszcze moze go pogonic. Piesek moze sobie uciekac w kierunku wlasciciela, a raczej malo prawdopodobne by wiekszosc osob z Targowka byla niczym pewien C. N. i byla w stanie wygrac…

  Osiedle Park Lesny to jednak jeden z gorszych pomyslow w tej dzielnicy. Wiekszosc mieszkan tam jest dobra chyba tylko dla osob lubiacych zagladac sobie w okna. Oni zamiast postawic mniej mieszkan czy wyzsze, zrobili bardzo ciasne przestrzenie, za biorac pod uwage kiepska komunikacje relatywnie wygorowane ceny.

  Co do treningow to sam pomysl nie jest zly pytanie tylko czy ta nowa dyscyplina nie jest zbyt wymagajaca(tym samym niezbyt bezpieczna dla zdrowia) i bardziej przeznaczona dla sportowcow aktywnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.