Pchli targ i winyle

6
Share

Nudno? W sobotnie popołudnie możecie się wybrać na targowisko wszystkiego na Zaciszu, a w niedzielę na kiermasz starych książek i płyt w parku Wiecha (albo gdzie indziej).

Pchli targ na Zaciszu odbędzie się w sobotę 10 maja w godz. 14-18 przy ul. Blokowej (przy domu kultury Zacisze). Każdy może przynieść coś swojego do sprzedaży lub wymiany, każdy może też coś kupić. Będzie też działał punkt zbierania elektrośmieci. Przygrywać będzie Kapela Czerniakowska, grilla zaserwuje pobliska restauracja „Zapętlona”.

 

Z kolei w niedzielę 11 maja w parku Wiecha w godz. 12-17 odbędzie się wielki Kiermasz książek i winyli. Mają się zjechać antykwariusze z całej Warszawy. W ofercie będą książki już od 3 zł oraz winyle w atrakcyjnych cenach, zaś DJ Gofer zagra na żywo z winylowych płyt. Uwaga, w przypadku wystąpienia opadów deszczu (co jest niestety dość prawdopodobne) impreza zostanie przeniesiona do urzędu dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza.

 

Mamy jednak nadzieję, że kiermasz odbędzie się zgodnie z planem w parku Wiecha. W ostatnim czasie wreszcie udało się zreperować główną fontannę oraz zmyć z niej część durnych graffiti i w największym parku Targówka (Mieszkaniowego) zrobiło się w końcu całkiem przyjemnie.

Działająca (wreszcie) fontanna w Parku Wiecha /fot. targowek.info

Działająca (wreszcie) fontanna w Parku Wiecha /fot. targowek.info

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx