Pijane kobiety uszkodziły 10 samochodów na Chodeckiej

16
Share

Nie spodobało im się, jak były zaparkowane.

 

Policjanci z Targówka właśnie poinformowali o zatrzymaniu dwóch kobiet, które uszkodziły 10 pojazdów zaparkowanych na ul. Chodeckiej na Bródnie. Do nietypowego zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu.

Jak ustalili mundurowi, Anna P. i Agnieszka K., obie 37-letnie, popijajały wieczorem alkohol niedaleko parkingu. Ok. godz. 21:45 jednej z nich z jakichś powodów nie spodobał się zaparkowany obok samochód. Panie wyciągnęły więc klucze od mieszkania i wspólnie porysowały zawadzające im auto. Plus, z rozpędu, dodatkowo karoserie 9 innych pojazdów.

Policjanci zjawili się na miejscu już po zakończeniu „pracy” przez 37-latki, ale nie mieli problemu z ustaleniem kim są i gdzie mieszkają. Dosłownie po kilku minutach mundurowi dotarli do mieszkania jedej z kobiet. W lokalu były i Anna P. i Agnieszka K. Badanie alkomatem wykazało, że obie miały po 1,5 promila alkoholu w organizmie. Panie zostały zatrzymane i trafiły do policyjnego aresztu.

Rysy na samochodach mogą wydawać się niepozorne, ale łączna wartość strat spowodowanch przez kobiety została wstępnie oszacowana aż na ok. 25 000 złotych.

Anna P. i Agnieszka K. usłyszały zarzuty uszkodzenia mienia. Teoretycznie, choć raczej nie w tym przypadku, grozi za to nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

Łączne szkody na porysowanych autach oszacowano na ok. 25 tys. zł /fot. policja

Łączne szkody na porysowanych autach oszacowano na ok. 25 tys. zł /fot. policja

16
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx