Syf obok Trasy Toruńskiej [LIST]

20
Share

Trasa Toruńska to nie tylko efektowne szklane półtunele, które marketingowcy chętnie pokazują w reklamach Warszawy. Na drugą, gorszą stronę bródnowskiej „autostrady” zwraca uwagę nasz czytelnik Marcin.

 

Remont Trasy Toruńskiej na jej bródnowskim odcinku zakończył się dwa lata temu. Jak się jedzie trasą od środka – to „Europa”. Niestety, wystarczy przejechać się drogą dojazdową do osiedla, tą drogą która schodzi do osiedla od ul. Rembielińskiej… To co pozostało tu po remoncie można nazwać syfem!

Niedokończone chodniki, wertepy, krzaczory. Ponadto remont doprowadził do zabrania mieszkańcom ok. 60% miejsc parkingowych. To co się teraz dzieje na uliczce Toruńskiej przechodzi ludzkie wyobrażenia. Dwa pojazdy jadące z przeciwnych kierunków nie miną się, śmieciarki o poranku wykonują ewolucje drogowe, żeby wjechać pod śmietnik. W przypadku pożaru straż nie ma możliwości dojechania ciężkim sprzętem. Bajzel, bajzel i jeszcze raz bajzel!

Ponadto przy ekranach jest jeden wieli śmietnik. Chciałbym zwrócić uwagę na problem grafitti – ekrany są całe pomazane (sztuką tego nazwać nie można – wandalizmem już tak). Nasuwa się pytanie – CZY KTOŚ NAD TYM BAŁAGANEM I WANDALIZMEM PANUJE?

Z wyrazami szacunku

Marcin

Trasa AK Bródno

Graffiti na przystanku autobusowym przy Trasie Toruńskiej /fot. targowek.info

20
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx