Biegasz bez sensu po parku? Oni mają pomysł | | targowek.info

Biegasz bez sensu po parku? Oni mają pomysł

Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak? Albo już truchtasz, ale za bardzo nie masz motywacji? To jest okazja, żeby przyspieszyć. W Parku Bródnowskim organizują otwarte treningi biegowe w otoczeniu sztuki. 

Pierwsze spotkania już w sobotę i niedzielę. Nie będzie narzucania tempa, każdy biegnie sam. Ale nie tylko dla samego biegu. Ten trening ma polegać na bieganiu i oglądaniu sztuki nowoczesnej.

Uczestnicy otwartego treningu startują indywidualnie spod Domku Herbacianego. Otrzymają tu mapki parku, na których będą zaznaczone w punktach prace artystów z Parku Rzeźby (tu mała podpowiedź). Przy każdej rzeźbie umieszczony zostanie kod, który trzeba przypisać do opisu rzeźby na mapie.

Każdy wybiera sobie sam trasę biegu, kolejność odwiedzania rzeźb jest dowolna. Meta jest pod Domkiem, na każdego kto ukończy bieg i będzie miał zaznaczone wszystkie kody, organizatorzy oczekują z poczęstunkiem i napojami.

Jeśli nie możecie w ten weekend, to nic straconego. Wydarzenie będzie miało charakter cykliczny. Będzie odbywało się w soboty od 9.00 do 12.00 i w niedziele od 9.00 do 12.00.

Więcej w wydarzeniu na Facebooku

7 komentarzy na temat “Biegasz bez sensu po parku? Oni mają pomysł

 • 2 maja 2014 o godz. 09:17

  NIE BIEGAM,NIE MAM BIEGUNKI!

 • 2 maja 2014 o godz. 10:34

  Rozumiem że to wszystko za prywatne pieniądze cała ta sztuka i te biegi

 • 2 maja 2014 o godz. 11:45

  Minęło 10 lat od kiedy jesteśmy w UE. Jak wspaniale Targówek rozwinął się przez te 10 lat pod rządami pani Hani.

  Jestem wzruszona. Tyle wspaniałych inwestycji za pieniądze UE na Targówku. Super!!!! Jeszcze 10 lat i wyprzedzimy Londyn.

 • 2 maja 2014 o godz. 19:54

  10 lat Targówka w Unii. Wspaniałe inwestycje , wspaniały rozwój.Wspaniała Pani Hania.dziękujemy

 • 2 maja 2014 o godz. 22:10

  A ja biegam i też nie mam biegunki.

 • 3 maja 2014 o godz. 10:18

  Targówek 10 lat temu,no może 20,to jakiś skansen Warszawy.A teraz?
  Piękne osiedla,piękne osiedle Wilno,najpiękniejsze w całej Warszawie,przepiękne promenady,skwery,wkrótce jezioro,przedszkola,szkoły,przychodnie,sklepy,
  kościoły…
  wspaniałe miejsce do godnego,katolickiego życia w zgodzie z przykazaniami.Nie żałuję,że tu postanowiliśmy począć dzieci,tu żyjemy i tu przyjdzie nam odejść.

 • 3 maja 2014 o godz. 16:21

  Hej Wilnozacisze.Twój wpis dowodzi jaki w Targówku jest potencjał.Bloki osiedla itp rozwinęły sie bez udziału władź-samoczynnie. Stację kolejową Wilno pobudował developper.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.