Co robić w weekend na Targówku? | | targowek.info

Co robić w weekend na Targówku?

W ostatni wakacyjny weekend już pewnie wszyscy są w mieście. Pogoda ma być w miarę ładna, więc warto wyjść z domu. 

 

Sobota

Spotkanie szukamywas.pl w Galerii Renova

Szukamy wasPortal szukamywas.pl wspierający poszukiwania osób zaginionych, w sobotę w godzinach 12-15 organizuje imprezę w Galerii Renovej przy ulicy Rembielińskiej 20.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać o zaginięciach w Polsce, ogromnej skali tego zjawiska, uzyskać poradę co zrobić w przypadku zaginięcia osoby bliskiej, gdzie się zgłosić. Można również  dołączyć do grona wolontariuszy.

Portal to dość niezwykłe miejsce w polskim internecie. Od 4 lat użytkownicy szukamywas.pl wspierają poszukiwania osób zaginionych. Ich aktywność koncentruje się wokół upowszechniania informacji o zaginięciach, poszukiwania śladów w internecie osób zaginionych , tworzenia internetowej bazy zaginięć Polaków w kraju i za granicą. Portal funkcjonuje dzięki wolontariuszom i może pochwalić się trzydziestoma sukcesami, dzięki którym ludzie odnajdywali drogę powrotną do domu.

 Pchli targ na Zaciszu

pchli targImpreza rozkręca się z miesiąca na miesiąc.  W sobotę handelek starociami (i nie tylko) zacznie się o godz. 14 i potrwa do godz. 18, ale to nie będzie koniec atrakcji. Potem zacznie się potańcówka, którą zaplanowano do godz. 21.

Podczas targu będzie można przekąsić coś z grilla, warsztaty artystyczne ogarnia dom kultury Zacisze, będą też darmowe dmuchańce, wiec najmłodsi będą zadowoleni.

Niedziela

Rowerowe zwiedzanie Targówka

Stowarzyszenia Targówek w spódnicy i Otwarta Przestrzeń zapraszają na rowerowe zwiedzanie Zacisza. Panie zachęcają do wspólnej przejażdżki i przy okazji poznania osiedla. Dowiecie się m.in. którędy biegły tory wąskotorówki, gdzie były forty Twierdzy Warszawa i gdzie była ulica Józefa Cyrankiewicza, nazwana tak jeszcze za jego życia.

Start o godz. 11 w niedzielę na rogu ul. Radzymińskiej i Fantazyjnej. Planowany koniec o godz. 13.30 pod Domem Kultury Zacisze.

Targowek na rowerze

PRZECZYTAJ TEŻ:

9 komentarzy na temat “Co robić w weekend na Targówku?

 • 29 sierpnia 2014 o godz. 14:25

  Czy moglibyście co tydzień przygotowywać informację – co robić w weekend na Targówku

 • 29 sierpnia 2014 o godz. 15:52

  Nie

 • 29 sierpnia 2014 o godz. 17:28

  Ja by chciał jeszcze raz zapytać: co się stało z apteką na rogu Radzymińskiej i Kościeliskiej?

 • 29 sierpnia 2014 o godz. 21:02

  Szkolenie dla słoików z historii Zacisza.

 • 29 sierpnia 2014 o godz. 21:19

  zapomnieliście o:
  sobota – 30.08.2014 (godz.17:00)Park Bródnowski przy Domku herbacianym
  Muzykanci – krakowsko-poznańska grupa muzyczna działająca intensywnie w latach 1997-2002. Na parę lat się rozstali, by rozwijać swe indywidualne drogi muzyczne. W roku 2010 wznowili działalność, ale jednocześnie angażują się w różne inne projekty muzyczne. Grupę tworzą Hałasowie i Słowińscy, a ich repertuar jest niezmiernie szeroki – od muzyki bałkańskiej, cygańskiej i łemkowskiej po polską, żydowską i… kto wie, jaką jeszcze.

  niedziela 31.08 w Parku Wiecha przy Teatrze Rampa o godz. 12
  Ostatni w tym roku wakacyjny Teatr plenerowy dla dzieci. Przedstawienie „Poczet królów polskich”

 • 30 sierpnia 2014 o godz. 00:27

  Zapraszamy też jutro na ostatnią jogę w Parku Bródnowskim. Start wyjątkowo 10.45
  Zaprasza Targówek w spódnicy i Zacisze Jogi

 • 30 sierpnia 2014 o godz. 10:32

  Oby deszcz i burze porozpędzały tę sodomę

 • 30 sierpnia 2014 o godz. 14:03

  Co robić w weekend na Targówku?Pić pod Ropuchem!buhahaha :-))

 • 30 sierpnia 2014 o godz. 14:30

  Zapraszam w sobotę na godz. 22.00 pod sklep Ropuch. Będzie piwko, jakaś zagryzka (jakiś grill, możecie przynieść swój – nie zapomnijcie mięcha i węgla). Koniecznie przyjdźcie z drugą osobą. Zaproś kogoś z innej dzielnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.