Filmik z Targówka hitem światowego internetu

25
Share

…choć za bardzo nie mamy się z czego cieszyć. Już ponad 1,8 mln osób zobaczyło nieprzyjemną przygodę pewnego rowerzysty na ul. Swojskiej.

W pewnym sensie to bardzo śmieszny filmik – choć z pewnością nie dla nagranego rowerzysty, który postanowił ominąć stojące w korku samochody na ul. Swojskiej przy skrzyżowaniu z ul. Klukowską. Nie ma co opowiadać, kto jeszcze nie widział, musi to zobaczyć na własne oczy:

 

 

Efektowna kraksa miała miejsce tuż po wielkiej ulewie w poniedziałek 11 sierpnia, ale internauta „Michal K.” umieścił nagrany przypadkowo film na youtube 10 dni później. I tylko przez cztery dni obejrzało to zdarzenie ponad 1,8 mln ludzi!

Pod filmem, oprócz komentarzy po polsku, są też liczne wpisy w innych językach, m.in. po angielsku, hiszpańsku, rosyjsku, a nawet japońsku. To oznacza, że żałosny stan jednej z głównych ulic Elsnerowa jest już znany na całym świecie.

Małym pocieszeniem dla nas może być to, że autor podpisał film po prostu jako „Polskie drogi”, nie podając dokładnego adresu, w którym doszło do wywrotki.

Więc mało kto z tych 1,8 mln widzów z całego świata wie, że nie jest to boczna wiejska droga gdzieś przy granicy z Ukrainą, ale ulica w Warszawie, 6 km w linii prostej od ścisłego centrum stolicy Polski…

 

fot. youtube

Witajcie na ulicy Swojskiej /fot. youtube

25
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx