Klinika stomatologiczna – Dentis Stom

Share

Klinika DENTIS świadczy usługi stomatologiczne w bardzo szerokim zakresie. To miejsce, w którym otrzymamy profesjonalną pomoc nie tylko w ramach diagnostyki czy leczenia zachowawczego, ale również wstawimy implanty, umówimy się do specjalistów z dziedziny stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej czy ortodoncji.

 

Właścicielki kliniki dbają wysoki poziom obsługi oraz wygodę pacjentów, dlatego w ośrodku panują bardzo komfortowe warunki. Oprócz przyjaznej poczekalni, znajduje się tam pięć nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych gabinetów zabiegowych oraz osobny gabinet RTG. Dla najmłodszych czeka kolorowy, bajkowy gabinet dziecięcy. Ponadto, w klinice stomatologicznej DENTIS obowiązuje system pracy „na cztery ręce”. Oznacza to, że podczas zabiegów pacjentem zajmuje się lekarz oraz wykwalifikowana asystentka.

Zespół kliniki tworzą lekarze specjalizujący się we wszystkich dziedzinach stomatologii.

Ich szeregi otwiera współwłaścicielka i kierownik medyczny kliniki – Jolanta Cudna. Jako dentysta stomatolog z wieloletnim doświadczeniem, które zdobywała w renomowanych ośrodkach w Stanach Zjednoczonych, może pochwalić się znakomitymi referencjami.

Szerokim wachlarzem zainteresowań może poszczycić się również stomatolog Małgorzata Chmielewska, która aktualnie wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, a już niedługo będzie głównie lekarzem ortodontą.

Znana natomiast z ogromnej empatii, stomatolog Beata Filipkowska jest ulubionym dentystą małych pacjentów.

Doktor Aneta Herbik jest specjalistką od wszelkich zadań specjalnych związanych ze stomatologią estetyczną.

Michał Karpiński to dentysta w trakcie specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. W leczeniu pacjentów ceni sobie indywidualne i kompleksowe podejście, które stara się realizować każdego dnia.

Leczeniem skomplikowanych przypadków zajmuje się Krzysztof Kowalczyk – dentysta specjalizujący się w nowoczesnych technikach leczenia endodontycznego, protetyce oraz stomatologii estetycznej.

Ortodontka Sylwia Orzechowska lubi wspomagać efekty leczenia innowacyjnymi metodami, na temat których wiedzę poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach.

Jednak wymienione powyżej nazwiska to tylko część tego, czym może pochwalić się klinika DENTIS. Nie sposób wymienić wszystkich zalet jakimi dysponuje jej personel. Pewne jest natomiast, iż ilość znakomitych specjalistów, zgromadzonych w jednym miejscu, gwarantuje sprawną i kompleksową opiekę dla nas i naszej rodziny.

Zakres świadczonych usług:

 • Profilaktyka stomatologiczna
 • Stomatologia zachowawcza
 • Stomatologia estetyczne
 • Implantologia
 • Leczenie w narkozie
 • Pedodoncja
 • Ortodoncja
 • Endodoncja- leczenie kanałowe
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka (protezy)
 • RTG

Kontakt:

Dentis-Stom Klinika dentystyczna

ul. Kondratowicza 18/423
03-285 Warszawa – Targówek

www.dentis-stom.pl
e-mail: recepcja@dentis-stom.pl lub dentis@dentis-stom.pl

tel. 22 – 301 02 24
tel. 22 – 743 48 23

Godziny otwarcia:
Pn – pt 8.00 – 20.00
Sob 8.00 – 14.00

Serdecznie zapraszamy!