Pijany kierowca złapany dzięki kobiecie | | targowek.info

Pijany kierowca złapany dzięki kobiecie

Miał prawie 2 promile, spowodował kolizję i dzięki pomocy przypadkowej obserwatorki poniesie karę.

 

fot. Straż Miejska
fot. Straż Miejska

Do opisywanych wydarzeń doszło wczoraj (w środę) ok. godz. 8:30 rano na Targówku. Strażników miejskich jadących ul. Kołową zatrzymała kobieta, która wskazała oddalającego się na piechotę mężczyznę i poinformowała, że przed chwilą spowodował on swoim samochodem kolizję drogową. Kobieta wskazała też auto, którym się poruszał.

Gdy mężczyzna zobaczył funkcjonariuszy, zaczął uciekać. Strażnicy miejscy ruszyli w pościg i złapali go u zbiegu ul. Kołowej i św. Wincentego. Wyraźnie czuć było od niego alkohol. Na miejsce wezwano patrol policji, który przebadał trzeźwość mężczyzny – wynik wykazał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

„Wczorajszy” kierowca został oczywiście zatrzymany.

PRZECZYTAJ TEŻ:

11 komentarzy na temat “Pijany kierowca złapany dzięki kobiecie

 • 18 września 2014 o godz. 12:36

  Pił w nocy pod Ropuchem. To jasne.

 • 18 września 2014 o godz. 13:37

  Pijaków za kółkiem nie brakuje,a na Targówku to norma o czym mało kto wie.W okolicy,tj.Ząbki,Marki ale również i na naszym Targówku powstają osiedla,które budują ekipy z całej Polski.Po godz.17 wypełnione busy wyruszają do Biedronek,gdzie fachowcy zaopatrują się w napój z pianka,aby się nim raczyć w drodze na kwatery.A kierowcę też suszy,co nie raz widziałem w drodze na własne oczy.I gdyby tak ktoś mądry wpadł na pomysł i zrobił kontrole kaskadowe.Ale by się budżet podreperował,a i było by bezpieczniej na drogach.

 • 18 września 2014 o godz. 14:23

  Też mi sukces straży przybocznej hgw. Ludzie im muszą pokazywać co mają robić, bo inaczej spaliby w krzakach.

 • 18 września 2014 o godz. 16:22

  Po to właśnie jest straż miejska,super Panowie,gratulacje.No i oczywiście tak samo dla tej dzielnej Pani,która ich powiadomiła.Jednego pijaka mniej.

 • 18 września 2014 o godz. 16:43

  Straż Miejska? LUBIĘ TO! :-)

 • 18 września 2014 o godz. 17:23

  Szacun dla Strażników! To właśnie efekt otwierania kolejnych sklepów z alko w okolicy… Dobrze ze nikomu krzywdy debil jeden nie zrobił… A Urzędnicy HGW wydają kolejne pozwolenia, ostatnio na Janinówce/Szczepanika kolejny taki punkt otworzyli jakby problemow z innymi bylo malo… Ale co tam… Niedługo wybory… Pamiętać będziemy jak nam włodarze na Targówku dobrze robią…

 • 18 września 2014 o godz. 20:29

  ta Pani powinna dostać nagrodę ufundowana przez samego burmistrza

 • 18 września 2014 o godz. 20:57

  Pijaków w autach jak widać nie brakuje.
  Dziś na Osiedlu Wilno pijany kierowca o mały włos nie wjechałby w witrynę sklepu gdyby nie ławki, na których się zatrzymał. Całe szczęście nikogo nie uszkodził, a to często odwiedzane miejsce przez mieszkańców. Sprawca ledwo wysiadł z auta, przytrzymując się drzewa. Zaczął uciekać, choć ten pląsający chód trudno nazwać ucieczką. Po jakimś czasie zatrzymał go świadek zdarzenia. Pijaczynę zatrzymała policja.

 • 19 września 2014 o godz. 13:18

  Osiedle OW to jest dopiero porażka !!!! Straż miejska wystawia mandaty za „nieprawidłowe parkowanie” tylko miejsca jest tam tak mało, że nie starcza aby każdy mógł zaparkować swoje auto… !

 • 19 września 2014 o godz. 11:34

  A dla porównania, Liszowskiej za to samo wykroczenie nie zrobią nic.

 • 20 września 2014 o godz. 21:10

  co wypil to jego i tego juz mu nikt nie odbierze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.