Znów zamkną Ziemowita i Klukowską

6
Share

Jest nadzieja, że to ostatni raz – nowa nawierzchnia ma zakończyć długą inwestycję wodociągowców.

Ulica księcia Ziemowita pusta jest tylko w niedzielę / fot. Targowek.to

Ulica Księcia Ziemowita / fot. archiwum targowek.info

W weekend, od piątku 19 września od godz. 22.00 do poniedziałku 22 września do godz. 4.00, zamknięte dla ruchu będą ulice Księcia Ziemowita i Swojska pomiędzy ul. Klementowicką a Klukowską. Na zamkniętym dla ruchu odcinku ulic wymieniana będzie nawierzchnia jezdni po zakończeniu budowy kolektora ściekowego przez Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji.

Ominąć zamknięty odcinek można ul. Przecławską.

W związku z całkowitym zamknięciem dla ruchu ciągu ulic Ks. Ziemowita i Swojskiej na odcinku od skrzyżowania z ul. Klementowicką do skrzyżowania z ul. Klukowską na weekend ulegnie zmianie trasa linii 170:

w kierunku PKP Zacisze: RONDO STARZYŃSKIEGO – … – Ks. Ziemowita – Rozwadowskiego – Przecławska – Zamkowa – … – PKP ZACISZE-WILNO;

w kierunku Rondo Starzyńskiego: PKP ZACISZE-WILNO – … – Zamkowa –Przecławska – Rozwadowskiego – Ks. Ziemowita – … – RONDO STARZYŃSKIEGO;

w kursach wariantowych w kierunku PKP Zacisze –Wilno z podjazdem do przystanku ELSNERÓW: RONDO STARZYŃSKIEGO – … – Ks. Ziemowita – Rozwadowskiego – Przecławska – Klukowska – Swojska – … – ELSNERÓW – … – PKP ZACISZE WILNO.

Formalnie zakończenie inwestycji wodociągowców planowane jest na 1 grudnia 2014 – jest jednak nadzieja, że kolejne prace nie będą już powodowały zamykania ulic. Choć zagwarantować tego nie możemy.

6
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx