Awaria na Targówku – ciepła nie będzie do północy [AKTUALIZACJA]

20
Share

Przedłużają się prace przy pękniętej rurze na ul. Trockiej. Kilkanaście tysięcy osób w ponad 170 budynkach nie będzie miało ogrzewania także w niedzielę.

Sobotnia awaria magistrali ciepłowniczej na Targówku okazała się jeszcze poważniejsza. Wbrew zapowiedziom, nie udało się naprawić pękniętej podziemnej rury w sobotę w nocy. Robotnicy wrócili na miejsce w niedzielę z samego rana i będa pracować aż do nocy.

W związku z przedłużającymi się pracami w okolicach skrzyżowania ulicy Trockiej z ulicą Pratulińską wznowienie dostawy ciepła w tym rejonie nastąpi 9 listopada 2014 około godziny 24:00

– informuje nas Adam Rafalski, dyrektor komunikacji w Dalkia Warszawa.

W południe dziura w jezdni była tak samo wielka, jak wczoraj po południu, a pracownicy nadal pracowali w zagłębieniu. Uszkodzona rura leżała już obok i widać było, jak bardzo jest zniszczona.

fot. targowek.info

W związku z przedłużaniem się naprawy jeszcze przez całą niedzielę nie będzie ogrzewania ani ciepłej wody w 173 blokach od ul. Wincentego aż po Radzymińską. Obowiązują także objazy autobusów komunikacji miejskiej,

Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz 


 

********AKTUALIZACJA********

Po godz. 20 rura była już wymieniona. Pracownicy naprawiający awarię zapewnili nas, że ogrzewanie powinno zaczynać działać, a ciepła woda powinna już być w kranach.

Naprawiania ubytku w jezdni potrwa przynajmniej do rana.

fot. targowek.info

fot. targowek.info

20
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx