NA KOGO GŁOSOWAĆ do Rady Targówka

88
Share

Wybory samorządowe tuż tuż. Przyjrzeliśmy się kandydatom do rady naszej dzielnicy – i mamy trochę do dodania do tego, co piszą w ulotkach zapychających skrzynki pocztowe oraz głoszą na plakatach krzywo zwisających z latarni.

 

Ratusz Targówka i siedziba Rady Targówka /fot. targowek.info

Urząd Dzielnicy Targówek i siedziba Rady Targówka /fot. targowek.info

Już w najbliższą niedzielę 16 listopada 2014 r. wybierzemy osoby, które będą nas reprezentować przez najbliższe cztery lata. W lokalu wyborczym dostaniemy aż 4 różne karty. Trzeba będzie postawić krzyżyk na radnego Sejmiku Mazowieckiego, na prezydenta Warszawy, na radnego m.st. Warszawy i wreszcie na radnego dzielnicy Targówek.

Sejmik Mazowiecki zajmuje się sprawami w skali całego województwa i nie ma bezpośredniego wpływu na naszą dzielnicę. Walka o fotel prezydenta rozgrywa się na szczeblu całej Warszawy – żaden z kandydatów nie proponuje nic szczególnego dla Targówka, większość nawet tu nie zajrzała, więc też nie będziemy poświęcać im czasu.

Skupimy się więc na wyborach najbliższych naszym ulicom, parkom i placom zabaw: na wyborach do rady miasta oraz rady dzielnicy.

Zaczynamy od kandydatów na radnych Targówka, jutro przyjrzymy się chętnym na radnych Warszawy.

W wyborach do rady dzielnicy cały Targówek podzielono na 5 okręgów, z których będzie wybranych po pięciu radnych. W którym jesteście okręgu, możecie sprawdzić na tej mapie:

Okręgi wybiorcze na Targówku - wybory samorządowe 2014 / mat. UM

Okręgi wybiorcze na Targówku – wybory samorządowe 2014 / mat. UM

 

O tych 25 mandatów ubiega się aż 360 osób z 9 komitetów wyborczych. Poniżej opisujemy poszczególne z nich. Wytykamy co ciekawsze informacje, którymi kandydaci nie chwalą się na ulotkach. Ale nie tylko narzekamy. (Kolejność ugrupowań wg numeracji list komitetów).

 

Lista nr 3  – Prawo i Sprawiedliwość

Przez trzy lata PiS był w opozycji w obecnej radzie dzielnicy, przez prawie rok to ta partia rządziła na Targówku. Jako opozycja młodzi radni aktywnie wytykali władzy niedociągnięcia. Czasami uwagi mieli merytoryczne, niestety zdarzało się też, że mieszali do lokalnych spraw ideologię – czego przejawem było kuriozalne poparcie władz Targówka dla… interesów zakonnika z Torunia.

Kampanię wyborczą PiS prowadzi m.in w kościołach, gdzie usłyszeć można nawet konkretne nazwiska kandydatów polecane z ambony. Warto jednak posłuchać głosu rozsądku. W okręgu wyborczym nr 1 z pierwszego miejsca startuje radna Urszula Suzdalcew z Targówka Fabrycznego, która w radzie dzielnicy zasiada od wielu lat i wyróżnia się… wyjątkowo małą aktywnością. W ciągu ostatnich 4 lat nie złożyła ani jednej interpelacji! Więcej starań w mandat radnego włożył drugi na liście w tym okręgu Marcin Skłodowski. Ma nawet swój program wyborczy i stronę internetową, co naprawdę nie zdarza się często wśród kandydatów. Czwarty na tej liście jest Maciej Danko, były wiceburmistrz dzielnicy.

Listę w Okręgu 2 (Targówek Mieszkaniowy) otwiera także były wiceburmistrz Andrzej Bittel, wcześniej m.in. burmistrz Wawra. Tuż za nim jest Miłosz Stanisławski, który sławę zdobył jako rzecznik protestujących pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu.

Zaś na Bródnie w Okręgu nr 3  znajdziecie obecnego radnego Macieja Jankiewicza i byłego radnego z ramienia Ligi Polskich Rodzin Jana Mamaja. W Okręgu 4 aktywny jest młody Michał Krakowski, który działa w stowarzyszeniu Warszawiak na Swoim, był w zespole ds. budżetu partycypacyjnego, twittuje i udziela się na Facebooku. W okręgu 5 znajdziecie na pierwszym miejscu Agnieszkę Kaczmarską, dyrektor Klubu Parlamentarnego PiS i liderkę partii w naszej dzielnicy. Tuż za nią jest Tomasz Cichocki, radny i dyrektor niepublicznego gimnazjum Wyspa JPII.

 

Lista nr 4 – Platforma Obywatelska

PO rządziła w Warszawie przez cztery lata, ale na Targówku tylko przez lat trzy – roczną przerwę zafundowała sobie na własne życzenie, w środku kadencji próbując nieporadnie zmienić burmistrza. Pozytywne efekty rządów tej partii niewątpliwie widać na Zaciszu – nowe przedszkole, wyremontowane lokalne uliczki, a także promenady spacerowe i liczne skwery nad kanałkiem równie mocno cieszą Zaciszan, co wkurzają pozbawionych inwestycji mieszkańców innych rejonów dzielnicy. Być może dlatego przy projekcie budżetu na rok 2015 Platforma postanowiła wszystkie części Targówka potraktować sprawiedliwie: w stworzonym przez PO projekcie nowego budżetu nasza dzielnica ma tak mało pieniędzy, że praktycznie nikt nic nie dostanie…

W Okręgu nr 1 listę otwierają Zaciszanie: Jędrzej Kunowski, obecny radny, bardzo aktywny w dzielnicy (130 interpelacji) oraz w internecie (prowadzi bloga, profil na facebooku, twittera), a także Dorota Kozielska, od kilku miesięcy wiceburmistrz Targówka. Na końcu listy inne znajome nazwisko: Krzysztof Mikołajewski w pierwszej połowie kadencji był zaangażowanym w sprawy kultury wiceburmistrzem Targówka, a teraz jest dyrektorem domu kultury na Białołęce.

Listę w okręgu nr 2 otwiera grupa obecnych, choć mało widocznych radnych PO: Bartosz Szajkowski, Jacek Rybak i Renata Michałowska. Jest też Magdalena Mielcarz, lecz niestety, to nie jest ta piękna modelka i aktorka – zbieżność imienia i nazwiska przypadkowa.

Na liście nr 3 znajdujemy m.in. Krzysztofa Miszewskiego, aktualnego przewodniczącego rady dzielnicy, bardzo zaangażowanego w sprawy seniorów. Zaś kobiety popierające PO mogą zwrócić uwagę na dwie panie aktywnie działające w damskim projekcie „Targówek w spódnicy”: Katarzynę Górską-Manczenko (Okręg 4 – Bródno) i Joannę Mroczek (Okręg 5).

Krótkie notki biograficzne i zarysy programu niektórych kandydatów PO są na stronie tej partii.

 

Lista nr 6 –  SLD Lewica Razem

W poprzednich wyborach samorządowych SLD poniosło na Targówku spektakularną klęskę, trochę na własnej życzenie. W rezultacie od czterech lat partia nie ma w naszej dzielnicy ani jednego radnego, a że poza radą też jest mało widoczna, więc o jej ostatniej działalności na Targówku nie bardzo jest co pisać.

Najbardziej znanym nazwiskiem jest Witold Harasim, w PRL prezydent Siedlec, w III RP wieloletni radny i m.in. szef komisji infrastruktury na Targówku. Trzecie miejsce na liście w tym samym Okręgu 2 przypadło Michałowi Sztompke. To absolwent podstawówki przy ul. Olgierda, od lat działa w harcerstwie. Ma konto na Twitterze. 

Tutaj profil SLD – Targówek na Facebooku. 

 

Lista nr 7 – Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

Zaskakujący dobry wynik Nowej Prawicy w wyborach do Europarlamentu  może wskazywać, że także w wyborach lokalnych ugrupowanie wprowadzi swoich ludzi do władz dzielnic.

Trzeba przyznać, że kandydaci „od Korwina” są dość aktywni w tej kampanii. Ze stolikiem i ulotkami pojawiali się na piknikach w Parku Bródnowskim, wręczali ulotki na Kondratowicza, a w internecie zamieścili kilka filmików. To kandydaci tej partii chcieli, żeby przy Domu Kultury na Zaciszu zamiast placu zabaw powstał pomnik Żołnierzy Wyklętych. Ale w głosowaniu nad budżetem partycypacyjnym ich projekt przepadł z kretesem.

 

Lista nr 31 – Miasto Jest Nasze

Komitet lansowany przez niektóre media jako tzw. miejscy aktywiści i faktycznie na ich listach nie ma starych samorządowych wyjadaczy. To raczej młodzi ludzie, którym chce się działać, ale niekonieczne w strukturach zbiurokratyzowanych partii.

Stawiają na miasto bardziej przyjazne pieszymi rowerzystom niż samochodom. Jednym z ich pomysłów jest ożywienie stacji kolejowych Warszawa Praga i Toruńska, innym rezygnacja z poszerzania św. Wincentego.

Na listach przeważają ludzie w wieku 30-40 lat. Aktywni w fundacjach czy podczas prac nad budżetem partycypacyjnym. Znajdziecie tu m.in. Jana Wieczorka, który na Bródnie robi Muzeum Komunikacji, Bartosza Wieczorka z domu kultury Świt (obaj Okręg 3), Michała Siwołowskiego prowadzącego akcję „Toksyny nie dla Niny” (Okręg 1) czy Jana Mencwela, absolwenta podstawówki przy Trockiej, liceum przy Oszmiańskiej i byłego akrobatę z DKS-u (Okręg 4).

Plus dla Miasto Jest Nasze za przygotowanie strony internetowej. Możecie na niej przeczytać krótką notkę o każdym kandydacie i zobaczyć zdjęcie. I wiecie co? Wydaje nam się, że możecie też ich zapytać o co chcecie na Facebooku. Są wyjątkowo aktywni w internecie, więc raczej odpowiedzą.

 

Lista nr 32 – Mieszkańcy Bródna—Targówka—Zacisza

Można się pogubić w tych lokalnych komitetach, bo taka moda, że każdy chce być lokalny, oddolny i miejski. Ale nie dajcie się zwieść. Lista nr 32 to starzy wyjadacze ze Spółdzielni Mieszkaniowej Bródno. Prezesi, członkowie rady nadzorczej, aktywni działacze molocha zarządzającymi blokami na Bródnie. Na listach znajdziecie tu m.in. byłego burmistrza Sławomira Antonika (przewodniczący Rady Nadzorczej SM Bródno, Okręg 3), czy obecnego radnego Jacka Duczmana (członka Rady Nadzorczej SM Bródno, Okręg 5).

Spółdzielnia do tej pory zgarniała głosy na Bródnie, teraz jej listy na Zaciszu (Okręg 1) wzmocnił znany lokalnie Zbigniew Poczesny. Były przewodniczący rady dzielnicy, wieloletni aktywny radny (w tej kadencji aż 213 interpelacji – choć głównie dot. dziurawych jezdni i krzywych chodników). Cztery lata temu był wybrany z Platformy Obywatelskiej, ale nie dotrwał w niej do końca kadencji. Co ciekawe, choć ostatnie dwa numery wydawanej przez niego gazetki „Zacisze” są w całości przeznaczone na własną kampanię wyborczą, to o ścisłym związku „Mieszkańców” z bródnowską spółdzielnią nie pada dosłownie ani jedno słowo. Czyżby Zbigniew Poczesny się tego wstydził?

Ulotki o kandydatach tego komitetu znajdziecie tutaj.

 

Lista nr 33 – Warszawa Społeczna

Bardzo aktywy komitet zrzeszający ludzi raczej niezaangażowanych w politykę. Kandydatów na radnych szukali w publicznym naborze, ale może dzięki temu przyciągnęli znających lokalne problemy. To Warszawa Społeczna  podchwyciła poruszany od dawna przez nasz serwis temat przenosin bazarku przy ul. Trockiej i organizowała spotkania z kupcami.

Na listach znajdziecie tu m.in. Marcina Krasnodębskiego (Okręg 1), członka zarządu wspólnoty osiedla Park Leśny czy Michała Macieja Jabłońskiego (Okręg 4), który walczy z reklamowym chaosem w dzielnicy.

Warszawy Społecznej przestawia swoich kandydatów na specjalnej stronie internetowej.

 

Lista nr 34 – Nasz Targówek

Pozornie nowy gracz w lokalnej polityce, ale tylko pozornie! To ugrupowanie założone niedawno przez byłego/obecnego burmistrza Grzegorza Zawistowskiego, który w połowie kadencji, delikatnie mówiąc, poróżnił się z młodymi działaczami PO. Co jednak nie przeszkadza mu obecnie współrzadzić dzielnicą w ramach koalicji PO-„Nasz Targówek”.

Sam burmistrz startuje z Okręgu 2 (Targówek Mieszkaniowy), gdzie na liście towarzyszy mu m.in. radna Danuta Winnicka. Z listy tej partii na Zaciszu (Okręg 1) startuje z kolei dwóch obecnych zastępców Zawistowskiego: Wacław Kowalski  i Janusz Janik.

Program tego komitetu i notki o kandydatach znajdziecie tutaj.

 

Lista nr 35 – Warszawska Wspólnota Samorządowa

Najkrócej o tym komitecie można powiedzieć „To ci od Guziała”, czyli kandydaci z ugrupowania burmistrza Ursynowa. Nie słyszeliśmy o ich działalności na Targówku, więc za bardzo nie mamy co napisać. Jedyne choć trochę znane nam nazwisko to Maciej Molęda otwierający listę w okręgu 4. To był ponoć popularny piosenkarz, ale nie pamiętamy co znanego śpiewał. Poza tym raz był już dzielnicowym radnym – ale Ursynowa i zdaje się, że ta dzielnica obchodzi go dużo bardziej niż Tagówek.

WWS z Targówka niby ma profil na Facebooku, ale piszą tam m.in. o Hongkongu.

 

 *****

Lecz powiedzmy to sobie szczerze: radni dzielnicy – oprócz tego, że wybierają burmistrza – mają raczej symboliczny wpływ na to, co się dzieje w naszej okolicy!

Prawdziwe uprawnienia, prawdziwe pieniądze i prawdziwe możliwości, żeby zmienić coś na Targówku, są w radzie całej Warszawy. Kandydatom do rady Warszawy z naszego okręgu przyglądamy się w kolejnym artykule – KLIKNIJ TUTAJ.

 

 


 

PEŁNE LISTY KANDYDATÓW DO RADY DZIELNICY:

 Okręg I

Okręg II

Okręg III

Okręg IV

Okręg V

 


OKRĘG I
KW Prawo i Sprawiedliwość
1 SUZDALCEW Urszula Ewa lat 60, zam. Warszawa
2 SKŁODOWSKI Marcin lat 36, zam. Warszawa
3 NOSZCZAK Jolanta Grażyna lat 38, zam. Warszawa
4 DANKO Maciej Mikołaj lat 66, zam. Warszawa
5 BRZOZOWSKI Dominik lat 73, zam. Warszawa, popierany przez: Prawica Marka Jurka
6 KRZYZIŃSKA Małgorzata lat 52, zam. Warszawa
7 NOWAKOWSKA Elżbieta Bożena lat 62, zam. Warszawa
8 WÓJCIK Stanisław Kazimierz lat 30, zam. Warszawa
9 MROZIŃSKI Henryk lat 61, zam. Warszawa

KW Platforma Obywatelska RP

1 KUNOWSKI Jędrzej lat 37, zam. Warszawa
2 KOZIELSKA Dorota Anna lat 47, zam. Warszawa
3 WOJSZCZ Joanna Agnieszka lat 52, zam. Warszawa
4 LITWINOW Małgorzata lat 43, zam. Warszawa
5 MICHAŁOWSKI Jerzy lat 61, zam. Warszawa
6 JACKOWSKI Jacek Radosław lat 25, zam. Warszawa
7 SAWICKI Edward Jerzy lat 60, zam. Warszawa
8 MURAS Tomasz Kamil lat 22, zam. Warszawa
9 GOŁĘBIEWSKA Joanna lat 30, zam. Warszawa
10 MIKOŁAJEWSKI Krzysztof Andrzej lat 40, zam. Warszawa

KKW SLD Lewica Razem

1 UZDOWSKA – GACEK Anna Maria lat 36, zam. Warszawa
2 KATANA Tomasz lat 25, zam. Warszawa
3 KUREK Urszula Magdalena lat 29, zam. Warszawa
4 HANUSZ Jerzy Maciej lat 68, zam. Warszawa
5 RYCHCIK-BUDYTA Anna lat 38, zam. Warszawa
6 CIEŚLAK Jarosław lat 24, zam. Warszawa
7 GLEGORA Michał Bogdan lat 27, zam. Warszawa
8 KOPKA Bożena Rozalia lat 78, zam. Warszawa
9 GAJ Artur lat 36, zam. Warszawa

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

1 MODZELEWSKI Jarosław lat 27, zam. Warszawa
2 KUSZYŃSKI Dariusz lat 25, zam. Warszawa
3 MĘŻYK Halina lat 59, zam. Warszawa
4 DUTKIEWICZ Maciej lat 27, zam. Warszawa
5 MILECKA Anna Martyna lat 20, zam. Warszawa
6 WIŚNIEWSKA Ewa lat 23, zam. Warszawa
7 BUSZEK Bogusław Mateusz lat 38, zam. Warszawa
8 BOJANOWSKA Dominika lat 35, zam. Warszawa
9 ZEMBROWSKA Anna Aleksandra lat 59, zam. Warszawa
10 WIECZOREK Bartłomiej Kamil lat 28, zam. Warszawa

KWW Miasto Jest Nasze-Targówek Zacisze Bródno

1 SUCHOCKI Rafał Grzegorz lat 35, zam. Warszawa
2 SIWOŁOWSKI Michał Maciej lat 42, zam. Warszawa
3 SOSNOWSKA Małgorzata Aleksandra lat 30, zam. Warszawa
4 GÓRECKA Maria Teresa lat 31, zam. Warszawa
5 SIDOR Ewa Małgorzata lat 32, zam. Warszawa

KWW „Mieszkańcy Bródna – Targówka- Zacisza”

1 POCZESNY Zbigniew Michał lat 74, zam. Warszawa
2 CHROŚCICKA Mariola Barbara lat 47, zam. Warszawa
3 SZEGDA Stanisław Zbigniew lat 68, zam. Warszawa
4 GODLEWSKA Agnieszka Ewa lat 36, zam. Warszawa
5 KUCZYŃSKA Anna Grażyna lat 64, zam. Warszawa
6 NIDZGORSKI Eugeniusz lat 49, zam. Warszawa
7 JAKÓBOWSKA Joanna Aleksandra lat 48, zam. Warszawa
8 DĄBROWSKI Tomasz Ryszard lat 36, zam. Warszawa
9 KŁOS Piotr lat 25, zam. Warszawa
10 OPALIŃSKA Karina Małgorzata lat 41, zam. Warszawa

KW Warszawa Społeczna

1 KRASNODĘBSKI Marcin lat 36, zam. Warszawa
2 KULESZA Mieczysław Zenon lat 62, zam. Warszawa
3 KĘDZIORA Joanna lat 27, zam. Warszawa
4 REMBECKA Wanda Ewa lat 62, zam. Warszawa
5 OLEJNICZAK Beata Lidia lat 42, zam. Warszawa

KW Nasz Targówek

1 ROMANOWSKA Marzena lat 57, zam. Warszawa
2 KOWALSKI Wacław Leonard lat 73, zam. Warszawa
3 SADOWSKA Maria Mirosława lat 59, zam. Warszawa
4 WŁODARCZYK Waldemar Tadeusz lat 64, zam. Warszawa
5 JANIK Janusz lat 67, zam. Warszawa

KW Warszawska Wspólnota Samorządowa

1 TRĄBIŃSKI Piotr Józef lat 29, zam. Warszawa
2 KOWALCZYK Katarzyna lat 31, zam. Warszawa
3 KORPOWSKA Agnieszka Maria lat 31, zam. Warszawa
4 PAWŁOWSKA Olga lat 26, zam. Warszawa
5 BERLIŃSKI Marek Patryk lat 44, zam. Warszawa
6 DĄBROWSKI Jarosław Stanisław lat 52, zam. Warszawa
7 KISIELEWICZ Bożena Katarzyna lat 40, zam. Warszawa
8 ZAPOLSKA Danuta Wanda lat 51, zam. Warszawa

 OKRĘG II

KW Prawo i Sprawiedliwość

1 BITTEL Andrzej lat 40, zam. Warszawa
2 STANISŁAWSKI Miłosz Paweł lat 32, zam. Warszawa
3 KACPERSKA Beata Katarzyna lat 39, zam. Warszawa
4 KARCZEWSKI Łukasz Piotr lat 29, zam. Warszawa
5 ZDRÓJKOWSKI Sebastian Sławomir lat 34, zam. Warszawa, popierany przez: Prawica Marka Jurka
6 PASZKOWSKA Janina Teresa lat 69, zam. Warszawa
7 WÓJCIK Marzena Hanna lat 48, zam. Warszawa
8 STASIÓW Tadeusz lat 62, zam. Warszawa
9 ORYNICZ Maria lat 66, zam. Warszawa
10 ROMANIUK Łukasz Piotr lat 24, zam. Warszawa

KW Platforma Obywatelska RP

1 SZAJKOWSKI Bartosz Sławomir lat 37, zam. Warszawa
2 RYBAK Jacek lat 28, zam. Warszawa
3 MICHAŁOWSKA Renata Monika lat 39, zam. Warszawa
4 KOZŁOWSKI Sebastian lat 40, zam. Warszawa
5 KARTON Wojciech lat 63, zam. Warszawa
6 MARKIEWICZ Magdalena lat 38, zam. Warszawa
7 MIELCARZ Magdalena Maria lat 25, zam. Warszawa
8 WOJCIECHOWSKA Ewa Iwona lat 40, zam. Warszawa
9 LAWERA Kacper Sebastian lat 20, zam. Warszawa
10 KILJAŃCZYK Joanna lat 31, zam. Warszawa

KKW SLD Lewica Razem

1 HARASIM Witold lat 72, zam. Warszawa
2 BUDASZEWSKA Urszula Elżbieta lat 56, zam. Warszawa
3 SZTOMPKE Michał lat 29, zam. Warszawa
4 SOBÓTKA Hanna Maria lat 70, zam. Warszawa
5 WĄSOWICZ Włodzimierz Ireneusz lat 48, zam. Warszawa
6 OSIŃSKA Małgorzata Stefania lat 64, zam. Warszawa
7 SKIBIŃSKI Lech Cezary lat 67, zam. Warszawa
8 GAZDA Grażyna Hieronima lat 50, zam. Warszawa
9 ZAŁĘSKI Aleksander Franciszek lat 72, zam. Warszawa
10 RADOMSKA Katarzyna Agnieszka lat 40, zam. Warszawa

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

1 WOJTACKI Adam Aleksander lat 26, zam. Warszawa
2 FILIKS Wojciech Konstanty lat 30, zam. Warszawa
3 ADAMOWICZ Beata Julia lat 47, zam. Warszawa
4 OSIPIUK Leszek Tomasz lat 41, zam. Warszawa
5 ZAKRZEWSKI Wiktor Mikołaj lat 26, zam. Warszawa
6 POSTEK Monika lat 25, zam. Warszawa
7 BUKOWSKA Halina Kazimiera lat 81, zam. Warszawa
8 PALKA Andrzej lat 62, zam. Warszawa
9 MUSIAŁOWSKA Edyta Urszula lat 44, zam. Warszawa
10 STĘPNIAK Aleksander lat 27, zam. Warszawa

KWW Miasto Jest Nasze-Targówek Zacisze Bródno

1 CELMER – DOMAŃSKI Piotr Mikołaj lat 37, zam. Warszawa
2 MICHALEWSKA – BICZYSKO Jarosława Halina lat 59, zam. Warszawa
3 JAROS Przemysław Adam lat 33, zam. Warszawa
4 PIEŚNIEWSKA – PLEŃ Aneta Dominika lat 33, zam. Warszawa
5 KAMIŃSKI Adam Kazimierz lat 26, zam. Warszawa
6 KASKA Dominika Anna lat 22, zam. Warszawa

KWW „Mieszkańcy Bródna – Targówka- Zacisza”

1 KWIATKOWSKA Małgorzata Izabela lat 54, zam. Warszawa
2 ŚLUSARSKI Karol Paweł lat 28, zam. Warszawa
3 WRZESIŃSKI Krzysztof lat 58, zam. Warszawa
4 POGORZELSKA Alicja lat 59, zam. Warszawa
5 WITKE Agnieszka Monika lat 27, zam. Warszawa
6 PIETRASIK Piotr Andrzej lat 40, zam. Warszawa
7 CZERSKA Irena lat 61, zam. Warszawa
8 DUBRAWSKA Irena Eugenia lat 31, zam. Warszawa
9 WASILEWSKA Małgorzata lat 47, zam. Warszawa
10 MACIEJCZUK Kamil Jan lat 47, zam. Warszawa

KW Warszawa Społeczna

1 SKORUPSKI Jarosław Wojciech lat 42, zam. Warszawa
2 CIOSEK Piotr lat 37, zam. Warszawa
3 REMBECKI Edward Tadeusz lat 66, zam. Warszawa
4 JAROCKA – CIURZAK Katarzyna Kamilla lat 47, zam. Warszawa
5 UCHAL Iwona Małgorzata lat 49, zam. Warszawa
6 MALANOWSKA Natalia Maria lat 29, zam. Warszawa
7 BRUSZEWSKI Paweł lat 29, zam. Warszawa

KW Nasz Targówek

1 ZAWISTOWSKI Grzegorz Jerzy lat 62, zam. Warszawa
2 WINNICKA Danuta Urszula lat 68, zam. Warszawa
3 JUCHNOWICZ Sylwia Barbara lat 32, zam. Warszawa
4 LEWICKI Artur lat 20, zam. Warszawa
5 DUSZYŃSKI Paweł lat 34, zam. Warszawa

KW Warszawska Wspólnota Samorządowa

1 EISBRENNER Grażyna Elżbieta lat 71, zam. Warszawa
2 GRABOWSKI Andrzej Jerzy lat 52, zam. Warszawa
3 GORZKOWSKA Monika Urszula lat 41, zam. Warszawa
4 LISOWSKI Piotr Jarosław lat 33, zam. Warszawa
5 JAWORSKA Izabela lat 45, zam. Warszawa
6 JASIŃSKI Maciej lat 28, zam. Warszawa
7 SŁOWIK Michał Karol lat 27, zam. Warszawa
8 GANCARCZYK Ireneusz Janusz lat 53, zam. WarszawaOKRĘG III

KW Prawo i Sprawiedliwość

1 JANKIEWICZ Maciej Paweł lat 39, zam. Warszawa
2 GOLEC Grzegorz Piotr lat 35, zam. Warszawa
3 WASZCZAK Marek Andrzej lat 52, zam. Warszawa
4 MICKIEWICZ-GAWĘDZKA Maria Jolanta lat 70, zam. Warszawa
5 MAMAJ Jan Tadeusz lat 70, zam. Warszawa, popierany przez: Prawica Marka Jurka
6 BOGDEWICZ Agnieszka Małgorzata lat 44, zam. Warszawa
7 WADECKA Dorota Halina lat 47, zam. Warszawa
8 JASIOTA Sabina lat 65, zam. Warszawa
9 GAJEWSKI Paweł lat 22, zam. Warszawa
10 KULCZYK Jerzy Henryk lat 66, zam. Warszawa

KW Platforma Obywatelska RP

1 MISZEWSKI Krzysztof Marcin lat 34, zam. Warszawa
2 WARGOCKI Daniel Piotr lat 26, zam. Warszawa
3 OBROK Karolina Alina lat 29, zam. Warszawa
4 ZAWADOWSKI Piotr Paweł lat 30, zam. Warszawa
5 ŻYTKO Aneta Halina lat 27, zam. Warszawa
6 AL-TAWIL Edyta lat 39, zam. Warszawa
7 GADECKA Aneta Elżbieta lat 40, zam. Warszawa
8 NIEWIAROWSKA Renata Iwona lat 41, zam. Warszawa
9 WACHNIK Sławomir Robert lat 47, zam. Warszawa
10 OLSZEWSKI Grzegorz lat 62, zam. Warszawa

KKW SLD Lewica Razem

1 SZULAKOWSKI Leszek lat 57, zam. Warszawa
2 ŁACIŃSKI Przemysław Andrzej lat 26, zam. Warszawa
3 KALINOWSKA Katarzyna lat 29, zam. Warszawa
4 BUCHOLC Marcin lat 28, zam. Warszawa
5 KWIECIŃSKA-OLSZEWSKA Katarzyna Marzenna lat 36, zam. Warszawa
6 KURKOWSKA Agnieszka Anna lat 31, zam. Warszawa
7 KACPRZAK Maria Katarzyna lat 32, zam. Warszawa
8 STACHURSKA Katarzyna Dominika lat 30, zam. Warszawa
9 PASZTALENIEC Dariusz Jan lat 47, zam. Warszawa

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

1 JANKOWSKI Bernard Damian lat 33, zam. Warszawa
2 BRYCH Piotr Jacek lat 39, zam. Warszawa
3 HABRAT Marcin Waldemar lat 31, zam. Warszawa
4 ADAMOWICZ Honorata lat 28, zam. Warszawa
5 ŚWIĄTEK Kamil lat 28, zam. Warszawa
6 ARTMAN Justyna lat 37, zam. Warszawa
7 SZUBSKI Kamil Paweł lat 22, zam. Warszawa
8 STĘPNIAK Irena lat 22, zam. Warszawa
9 MODZELEWSKA Aleksandra lat 22, zam. Warszawa
10 ZBRZESKI Piotr Dominik lat 28, zam. Warszawa

KWW Miasto Jest Nasze-Targówek Zacisze Bródno

1 WIECZOREK Bartosz Rafał lat 42, zam. Warszawa
2 LOKS Maria Izabella lat 45, zam. Warszawa
3 WIECZOREK Jan Józef lat 31, zam. Warszawa
4 GARDZIŃSKI Hubert Robert lat 35, zam. Warszawa
5 DĄBROWSKA Magalena Dorota lat 40, zam. Warszawa

KWW „Mieszkańcy Bródna – Targówka- Zacisza”

1 ANTONIK Sławomir Wawrzyniec lat 55, zam. Warszawa
2 ZIELIŃSKA Małgorzata Janina lat 61, zam. Warszawa
3 KUCHARSKI Andrzej lat 54, zam. Warszawa
4 RUCIŃSKI Marek Sławomir lat 44, zam. Warszawa
5 SKWARA Jarosław Paweł lat 57, zam. Warszawa
6 WINTER Bożena lat 51, zam. Warszawa
7 WRONKA Katarzyna Julia lat 48, zam. Warszawa
8 KUJAWA Marzena Jadwiga lat 56, zam. Warszawa
9 KRZYSIK Krzysztof Wojciech lat 37, zam. Warszawa
10 MICKIEWICZ Małgorzata Anna lat 44, zam. Warszawa

KW Warszawa Społeczna

1 DOBROWOLSKI Jerzy lat 65, zam. Warszawa
2 SYLWESTRZAK-KOWALSKA Elżbieta lat 53, zam. Warszawa
3 ZADROŻNA Anna Maria lat 61, zam. Warszawa
4 BARSZCZ Mateusz Marcin lat 18, zam. Warszawa
5 ZIENTEK-VARGA Jolanta Katarzyna lat 63, zam. Warszawa

KW Nasz Targówek

1 LACH Lilianna Irena lat 55, zam. Warszawa
2 JURKIEWICZ Wojciech lat 51, zam. Warszawa
3 BIERNACKI Piotr Stanisław lat 28, zam. Warszawa
4 PACHOLCZUK Joanna lat 29, zam. Warszawa
5 SAWICKI Marcin lat 36, zam. Warszawa

KW Warszawska Wspólnota Samorządowa

1 PACEWICZ Robert Cezary lat 26, zam. Warszawa
2 DUDZICKA Sylwia Krystyna lat 27, zam. Warszawa
3 AUGUSTYNOWICZ Teodor Stanisław lat 62
4 KISIELEWICZ Barbara Agata lat 68
5 GORZKOWSKA Ewelina Justyna lat 19OKRĘG IV

KW Prawo i Sprawiedliwość

1 MARCZYK Janusz Tadeusz lat 56, zam. Warszawa
2 DĄBROWSKI Andrzej lat 59, zam. Warszawa
3 KRAKOWSKI Michał Łukasz lat 28, zam. Warszawa
4 PADZIK Teresa lat 63, zam. Warszawa
5 KAWECKI Michał Krzysztof lat 67, zam. Warszawa, popierany przez: Prawica Marka Jurka
6 SMOLEŃSKI Wojciech Czesław lat 70, zam. Warszawa
7 NIEZABITOWSKA Danuta lat 63, zam. Warszawa
8 GÓRALSKA Sylwia Zofia lat 64, zam. Warszawa
9 CZARNECKA Klaudyna Monika lat 29, zam. Warszawa
10 MICHALCZYK Marcin lat 37, zam. Warszawa

KW Platforma Obywatelska RP

1 JAMIŃSKI Michał Aleksander lat 35, zam. Warszawa
2 GÓRSKA-MANCZENKO Katarzyna Teresa lat 30, zam. Warszawa
3 KOSSON Krzysztof Stanisław lat 63, zam. Warszawa
4 SUROWIECKI Robert Jerzy lat 54, zam. Warszawa
5 BOJARSKA Ewa Barbara lat 61, zam. Warszawa
6 OPACH Ewa Grażyna lat 36, zam. Warszawa
7 BLUMERSKI Jerzy Leon lat 65, zam. Warszawa
8 ZAJĄC Justyna Ewa lat 33, zam. Warszawa
9 DALBA Dominika Monika lat 25, zam. Warszawa

KKW SLD Lewica Razem

1 RUTKOWSKA Monika lat 41, zam. Warszawa
2 JASKULSKI Artur lat 19, zam. Warszawa
3 ROICKA Paulina Lucyna lat 29, zam. Warszawa
4 WOJDA Józef Marian lat 67, zam. Warszawa
5 BUDKIEWICZ Kamil Gracjan lat 37, zam. Warszawa
6 GARA-KUSKOWSKA Jolanta Barbara lat 64, zam. Warszawa
7 KORYCKA Alicja lat 56, zam. Warszawa
8 RUTKOWSKI Tomasz Dominik lat 19, zam. Warszawa
9 MAZUREK Andrzej Marcin lat 36, zam. Warszawa
10 KINICKI Piotr Władysław lat 57, zam. Warszawa

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

1 ZEMBROWSKI Hubert Zbigniew lat 27, zam. Warszawa
2 ZALEWSKI Adam lat 40, zam. Warszawa
3 LITYŃSKI Grzegorz Tymoteusz lat 23, zam. Warszawa
4 JANKOWSKA Grażyna Klara lat 55, zam. Warszawa
5 TKACZ Tomasz lat 36, zam. Warszawa
6 WOJTACKA Ewa Irena lat 55, zam. Warszawa
7 KORAL Kamil lat 23, zam. Warszawa
8 DUTKIEWICZ Joanna lat 18, zam. Warszawa
9 BRYCH Monika lat 32, zam. Warszawa
10 SOPOROWSKI Jan Andrzej lat 29, zam. Warszawa

KWW Miasto Jest Nasze-Targówek Zacisze Bródno

1 MENCWEL Jan Tomasz lat 31, zam. Warszawa
2 KOŁACZ Marcin Jacek lat 40, zam. Warszawa
3 MAŚLANKA Urszula Ewelina lat 35, zam. Warszawa
4 ŻUKOWSKA – GARDZIŃSKA Dominika Aleksandra lat 36, zam. Warszawa
5 SĘKOWSKI Mariusz Tomasz lat 23, zam. Warszawa

KWW „Mieszkańcy Bródna – Targówka- Zacisza”

1 GAPYS Andrzej Ignacy lat 68, zam. Warszawa
2 LEWANDOWSKI Krzysztof Jan lat 65, zam. Warszawa
3 ZĄBKOWSKA Wanda lat 58, zam. Warszawa
4 CZEKAJ Beata lat 50, zam. Warszawa
5 MAŁACHOWSKI Tadeusz Adam lat 64, zam. Warszawa
6 MAJCHEREK Monika Beata lat 43, zam. Warszawa
7 GÓRSKI Zbigniew lat 68, zam. Warszawa
8 KRYŚ-KRAWCZYK Krystyna Czesława lat 68, zam. Warszawa
9 ZAWADKA Adam Andrzej lat 48, zam. Warszawa
10 ĆWIK Tomasz lat 41, zam. Warszawa

KW Warszawa Społeczna

1 TOMKOWICZ Krystyna lat 68, zam. Warszawa
2 SIKORSKA Regina lat 59, zam. Warszawa
3 OLEJNICZAK Bogusław Tadeusz lat 68, zam. Warszawa
4 WASILEWSKA Urszula Anna lat 52, zam. Warszawa
5 JABŁOŃSKI Michał Maciej lat 30, zam. Warszawa

KW Nasz Targówek

1 MOCZULSKA Anna Grażyna lat 61, zam. Warszawa
2 SIRKO Krzysztof Włodzimierz lat 68, zam. Warszawa
3 BONISŁAWSKA Agnieszka lat 60, zam. Warszawa
4 GŁUCHOWSKA Regina Maria lat 85, zam. Warszawa
5 KOSECKI Sebastian lat 32, zam. Warszawa

KW Warszawska Wspólnota Samorządowa

1 MOLĘDA Maciej Paweł lat 38, zam. Warszawa
2 SZYMAŃSKI Rafał Leszek lat 40, zam. Warszawa
3 BIENIEK Krzysztof lat 28, zam. Warszawa
4 WĄSIK Katarzyna lat 36, zam. Warszawa
5 RZEPNIAK Mariusz Andrzej lat 40, zam. Warszawa
6 SZCZEPANKIEWICZ Agnieszka lat 44, zam. Warszawa
7 STAŚKIEWICZ Katarzyna lat 35, zam. Warszawa
8 KULA Kamil Marek lat 21, zam. Warszawa
9 CEPEL Bogumiła Maria lat 63, zam. Warszawa
10 DUDZICKA Ewa Jolanta lat 71, zam. WarszawaOKRĘG V

KW Prawo i Sprawiedliwość

1 KACZMARSKA Agnieszka lat 38, zam. Warszawa
2 CICHOCKI Tomasz lat 40, zam. Warszawa
3 BIAŁKOWSKA Bożenna lat 60, zam. Warszawa
4 WĄSIK Cezary lat 18, zam. Warszawa
5 KOWALSKA Irmina Marta lat 60, zam. Warszawa, popierany przez: Prawica Marka Jurka
6 ROESLER Zbigniew Robert lat 35, zam. Warszawa
7 JANIEC Stanisław lat 69, zam. Warszawa
8 JACKOWSKA Agata Monika lat 45, zam. Warszawa
9 JASTRZĘBSKA Halina Irena lat 68, zam. Warszawa
10 KORENTZ Franciszek Ryszard lat 78, zam. Warszawa

KW Platforma Obywatelska RP

1 MROCZEK Joanna lat 31, zam. Warszawa
2 KOWALSKI Tomasz lat 34, zam. Warszawa
3 MIŚKIEWICZ Jolanta lat 36, zam. Warszawa
4 SZURMIŃSKI Marcin Piotr lat 35, zam. Warszawa
5 MISIEJKO-POPKOWSKA Karolina lat 30, zam. Warszawa
6 KRAKOWSKI Robert Mirosław lat 48, zam. Warszawa
7 DWORACKI Rafał Marcin lat 34, zam. Warszawa
8 BASIŃSKA Justyna Małgorzata lat 36, zam. Warszawa
9 PRĘGOWSKA Małgorzata lat 21, zam. Warszawa
10 BOJCZEW Piotr Jan lat 34, zam. Warszawa

KKW SLD Lewica Razem

1 JAWORSKI Tadeusz lat 63, zam. Warszawa
2 LEWANDOWSKI Zbigniew Mirosław lat 61, zam. Warszawa
3 KOZAKIEWICZ Mariusz lat 36, zam. Warszawa
4 SZULAKOWSKA Iwona lat 38, zam. Warszawa
5 ROICKI Wiesław Andrzej lat 56, zam. Warszawa
6 ZAREMBA Piotr Łukasz lat 26, zam. Warszawa
7 CIUNEL Katarzyna lat 39, zam. Warszawa
8 KNYT Elżbieta Władysława lat 55, zam. Warszawa
9 ŠUKLJA Magdalena Teresa lat 64, zam. Warszawa
10 KŁOS Krzysztof lat 33, zam. Warszawa

KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke

1 TWARDOWSKA Grażyna Danuta lat 63, zam. Warszawa
2 POSTEK Adam lat 28, zam. Warszawa
3 GUT Magdalena Anna lat 25, zam. Warszawa
4 WIECZORKIEWICZ Wojciech lat 22, zam. Warszawa
5 MICHALSKI Łukasz lat 26, zam. Warszawa
6 KOCHANOWICZ Dorota Krystyna lat 51, zam. Warszawa
7 PYSZKIEWICZ Felicja Bronisława lat 79, zam. Warszawa
8 WOJTACKI Janusz Artur lat 52, zam. Warszawa
9 SZUBSKA Renata Marianna lat 49, zam. Warszawa
10 JANKOWSKI Artur Maksymilian lat 29, zam. Warszawa

KWW Miasto Jest Nasze-Targówek Zacisze Bródno

1 ZWIERZYŃSKI Maciej lat 30, zam. Warszawa
2 MIODUSZEWSKA Aleksandra lat 30, zam. Warszawa
3 MALINOWSKA Katarzyna Magdalena lat 29, zam. Warszawa
4 ROGOZIŃSKI Jędrzej lat 29, zam. Warszawa
5 BUCHHOLZ Paweł Dawid lat 31, zam. Warszawa

KWW „Mieszkańcy Bródna – Targówka- Zacisza”

1 DUCZMAN Jacek lat 55, zam. Warszawa
2 CIASTEK Jadwiga lat 61, zam. Warszawa
3 BIAŁOBRZESKI Ryszard lat 69, zam. Warszawa
4 BARAŃSKA Henryka Stanisława lat 62, zam. Warszawa
5 FREDYK Jerzy Jacek lat 66, zam. Warszawa
6 ZAWADZIŃSKA Iwona Maria lat 60, zam. Warszawa
7 WOJCIECHOWSKI Jacek Dariusz lat 52, zam. Warszawa
8 KLAUDEL Henryk Tadeusz lat 68, zam. Warszawa
9 PIETRUSZKA Małgorzata Ewa lat 54, zam. Warszawa
10 ANTONIEWICZ Mariusz Piotr lat 34, zam. Warszawa

KW Warszawa Społeczna

1 ROGOWSKI Marek lat 49, zam. Warszawa
2 WASILEWSKI Waldemar Marian lat 53, zam. Warszawa
3 OLEJNICZAK Katarzyna Barbara lat 30, zam. Warszawa
4 KACZYŃSKA Karolina Magdalena lat 31, zam. Warszawa
5 BARSZCZ Wiesława lat 54, zam. Warszawa

KW Nasz Targówek

1 STRANIANEK Sebastian Ludowit lat 37, zam. Warszawa
2 MOCZULSKA-OKRZEJA Ewa Zofia lat 29, zam. Warszawa
3 BIERNACKI Grzegorz Waldemar lat 61, zam. Warszawa
4 CZERNIATYŃSKI Józef lat 50, zam. Warszawa
5 RADZICKA Jolanta Teresa lat 58, zam. Warszawa

KW Warszawska Wspólnota Samorządowa

1 KARCZEWSKA Beata Marzena lat 43, zam. Warszawa
2 DĄBROWSKA Krystyna Anna lat 71, zam. Warszawa
3 WIERZCHOŃ Katarzyna lat 26, zam. Warszawa
4 ŚMIAŁKOWSKI Michał Zbigniew lat 41, zam. Warszawa
5 GROCHOWSKI Grzegorz Artur lat 45, zam. Warszawa

88
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx