Na Targówku fryzjerzy strzygą za darmo | | targowek.info

Na Targówku fryzjerzy strzygą za darmo

A właściwie przyszli fryzjerzy. Uczniowie szkoły przy ul. Mieszka I potrzebują głów do nauki swojego fachu. Chętnych i odważnych strzygą i czeszą za darmo.

 

Targówek Fabryczny trafił na łamy Super Expressu, bo wydarzenie było niecodzienne. Kilka dni temu odbyło się oficjalne otwarcie pracowni fryzjerskiej w zespole szkół przy ulicy Mieszka I. Pracownia nazywa się „Ekstremalna Metamorfoza”  i  została sfinansowana ze środków z UE.

Przy tej okazji burmistrz Grzegorz Zawistowski przypomniał, że szkoła przy Mieszka I  uczy kierunków technicznych, m.in. naprawy pojazdów, blacharstwa, gastronomi czy właśnie fryzjerstwa. I to właśnie dzięki uczniom tej ostatniej specjalności o szkole zrobiło się głośno.

Po otwarciu pracowni przyszli fryzjerzy i fryzjerki mają gdzie ćwiczyć, ale… nie mają na kim. Dlatego zapraszają wszystkich chętnych na strzyżenie lub modelowanie w nowej pracowni. Skorzystać z usług fryzjerskich można za darmo w każdy wtorek w godzinach 12 -13.20 oraz środę w godz. 9 – 10.30. Trzeba się zgłosić bezpośrednio w szkole przy ulicy Mieszka I.

Kto się odważy, niech koniecznie napisze nam o swoich wrażeniach. Chętnie opublikujemy zdjęcia „przed” i „po” wizycie w Ekstremalnej Metamorfozie. Przysyłajcie na redakcja@targowek.info 

Pracownia fryzjerska w szkole przy ul. Mieszka I / fot. Urząd Dzielnicy
Pracownia fryzjerska w szkole przy ul. Mieszka I / fot. Urząd Dzielnicy

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

2 komentarzy na temat “Na Targówku fryzjerzy strzygą za darmo

  • 3 listopada 2014 o godz. 19:04

    Połowa klientów innych zakładów mogłaby śmiało iść. Na prawie łyso i dookoła.

  • 5 listopada 2014 o godz. 13:55

    Do wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.