Idioci jeżdżą po Bródnie – ale ktoś ich nagrał

14
Share

Do internetu trafiło nagranie „pojedynku”, jaki wczoraj stoczyli ze sobą dwaj kierowcy na ul. Chodeckiej. Nie jest przyjemnie.

Filmik umieścił na serwisie Kontakt 24 internauta Kuba. Nagrał go kamerką zamontowaną w swoim samochodzie w sobotę 13 grudnia 2014, kilka minut po godz. 14.

Filmik zaczyna się na skrzyżowaniu Kondratowicza i Chodeckiej,w którą skręcają luksusowy czarny Jaguar oraz zdecydowanie bardziej budżetowy biały VW Golf kombi. Mimo różnych dochodów, ich kierowcy wykazują się równie niskim poziomem inteligencji – nagle zaczynają się nawzajem wyprzedzać, ścigać i blokować, nieraz zmuszając „rywala” do gwałtownego hamowania.

 

fot. Kontakt24

fot. Kontakt24

 

Jaguar i Golf „walczą” ze sobą na odcinku niemal kilometra – wzdłuż parku Parku Bródnowskiego, obok komisariatu policji i w środku osiedla bloków. Finalnie rozjeżdżają się w dwie różne strony przy cmentarzu na skrzyżowaniu Chodeckiej i Matki Teresy (eks-Budowlanej). Na szczęście (?) nie dochodzi między nimi do wypadku ani rękoczynów, choć kierowca Jaguara wyraźnie ma na to ochotę.

Nie możemy pokazać tego filmiku na naszej stronie, ale można go obejrzeć na platformie Kontakt 24 (kliknij tutaj).

 

fot. Kontakt 24

fot. Kontakt24

 

Na wrzuconym do sieci filmie internauta litościwie zamazał numery rejestracyjne obu samochodów. Nie wiemy więc, czy ograniczeni umysłowo kierowcy czarnego Jaguara i białego Golfa pochodzą z naszej dzielnicy, czy byli tu tylko przejazdem. Mamy jednak nadzieję, że nieocenzurowany film w widocznymi numerami trafi też na policję i obaj kierowcy zostaną szybko zidentyfikowani. W sumie takich Jaguarów za dużo w Warszawie nie ma…

14
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx