Idioci jeżdżą po Bródnie – ale ktoś ich nagrał | | targowek.info

Idioci jeżdżą po Bródnie – ale ktoś ich nagrał

Do internetu trafiło nagranie „pojedynku”, jaki wczoraj stoczyli ze sobą dwaj kierowcy na ul. Chodeckiej. Nie jest przyjemnie.

Filmik umieścił na serwisie Kontakt 24 internauta Kuba. Nagrał go kamerką zamontowaną w swoim samochodzie w sobotę 13 grudnia 2014, kilka minut po godz. 14.

Filmik zaczyna się na skrzyżowaniu Kondratowicza i Chodeckiej,w którą skręcają luksusowy czarny Jaguar oraz zdecydowanie bardziej budżetowy biały VW Golf kombi. Mimo różnych dochodów, ich kierowcy wykazują się równie niskim poziomem inteligencji – nagle zaczynają się nawzajem wyprzedzać, ścigać i blokować, nieraz zmuszając „rywala” do gwałtownego hamowania.

 

fot. Kontakt24
fot. Kontakt24

 

Jaguar i Golf „walczą” ze sobą na odcinku niemal kilometra – wzdłuż parku Parku Bródnowskiego, obok komisariatu policji i w środku osiedla bloków. Finalnie rozjeżdżają się w dwie różne strony przy cmentarzu na skrzyżowaniu Chodeckiej i Matki Teresy (eks-Budowlanej). Na szczęście (?) nie dochodzi między nimi do wypadku ani rękoczynów, choć kierowca Jaguara wyraźnie ma na to ochotę.

Nie możemy pokazać tego filmiku na naszej stronie, ale można go obejrzeć na platformie Kontakt 24 (kliknij tutaj).

 

fot. Kontakt 24
fot. Kontakt24

 

Na wrzuconym do sieci filmie internauta litościwie zamazał numery rejestracyjne obu samochodów. Nie wiemy więc, czy ograniczeni umysłowo kierowcy czarnego Jaguara i białego Golfa pochodzą z naszej dzielnicy, czy byli tu tylko przejazdem. Mamy jednak nadzieję, że nieocenzurowany film w widocznymi numerami trafi też na policję i obaj kierowcy zostaną szybko zidentyfikowani. W sumie takich Jaguarów za dużo w Warszawie nie ma…

PRZECZYTAJ TEŻ:

14 komentarzy na temat “Idioci jeżdżą po Bródnie – ale ktoś ich nagrał

 • 14 grudnia 2014 o godz. 10:11

  Kierowca Golfa nie lepszy.

 • 14 grudnia 2014 o godz. 10:43

  Nie posiadam kamerki,ale może mikołaj mi w tym roku przyniesie.Z tego,co widzę codziennie na ulicach Targówka i nie tylko, można byłoby zmontować wenezuelski tasiemiec o chamstwie i głupocie kierowców. Dziś młodym utrudnia się zdanie egzaminu na kierowcę. A ile osób już jeździ z kupionym kiedyś dokumentem?

 • 14 grudnia 2014 o godz. 13:04

  ja lubię mieć takich bogatych buców na ogonie,bo mam właśnie do roboty tylną klapę w moim fiaciku :-))

 • 14 grudnia 2014 o godz. 13:09

  Zabrałbym prawo jazdy i skierował na testy do psychiatryka !

 • 14 grudnia 2014 o godz. 14:27

  Równie ciekawie jest na Młodzieńczej i Wincentego przy budowie nowych budynków, ale tu już nie chodzi o popisówka tylko zwykłą głupotę osób kierujących tą budową i kierowców ciężarówek i ciężkiego sprzętu. nagminnie ciężarówki wjeżdżają i wyjeżdżają z budowy przez podwójną ciągłą, blokiją ruch, na młodzieńczej zawracają też na podwójnej tuż za wysepką. natomiast brak przejścia na Wincentego na wysokości żabki i smakosza sprawia że ludziska z osiedla przechodzą przez jezdnie w niewyznaczanie miejscu, no i w sumie trudno się im dziwić. Najgorzej jak przez ulicę przebiega mały dzieciak z chlebem lub mlekiem w ręku, nawet jadąc wolno można niezauważyć. Pewnie przez rodziców wysłany. także apeluje uważajcie tam na pieszych, głupio robią, ale tak to jest jak się buduję a infrastruktura nienadąża.

 • 14 grudnia 2014 o godz. 17:43

  Czy Autor nagrania przekazał Policji nr rej. pojazdów?

 • 14 grudnia 2014 o godz. 18:16

  Autor nagrania nie chce pewnie przekazac policji nagrania , bo nie chce byc ciagany po sadach.

 • 14 grudnia 2014 o godz. 20:25

  Filmik pokazywali dziś w faktach TVN, wiec policja pewnie też juz go ma.

 • 14 grudnia 2014 o godz. 21:15

  do czasu wyjasnienia sprawy nalezy zamknac dla samo. chofow ulice chodecka. podobne dzialania podejmuje sie wobec kiboli

 • 15 grudnia 2014 o godz. 08:33

  kiboli to się powinno pałować, najlepiej codziennie, może wtedy by zmądrzeli i nie sabotowali swojego klubu.

 • 15 grudnia 2014 o godz. 21:16

  Ten jaguar często parkuje na bolivara tuż przy samej chodeckiej. Pies jeb… takich mistrzów kierownicy!!! Serdeczne życzenia ode mnie dla tych kierowców żeby obydwaj wylądowali na latarni!!

 • 16 grudnia 2014 o godz. 13:59

  Nie wiem napewno, ale owszem podobny jaguar parkuje przy rogu boliwara i chodeckiej. Nie raz widziałem jego właściciela idącego lub wracającego od strony komisariatu. Pytanie czy był tam w obowiązkach służbowych, biznesowych czy też jest już znany ze swojego zamiłowania do rajdów…

 • 19 grudnia 2014 o godz. 13:48

  Idioci też zarządzają komunikacją w Warszawie

 • 23 grudnia 2014 o godz. 19:25

  Minęło trochę czasu… I co dalej? Jakieś konsekwencje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.