Deszcz podmywa nam dzielnicę | | targowek.info

Deszcz podmywa nam dzielnicę

Jeszcze trochę popada i zapadnie się ul. Samarytanka, a dziura pochłonie nową supertoaletę. Na Barkocińskiej wyrwa w jezdni już utrudnia ruch. 

 

Zdjęcia ze skrzyżowania ul. Korzona z Samarytanka na Targówku podesłała nam czytelniczka Anna.

Po ostatnich deszczach pojawiło się podłużne zapadlisko w chodniku z kostki. Na zdjęciach może nie wygląda groźnie, ale z wózkiem z dzieckiem bałam się tam wjechać – pisze w mailu Anna.

Podłużna dziura powstała wzdłuż ul. Korzona, zaraz przed skrętem w ul. Samarytanka, a więc tuż przy nowym skwerze. Wygląda trochę, jakby przypomniał o sobie jakiś dawny rów wykopany wzdłuż jezdni, a potem zasypany i przykryty kostką. Gorzej, że dalej przecina on ulicę i biegnie w kierunku skweru. Oby zapadlisko nie pogłębiało się, bo zniszczy jezdnię, a dalej na jego drodze stoi publiczna toaleta oddana do użytku przed wyborami.

O kolejnym ubytku doniósł w piątek wieczorem serwis TVN Warszawa. Dziura w jezdni ulicy Barkocińskiej ma około 20 cm głębokości i około metra na pół metra powierzchni. To na tyle dużo, że na miejsce przyjechało pogotowie Zarządu Dróg Miejskich i wygrodziło dziurę przy okazji zwężając jezdnię. Naprawa zacznie się dopiero, gdy przestanie padać.

 

PRZECZYTAJ TEŻ:

13 komentarzy na temat “Deszcz podmywa nam dzielnicę

 • 10 stycznia 2015 o godz. 10:17

  W niedzielę 4 stycznia zgłosiłem pod 19115, że zapada się chodnik niestety do tej pory brak odzewu ze strony miasta. Jest to kolejne zgłoszenie jakie zrobiłem na terenie Targówka, do tej pory wszystkie zostały zamknięte bez naprawy/wymiany. 19115 to kolejna fikcyjna spółka w ratuszu, która nic nie robi a zatrudnia rzeszę ludzi.

 • 10 stycznia 2015 o godz. 11:01

  Ta dziura powstała jeszcze przed nowym rokiem. W tym miejscu chodnik był rozkopany by doprowadzić oświetlenie na skwer.

 • 10 stycznia 2015 o godz. 12:02

  na rogu Naczelnikowskiej i Ziemowita, gdzie kierowcy jeżdżą z dużą prędkością (bo mają pierwszeństwo) po KAŻDYM deszczu jest olbrzymia kałuża, na Zabranieckiej po dużych deszczach kałuża zajmuje CAŁĄ jezdnię (od chodnika do chodnika) i jakoś nikogo to nie obchodzi

 • 10 stycznia 2015 o godz. 14:10

  Tuż przed otwarciem skweru na zapadniętym odcinku był wykopany rów. Firma która zajmowała się remontem nazywa się Kretotechnika.

 • 10 stycznia 2015 o godz. 18:31

  hahahaha i dobrze. moze w koncu lemingi zrozumiecie, ze budowanie 20 skwerka czy innego badziewia nie ma sensu. pytam po raz 10 , kiedy remont obwodnicy Targówka? Na Handlowej dziury do kolan.
  Druga sprawa to słupki przy kawiarni na przeciwko GKP. KTo to wymyślil?!

 • 10 stycznia 2015 o godz. 21:45

  Panie Janie,budowanie skwerów ma jak najbardziej sens.Jeśli akurat Pan nie korzysta z owych,to nie znaczy że nie maja one sensu.Nie tylko Handlowa czeka na remont.W ostatnich dniach ogromne wykruszenie pojawiło się na ul.Barkocińskiej,miało chyba z metr szerokości.Ale łatają,i dobrze,bo skoro nie ma na funduszy na generalny remont,to niech chociaż- regularnie i dokładnie łatają :))

 • 10 stycznia 2015 o godz. 22:10

  Tak działają w Naszym interesie Ludzie którzy biorą ciężkie pieniądze tak działa cała Polska RSM Praga byle jak byle co byle zrobić żeby się odp…. e nic nie robimy ! ładne opakowanie bez wartości treści nijakie, wartości

 • 10 stycznia 2015 o godz. 22:11

  Kto robi odbior ten odpowiada ! kto zapłacił za badziewie ten odpowiada

 • 12 stycznia 2015 o godz. 09:25

  To nie wina deszczu tylko chu…..ego wykonania.

 • 12 stycznia 2015 o godz. 10:23

  Już naprawiają ten chodnik.

 • 13 stycznia 2015 o godz. 21:35

  do anonim: łatają średnio raz w tygodniu. To się opłaca? Jak mamy tak myślących jak Ty to nie dziwie się, że Targówek woła o pomstę do nieba

 • 14 stycznia 2015 o godz. 11:29

  Wraz deszczem odpłynęli nam kontrolerzy biletów z ZTM,których (podobno!) jest 200 na Warszawę,a na Targówku po południu nie ma ani jednego!Dlaczego uczciwi pasażerowie mają fundować darmowe przejazdy złodziejskiej hołocie jeżdżącej bez biletów?

 • 17 stycznia 2015 o godz. 08:54

  A może to dawna smródka daje o sobie znać która płyneła tędy kiedyś he he

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.