Deszcz podmywa nam dzielnicę

13
Share

Jeszcze trochę popada i zapadnie się ul. Samarytanka, a dziura pochłonie nową supertoaletę. Na Barkocińskiej wyrwa w jezdni już utrudnia ruch. 

 

Zdjęcia ze skrzyżowania ul. Korzona z Samarytanka na Targówku podesłała nam czytelniczka Anna.

Po ostatnich deszczach pojawiło się podłużne zapadlisko w chodniku z kostki. Na zdjęciach może nie wygląda groźnie, ale z wózkiem z dzieckiem bałam się tam wjechać – pisze w mailu Anna.

Podłużna dziura powstała wzdłuż ul. Korzona, zaraz przed skrętem w ul. Samarytanka, a więc tuż przy nowym skwerze. Wygląda trochę, jakby przypomniał o sobie jakiś dawny rów wykopany wzdłuż jezdni, a potem zasypany i przykryty kostką. Gorzej, że dalej przecina on ulicę i biegnie w kierunku skweru. Oby zapadlisko nie pogłębiało się, bo zniszczy jezdnię, a dalej na jego drodze stoi publiczna toaleta oddana do użytku przed wyborami.

O kolejnym ubytku doniósł w piątek wieczorem serwis TVN Warszawa. Dziura w jezdni ulicy Barkocińskiej ma około 20 cm głębokości i około metra na pół metra powierzchni. To na tyle dużo, że na miejsce przyjechało pogotowie Zarządu Dróg Miejskich i wygrodziło dziurę przy okazji zwężając jezdnię. Naprawa zacznie się dopiero, gdy przestanie padać.

 

13
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx