Podsumowanie Rankingu siłowni i klubów fitness na Targówku

8
Share

Podsumowanie jest jedno: po świętach mnóstwo ludzi zaczęło ćwiczyć. I oto chodziło!

 

Podsumowanie Rankingu siłowni i klubów fitness photo

Zdjęcie CherryPoint

Dwa tygodnie temu poinformowaliśmy was, że w dzielnicy szykuje się nowa siłownia i przy okazji opisaliśmy w skrócie istniejące kluby. Poprosiliśmy też was o opinie, bo kto ma lepiej znać te miejsca, jeśli nie mieszkańcy w nich ćwiczący…

Ranking znajdziecie tutaj

Takiego zainteresowania nie spodziewaliśmy się, dlatego tym bardziej cieszymy się, że Targówek ćwiczy i jest siła! Setki like’ów, udostępnień, mnóstwo komentarzy, a w sondzie oddano grubo ponad trzy tysiące głosów!

Podsumowanie Rankingu siłowni i klubów fitness photo

Zdjęcie skeeze (Pixabay)

Pewnie zastanawiacie się, skąd nagłe skoki w Rankingu poszczególnych klubów. Najpierw na lidera szybko wspiął się CrossFit Dopamine, później ostro ruszył Gravitan, ale Calypso i Energy też nagle zaczęły zbierać głosy. Odpowiedź jest łatwa: po prostu kluby udostępniały ranking na swoich profilach na Facebooku i namawiały klubowiczów do głosowania. Nic w tym złego. Co nie jest zabronione, jest dozwolone ;)

Dziękujemy za wszystkie komentarze pod artykułem. Trochę w nich chaosu, ale wierzymy, że rozsądny użytkownik odcedzi trollowanie od pożytecznych informacji i z nich skorzysta.

Na podsumowanie zacytujmy tylko jeden wpis internauty ADI:

Dodam jeszcze sytuacje z wczoraj. Godzinka 20, wchodzę do Saturna i słyszę, że trzeba poczekać na kluczyk do szafki. Podjechałem do Calypso – oczywiście też były k…. tłumy (!) – postanowienia noworoczne , ale przynajmniej tu dostałem kluczyk do szafki :)

I te tłumy najbardziej nas cieszą. Bo o to chodzi, żeby ruszyć się z domu i zrobić coś dla zdrowia.

 

8
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx