„Szkło kontaktowe” na Zaciszu

5
Share

Kontrowersyjny program telewizji TVN24 obchodzi 10. urodziny. Świętuje także w naszej dzielnicy.

 

fot. mat. prasowe TVN

Szkło kontaktowe /fot. mat. prasowe

Niektórzy go uwielbiają, inni nienawidzą. Lata świetności i największej popularności ma już za sobą, ale ciągle posiada oddane grono widzów. Mowa o „Szkle kontaktowym”, polityczno-satyrycznym programie, który emitowany jest w telewizji TVN24 dokładnie od 25 stycznia 2005 roku. Czyli wczoraj obchodził swoje 10. urodziny.

„Szkło kontaktowe” to program zdecydowanie ogólnopolski, generalnie niedotyczący Targówka. Ale mała część obchodów 10-lecia odbędzie się także u nas.

W środę 28 stycznia 2015 w Domu Kultury „Zacisze” w ramach cyklicznego „Klubu Męskiego” gościć będzie sam Grzegorz Miecugow, czyli dyrektor i główny prowadzący „SK”, a także Marek Przybylik, stały uczestnik programów.

Jak informuje DK „Zacisze”, spotkanie zaplanowano na życzenie uczestników spotkań „Klubu Męskiego” w którym wcześniej gościli już m.in. Maria Czubaszek, Tomasz Sianecki i Krzysztof Daukszewicz, a więc najsłynniejsi prowadzący i goście „Szkła”.

Początek spotkania zaplanowano w środę na godz. 18, wydarzenie ma trwać ponad dwie godziny. Program wieczoru uzupełni szopka noworoczna autorstwa Wojciecha Dąbrowskiego, satyryka i dziennikarza. Wstęp: 10 zł.

Klub Męski: 10 lat „Szkła kontaktowego”, Dom Kultury „Zacisze” ul. Blokowa 1, środa 28 stycznia 2015 r., godz. 18:00-21:00

 

5
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx