Mniej narkotyków na Targówku. Dużo mniej

4
Share

Duże poruszenie na rynku handlu narkotykami w naszej dzielnicy. Wpadają hurtownicy, a nie tylko płotki. 

 

fot. policja

fot. policja

W zeszłym tygodniu policjanci z komisariatu na Targówku pochwalili się zatrzymaniem 23-letniego Adama L. Normalnie nie zajmujemy się wpadkami dilerów, ale tym razem to raczej nie był diler, sądząc po ilości znalezionych u niego narkotyków.

Kryminalni u L. znaleźli biały proszek w szklanym słoiku i torebkach foliowych. Do tego susz roślinny w srebrnym zawiniątku. Badanie wykazało, że marihuany było tylko 12 gramów, ale za to skonfiskowanej amfetaminy starczyłoby na ponad 5 tys. porcji.

Adam L. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali podejrzanego na przesłuchanie do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. 23-latek, decyzją sądu, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Z kolei dwa tygodnie temu Centralne Biuro Śledcze Policji pochwaliło się rozbiciem całego gangu pseudokibiców handlujących narkotykami. Grupa miała działać właśnie na Targówku, ale szczegółów nie podano.

 

 

4
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx