Targówek bryluje w telewizji

15
Share

Telewizyjny Kurier Warszawski wykazuje się ostatnio dużą troską o naszą dzielnicę. Cieszymy się, że inspirują ich nasze tematy. 

 

W ostatnich dniach mieliśmy w Kurierze wysyp materiałów o Targówku. I bardzo dobrze, może wreszcie głos dzielnicy zacznie być słyszany na placu Bankowym. Cieszymy się tym bardziej, że Kurier czerpie z naszych tematów.

W połowie stycznia napisaliśmy, że przenosiny bazarku to wcale nie taka dobra wiadomość, bo tymczasowa lokalizacja na dobre zablokuje budowę ulicy Nowotrockiej. Dziennikarze Kuriera dwa tygodnie później doszli do takich samych wniosków i odpytali z kamerą kogo trzeba:

 

Kurier bliżej przyjrzał się też samym przenosinom bazarku i potwierdzają się nasze informacje, że kupcy nie są zadowoleni z nowej lokalizacji. Po prostu nie dostali innej realnej propozycji.

 

W ostatnich dniach Kurier poruszył też temat św. Wincentego.  Szczególnie zasługuje na uwagę wypowiedź wiceprezydenta Jacka Wojciechowicza sprzed ośmiu lat. O tym, że… cykl inwestycyjny już się zaczyna…

Filmy możemy oglądać dzięki kanałowi SiskomTube na YouTube.

 

 

15
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx