Czy parking pod szpitalem powinien być płatny?

46
Share
Pyta o to w liście do redakcji Katarzyna. I przekonuje, że nie powinien, choć wszyscy się przyzwyczailiśmy, że płacimy za zostawienie auta pod Szpitalem Bródnowskim.

Szpital Brodnowski

Szpital Bródnowski / fot. targowek.info

Katarzyna i jej mąż nie dość, że mieli przykrą przygodę ze zdrowiem, to jeszcze nadenerwowali się przy wyjeździe ze szpitala. Chyba mają rację, że wizyta na ostrym dyżurze nie jest luksusem, a koniecznością i powinna być bezpłatna? Tym bardziej, że w okolicy Szpitala Bródnowskiego nie da się postawić samochodu na tyle blisko, że osoba z atakiem bólu mogła dojść na ostry dyżur o własnych siłach.

Oto list od Katarzyny:

W piątek w nocy z wielkim bólem zawiozłam męża do Szpitala Bródnowskiego. Właściwie oprócz dokumentów nic ze sobą nie wzięłam. Na teren szpitala wjechałam samochodem po otwarciu szlabanu przez pana siedzącego w małej budce.

Na ostrym dyżurze spędziłam z mężem 75 minut. Wyszliśmy ze szpitala i cóż…żeby wyjechać z jego terenu zapłaciłam 8 zł! Tak się składa, że z domu „wyleciałam” tylko z dowodem rejestracyjnym i kluczami do samochodu. Przy wyjeździe zaczęłam panikować i szukać pieniędzy po wszystkich kieszeniach (swoich i męża). Znalazłam te 8 zł, ale gdybym ich nie miała to czy nie mogłabym wyjechać?!

Może gdybym widziała przed wjazdem na teren że TUTAJ POBYT NA OSTRYM DYŻURZE KOSZTUJE to mogłabym wybrać i postawić samochód przy ulicy – choćby na awaryjnych.

Nie było miłe kiedy musiałam szukać pieniędzy a tymczasem mąż dostał kolejny atak i zgodnie z sugestią lekarza miałam kierować się do Szpitala Praskiego (ponieważ w Bródnowskim nie było urologa).

Należy zaznaczyć że pod Szpitalem Praskim parkowanie było za darmo. Więc bardzo jestem ciekawa na co idą te pieniądze za parkowanie , a może to parking prywatny?! Żenada bo człowiek nie jedzie na ostry dyżur wcześniej przygotowując się . Jedzie bo jest pilna potrzeba! Tymczasem człowiek czuje się upokorzony…
Katarzyna
46
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx