Legia otwiera na Bródnie piłkarskie przedszkole

17
Share

Czy w naszej dzielnicy jest piłkarski talent na miarę Wojciecha Kowalczyka? Być może wkrótce go poznamy.

 

Legia Warszawa, aktualny mistrz Polski i lider Ekstraklasy, właśnie poinformowała o otwarciu na Targówku szkółki piłkarskiej dla najmłodszych adeptów futbolu. Na Targówku – a dla ścisłości na Bródnie, bo szkółka (formalnie zwana nawet „przedszkolem”) będzie działać na terenie OSiR-u przy ul. Łabiszyńskiej 20.

Legia Warszawa

Piłkarskie przedszkole Legii / fot. legia.com

 

Czym jest piłkarskie przedszkole Legii Warszawa?

Jak informuje klub, są to całoroczne zajęcia piłkarskie dla dzieci (nie tylko chłopców, ale też dziewczynek) w wieku od 3 do 7 roku życia, a więc urodzonych w latach 2007 – 2012. Legia zapewnia m.in. autorski program treningowy, sprzęt treningowy firmy adidas, naukę „piłkarskiego” języka angielskiego w trakcie trwania zajęć, małe grupy (do 15 dzieci w drużynie), dwóch trenerów do opieki nad każdą z grup.

Zajęcia na ul. Łabiszyńskiej będą się odbywać w soboty w godzinach: 15:00 – 17:00, początek 11 kwietnia 2015 r. Opłata miesięczna za zajęcia wynosi 150 zł, plus 190 zł „wpisowego”. Więcej informacji na stronie www.legiasoccerschools.pl

Fani piłki nożnej na pewno pamiętają, że właśnie na Bródnie wychował się i na boisku przy ul. Łabiszyńskiej zaczynał karierę Wojtek Kowalczyk – jeden z najlepszych piłkarzy Legii i reprezentacji Polski w historii, wicemistrz olimpijski z Barcelony (1992). Czy dzięki szkółce Legii doczekamy się teraz jego następców? Nie mamy nic przeciwko :)

 

17
0
Co myślisz na ten temat? Napisz swój komentarzx