Poważny wypadek na św. Wincentego | | targowek.info

Poważny wypadek na św. Wincentego

Dwa samochody zderzyły się czołowo. Są ofiary.

 

Do wypadku na Targówku doszło w niedzielę wieczorem tuż po godz. 20. Wg naszych informacji zderzyły się volkswagen golf z audi Q7. Jedno z aut próbowało wyprzedzać autobus na „długiej prostej” wzdłuż muru cmentarnego – ale się nie udało.

Zdaniem policji kierujący samochodem, który wyprzedzał i spowodował wypadek, był cudzoziemcem i pod wpływem alkoholu.  Łącznie w wypadku zostały ranne cztery osoby.

Wypadek na ul. św. Wincentego / fot. Robert, czytelnik targowek.info
Wypadek na ul. św. Wincentego / fot. Robert, czytelnik targowek.info

 

Ruch na przycmentarnym odcinku św. Wincentego został wstrzymany. Jak informuje ZTM autobusy linii 156, 169, 227, 500 i N02 zostały skierowane na objazd ulicami ŚW. WINCENTEGO … Gilarska – Jórskiego – Radzymińska – Trocka – Borzymowska … ŚW. WINCENTEGO i dalej do własnych tras.

 

Zdjęcia z wypadku autorstwa Straży Pożarnej:

PRZECZYTAJ TEŻ:

6 komentarzy na temat “Poważny wypadek na św. Wincentego

 • 9 marca 2015 o godz. 10:58

  Złom z RFN prowadzony przez LLU lub WOR.

 • 9 marca 2015 o godz. 12:47

  Ktore auto?

 • 9 marca 2015 o godz. 19:53

  Audi – WX, VW – WWL

 • 10 marca 2015 o godz. 10:23

  Jazda Wincentego z predkością powyzej 40km/h grozi uszkodzeniem: opon, amortyzatorów, sworzni, wahaczy oraz innym elementów zawieszenia.

  Wjazd na zakorkowaną wylotówkę z Targówka powinien być ograniczony. OPRÓCZ POJAZDÓW ZTM, WINCETEGO TYLKO DLA SAMOCHODÓW ZAREJESTROWANYCH NA TARGÓWKU, CZYLI WJ !!!!!! Słooiki z Białejłąki i z Wawra niech jadą do ratusza Radzymińską i Głębocką.

 • 10 marca 2015 o godz. 11:02

  Do ona kobieto jesteś tragiczna a pomyslalas że nie trzeba zmieniać tablic po poprzednim właścicielu a samochody wzięte w leasing mają nr np PO albo DW a poza tym wiesz ile słoików mieszka w Twojej dzielnicy? Czy czy jak jedziesz do śródmieścia albo na Bielany to też mają się na ciebie źle patrzeć czy Warszawa nie może być dla wszystkich

 • 13 marca 2015 o godz. 09:03

  OBROŃCA

  Słoiki niech sobie będą ale proszę płacić TUTAJ podatki a nie u siebie na wsi . Później w Warszawie mamy popsute drogi a na wioskach sciezki rowerowe przy rowach żeby nachlany Czesio miał gdzie się wywracać na rowerze … ŻAL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.